Jump to content
Dogomania

Przygarnięta, młoda sunia w typie aussie/border collie. MA JUŻ DOM ;)!!!


Bakteria

Recommended Posts

  • Replies 112
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Bakteria,
wczoraj nie mogłam dokończyć - przepraszam, ale coś mi wypadło.:oops:

Ale Sara ma już [URL="http://www.allegro.pl/show_item.php?item=281691587"][B][COLOR=blue]Allego[/COLOR][/B][/URL] i [URL="http://ale.gratka.pl/ogloszenie/805048_arystokratka_wyjatkowej_urody_w_typie.html"][COLOR=blue][B]Gratkę[/B][/COLOR][/URL].

powiem szczerze - przydałyby sie ładniejsze zdjecia Sary.
Dzis piękny, słoneczny dzień - co Ty na to?

Suńka cudna, szkoda, może mieć też cudne zdjątka.
Przy okazji dowiesz się, czy ktoś dzwonił do tych Państwa.:roll:
Tak myślę, może lepiej by było podać telefon kogoś z DGM?:roll:

Link to comment
Share on other sites

A kto zmniejsza? :diabloti:

Ogłoszenia nadal "podnoszę" i szukam chętnych na adopcję suczki.

Jak tylko doładuję konto zadzownię do jej opiekunów, spytam jak tam rozwój sytuacji (może zrobili coś za naszymi plecami :evil_lol: i oddali komuś suńkę, nie powiadamiając nas o tym, chociaż to mało prawdopodobne, bo obiecali poinformowac...), i ewentulanie zapowiem moją wizytę z aparatem :cool3:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bakteria']Na razie się wstrzymam, bo pojawiła się osoba zainteresowana adopcją ;) Poczekamy na rozwój sytuacji, a jak nic nie wyjdzie, to pójdę i zrobię nowe fotki, bo te rzeczywiście są straszne- ciemne i niewyraźne...[/quote]
ooo... oby tylko się nie rozmyśliła..

Link to comment
Share on other sites

Guest monia3a

Dlatego już do tego pomału się przyzwyczajam i wiem, że jeśli ktoś naprawdę będzie chciał psa to sterylizacja/kastracja nie będzie przeszkodą ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bakteria']otóż to :p

jak na razie dostałam kilka e-maili w sprawie Sary, ale takich w stylu "proszę więcej zdjęc suni", "chętnie przygarnę sunię", a po pytaniu jakie warunki jest w stanie zapewnic suczce etc. kontakt się nagle urywa...:shake:[/quote]
Niedobrze...

Czy już naprawdę nie ma odpowiedzialnych ludzi na tym świecie?

Link to comment
Share on other sites

Guest monia3a

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=88976"][B][COLOR=blue]TU [/COLOR][/B][/URL] szukają colaka ale może spodoba się im Twoja sunia
Spróbuj to nic nie kosztuje :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

wstawiona :p

dostałam odpowiedź na jednego meila- tylko, że sunia miałaby byc malutka i na prezent (...), więc raczej odpada.

EDIT: Okazało się jednak, że w sumie to wcale nie odpada. Sunia ma byc "prezentem", ale nie jest to decyzja nagła ani nic w ten deseń, ale przemyślana i namyślana. wysłałam fotki, zobaczymy, co z tego wynikinie.

Link to comment
Share on other sites

Właśnie odczytałam na PW wiadomośc, że od środy (12.12) Sara ma nowy dom u użytkownika: "zolap". Zaprosiłam Panią/Pana na wątek.

Troszkę się zdziwiłam, bo miałam dostac informację, kiedy sunia pojedzie do nowego domu od jej tymczasowych opiekunów :diabloti: A tu taka niespodzianka :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Od środy tj 12.12 Sara ma nowy dom na osiedlu ,,Tysiąclecia". Zajęła miejsce naszej nieżyjącej już ukochanej Soni, którą 10 lat temu znalazłam porzuconą w lesie.Ponieważ komputer to nie moja domena, zdjęcia spróbuję zamieścić w niedzielę przy pomocy córki. Sara ma się dobrze, zachowuje się jakby była u nas od zawsze.
Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...