Jump to content
Dogomania

Przywiazali na przystanku ze złamana łapą Rzeszów:( JUZ W SWOIM DOMU :)))


ewatr

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ale niech kierownictwo schronu się potem nie dziwi że ma za dużo zwierzaków jak nie daje im szansy na domki. Sama miałam jamnika na tymczasie, wystarczyło że napisałam jaki fajny jest, jak się zachowuje w domu etc na allegro i po 8 dniach pobytu u mnie psina trafiła do super domku stałego!! A chetne do wzięcia go były 3 rodziny, jeszcze po fakcie już ze 3 tygodnie dostałam 2 wiadomości mailowe odnośnie chęci adopcji Hektora. Ze schronu nikt go nie chciał zabrać bezpośrednio!! :roll:

Link to comment
Share on other sites

Rozumiem. Edzi trzeba poświęcić dużo czasu, serca i uwagi - nie powinna mieć w domku konkurencji. Domku, przytul Edzię. Jeśli to coś da, pomogę finansowo albo w transpoecie. Ta psina podbiła moje serce. Niestety, wcześniej zrobiły to dwie inne. "Niestety" nie dlatego, żebym żałowała, skąd, ale że Edzi przygarnąć nie mogę.

Link to comment
Share on other sites

wiec muj DT byl by nie prawdziwym?:crazyeye:, mam starszego dobka i dwujke dzieci...jak mowicie ze slicznotka musi byc sama.:-( ja znowu mysle ze to jest psychika a to najlepjej wyleczyc w normalnym zyciu w rodzince....duzo chodzic nad wode i po lasach...dotego mam kontakt do ludzi co sie zajmuja takimi psami...i mi potwierdzili pomoc w tym wypadku gdy by miala przyjechac... no ale coz...to niech sie znajdzie domek samotny ale kochany

Link to comment
Share on other sites

Jak już pisałam schronisko nie wydaje psów na tymczasy i innym ludziom niż przyszły właściciel. co do pierwszego można byłoby poszachraić w dobrej wierze, co do drugiego - musiały by pogadać z kierowniczką dziewczyny z Rzeszowa, ale jakoś ostatnia nie zaglądają do Edziulki!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...