Jump to content
Dogomania

Anglia


larissa

Recommended Posts

Nie wiesz czy gdzieś mogę dostać mniejsze paczki, potrzebuje takiej kilogramowej zeby wypróbowac czy bedzie jadł i jaki efekt da ta karma, ostantio kupiliśmy 15 kg karmy która miała być super, okazała sie gorsza i po dwóch kilogramach które zjadł Billi oddalismy ją do schroniska bo mały zrobił sie cały czerwony wręcz od tej karmy.

Dlatego zanim spróbuje kupić wiekszą ilosc tej potrzebuje jakiejś próbki. Wiesz gdzie moge ją dostać?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 7.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

hej cioteczki ,czy nikt z uk nie zagląda już na dogo?????????????? potrzebna pomoc, proszę zajrzyjcie ,dla nas to tylko pieniądz ,a dla braci życie!!!![COLOR=#000000]_[/COLOR][B][URL="http://tnij.org/ubds"]STRACh i PANIKA-2 roczne ONki z lasu w schronisku:[/URL][SIZE=2][COLOR=#000000] mam nadzieje ,ze link sie skopiował i znajda sie dobre duszyczki , które pomogą.[/COLOR][/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

Tak jeszcze o jedzeniu - od chyba 3 miesiecy testujemy nowa (dl;a nas) karme i (1) psicy smakuje (2) cenowo jest super (3) dobrze psica na niej wyglada:

[url]http://www.berriewoodwholesale.co.uk/det/1924/Buy-2-Autarky-Adult-Chicken-Rice-or-Salmon-Rice-15Kg-from-17-49-per-Bag-FREE-DELIVERY/[/url]

Link to comment
Share on other sites

Witam wszystkich Dogomaniaków!

Mam nadzieję, że nie zaśmiecę zanadto tego wątku, ale myślę, że warto się do Was zwrócić z prośbą o pomoc w znalezieniu pracy :-)
Pod koniec lutego przyjeżdżam do Londynu. Pierwsze co będę musiała zrobić to znaleźć pracę... i tu pytanie do Was, mili Państwo - czy znacie może jakieś uczciwe osoby/firmy, które zatrudniają ludzi w charakterze dog walkera/sittera? Bardzo mi zależy na pracy, w której bym miała kontakt z czworonogami :-) Wiem, że na początku może to być tylko praca dodatkowa, ale zawsze to coś, bo wiem że o pracę ogólnie jest trudno... Marzy mi się w przyszłości praca trenera/behawiorysty, a od czegoś trzeba zacząć - jak już się jest w branży, łatwiej o szkolenia i rozwój zawodowy :-)
Jeśli ktoś ma namiary na osoby, do których mogłabym się zwrócić z ofertą współpracy - będę niezmiernie wdzięczna :-)

Pozdrawiam,
Kamila

Link to comment
Share on other sites

[B]Mala_K[/B] witaj na watku, powodzenia w szukaniu pracy :).

[B]emdziolek[/B] wydaje mi sie, ze gdzies tutaj na watku pisal ktos, kto przywiozl amstaffa. Byly chyba 'chwilowe' problemy (pies zostal odebrany i umieszczony w kennelu), ale jakims cudem pies wrocil do wlasciciela... to juz bylo dawno i dokladnie nie pamietam, tylko tak mi sie kojarzy, musialabys przeszukac watek. Osobiscie nie znam nikogo z takimi doswiadczeniami...

Link to comment
Share on other sites

Moja suka jest bezpapierowa i jest dosyć mała jak na amstaffa, w Anglii niektóre staffiki są większe od niej hehe.
I tak sie zastanawialiśmy czy jak jej wpiszemy w paszporcie że to jest stafford mix to czy to by przeszło? Jak myślicie? Ona mieszka z moją siostrą ale ona za bardzo dla niej nie ma czasu i pies nam w depresje wpada i chcemy ją tutaj zgarnąć.

Doradźcie prosze!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mała_K']Witam wszystkich Dogomaniaków!

Mam nadzieję, że nie zaśmiecę zanadto tego wątku, ale myślę, że warto się do Was zwrócić z prośbą o pomoc w znalezieniu pracy :-)
Pod koniec lutego przyjeżdżam do Londynu. Pierwsze co będę musiała zrobić to znaleźć pracę... i tu pytanie do Was, mili Państwo - czy znacie może jakieś uczciwe osoby/firmy, które zatrudniają ludzi w charakterze dog walkera/sittera? Bardzo mi zależy na pracy, w której bym miała kontakt z czworonogami :-) Wiem, że na początku może to być tylko praca dodatkowa, ale zawsze to coś, bo wiem że o pracę ogólnie jest trudno... Marzy mi się w przyszłości praca trenera/behawiorysty, a od czegoś trzeba zacząć - jak już się jest w branży, łatwiej o szkolenia i rozwój zawodowy :-)
Jeśli ktoś ma namiary na osoby, do których mogłabym się zwrócić z ofertą współpracy - będę niezmiernie wdzięczna :-)

Pozdrawiam,
Kamila[/QUOTE]

Mala K - nie wiem gdzie w Londynie bedziesz ale....

Moja psica w tej chwili spaceruje z ta firma - czesto szukaja dodatkowych osob, jezeli masz prawo jazdy/znasz jezyk to uderzaj do nich:

[URL]http://www.happyhounds.co.uk/[/URL]

Tu masz strone kontaktowa do nich:

[URL]http://www.happyhounds.co.uk/contact-us/[/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

jakie obecnie obowiązują przepisy jeśli chcemy przewieżć psiaka z Polski do Anglii?wiem że procedura jest uproszczona ze nie ma kwarantanny 6-cio miesięcznej.czy wymagany jest tylko paszport,szczepienie p.wściekliżnie i chip.no i jak wyglada obecnie sprawa z odrobaczaniem i srodkami na kleszcze.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...