Jump to content
Dogomania

Anglia


larissa

Recommended Posts

  • Replies 7.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[B][COLOR="#ff0000"]BLAGAM O POMOC, PANI JOLA- KOBIETA O OGROMNYM SERDUCHU- WLASCICIELKA NASZEJ ECI KTORA JUZ TAK WIELE PRZESZLA W SWOIM PSIM ZYCIU. STRACILI WSZYSTKO DOSLOWNIE WSZYSTKO...CALY DOM I DOBYTEK...WLASCICIELKA URATOWALA TYLKO ZWIERZAKI , SAMA ZOSTALA NAWET BEZ BUTOW
BLAGAM KOCHANI ROZSYAJCIE WATEK, POMOZCIE W TEJ DRAMATYCZNEJ SYTUACJI[/COLOR][/B]

[url]http://www.dogomania.pl/threads/147705-Ratunku!!-Stracili-wszystko-rodzina-eci-w-potrzebie!!-Blagamy-o-pomoc[/url]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Aniu - od chyba 20 lat korzystam w Eagle Transport (nie mylic z Eagle Trans bo to podroba)

Eagle Transport moge na 100% polecic pod kazdym wzgledem - wszyscy ktorym polecilam sa tez zadowoleni.

Z UK wyjezdzaja w piatki, paczki sa na miejscu we wtorki przewaznie.

Przyjezdzaja na czas, dowoza na czas, nic mi nie uszkodzili/nie zgubili.

Odbieraja tez z domu tutaj i dowoza do domu w Polsce - jezdza oczywiscie w obie strony.

Wpis w google bo tu mi wykropkuje jak linka wstawie... sprobuje heheheh

eagletransport net pl

Nawet teraz na Swieta corka z chlopakiem nie placa za bagaz u zlodziei w Rynair tylko wysla swoje rzeczy tam paczka i spowrotem tez paczka - taniej wychodzi niz wykupywanie bagazu i nic ze soba tachac nie musza.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Emigrantka']No wlasnie nie wiem czemu kropkuje... sprobuje inaczej...

www. psyuk. fora. pl

Moze teraz wyjdzie - tylko spacje skasowac.... Chyba wczoraj zalozyla to forum, zero postow jeszcze ale mozna by rozkrecic troche....[/QUOTE]

[url]www.psyuk**********[/url]

no sprobuje wejsc...

Link to comment
Share on other sites

Hej kochani :loveu:

odn nowego forum - fajne ... ale te reklamy jeżdżące :mad: :mad: :mad:
chyba nie jestem w stanie ich wytrzymać, bo te reklamy u góry - "stacjonarne" mi nie przeszkadzają, forum troszkę jeszcze nie czytelne, ale może to kwestia przyzwyczajenia, mimo wszystko podziwiam za inicjatywę i chwalę :D

chciałam też napisać, że kilka dni temu całkiem przypadkiem spotkałam naszego forumowego Roya ;) w moim parku. Radek, dzięki za wspólny spacer tamten i dziesiejszy też - było bardzo fajnie :) Może wstawisz tu jakieś zdjęcia? Moja Dahme bawiła się z malutkim szczeniaczkiem (mix jack russell i pug o ile się nie mylę) kapitalnie razem wyglądały :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Kamila, tak przypadkiem! Roy był z 2 psiakami i Dahme zaczęła się z nimi obwąchiwać.
Zaskoczyło mnie pytanie o imię mojego psa (po angielsku) bo przeważnie wszyscy najpierw pytają ile to bydle je lub ewentualnie co za rasa, ale
grzecznie odpowiedziałam, że ma na imię Dahme na to Radek (już po polsku), że się znamy chyba z dogo :D :)

Oj Dog show ... hmm trudno powiedzieć ... musiałabym chyba metrem jechać a z tym moim urwisem to wiesz jak
no bo jak inaczej ... no to za daleko troche ... napisz na jakiej stacji trzeba by wysiąść to spojrzę w Journey planner

Link to comment
Share on other sites

[B]Paulina[/B]-kazdy moze wziasc udzial w tej wystawie (rasowce i nie) ,nie umiem znalezc zadnego linka do tego ale naprawde jest super zabawa,duzo psiakow i wogole.Zaczyna sie o 12 a konczy o 5.psa zglasza sie okolo 12,chyba £1 za konkurencje.

[B]Marta[/B]-najlepiej metrem do London Bridge a potem pociagien na Peckham Rye.Daj znac jak co,Adam tez moze wpadnie,on juz zna te imprezy bo byl :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...