Jump to content
Dogomania

11-letni JADO już śp


JustynaJK

Recommended Posts

  • Replies 118
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Przykro mi. Badz pewna, ze Jado biega szczesliwy za TM, jak kazdy z naszych psow.Teraz bedziesz tu zgladac i pielegnowac pamiec o Nim, jak robi to kazdy z nas. I bedziesz czekac, bo kiedys sie spotkacie. Bedzie Ci trudno, ale zawsze [U]pamietaj - my tu jestesmy! I bedziemy![/U]
Moze, te slowa Cie choc troche ukoja. [SIZE=1]Pozwole sobie - Aniu - zrobic to za Ciebie, raz jeszcze dziekujac Ci, ze w moim wspominiu je wkleilas.[/SIZE]

[B][SIZE=2] [COLOR=Blue]"Dziś już wiem"[/COLOR][/SIZE][/B]

[COLOR=Blue][B]Kiedy zamiera wokół nas, w ciszę zaklęty świt....
I ten sam... obcy czas, puste dni....
Gdy Ci zabiera kogoś czas, rozpaczą sięgasz gwiazd....
A gdzieś tam... obcy świat, pusty dom...

Dziś już wiem...
Będziesz zawsze blisko mnie...
I wierzę w dobry czas...
Kiedy ból odejdzie sam...

Jak Ciebie teraz kochać mam, jak Cię nie kochać mam...
Taki sam... bliski lecz, inny tak...

Dziś już wiem...
Jesteś zawsze blisko mnie...
A w sercu oddech gwiazd...
I Anioły w moich snach...

Dziś już wiem...
Będziesz zawsze blisko mnie...
I wierzę w dobry czas, ból odejdzie sam...
Odejdzie na dobre...
Dziś już wiem, jesteś zawsze blisko mnie...
A w sercu oddech gwiazd i Anioły w moich snach...[/B][/COLOR]
To piekna piosenka Urszuli.
[IMG]http://img240.imageshack.us/img240/493/wiat1tp8.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Justynko wiemy co czujesz. Wiemy jakie teraz targają tobą uczucia. Wszyscy przechodziliśmy przez ten sam koszmar dlatego doskonale cię rozumiemy.
Jado odszedł do wiecznej krainy i pewnie przywitało go tam grono naszych psich Aniołków.
Wiem , ze dla ciebie to żadna pociecha, ze chciałabyś mieć go przy sobie i cieszyć się każdym dniem. Niestety na pewne sprawy nie mamy żadnego wpływu. Nie pozostaje nam nic innego jak przełknąć tą gorzka pigułkę i żyć dalej pomimo bólu i cierpienia.

Jado Aniołeczku
[img]http://img259.imageshack.us/img259/6977/w6nt6bx5.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

dzięki za słowa otuchy ale ciężko mi z tym i to jak bardzo

wszędzie go widzę,słyszę ,itp, a łzy lecą same

Jado już 4 razy uszedł śmierci teraz mu się nie udała.Był po skręcie śledziony,skręcie żołądka,krwawieniu z przewodu pokarmowego,z ciężką dysplazją i z gastritem.Uśpiłam go jak już nie mógł wstać z posłania i wszystkie miejsca na ciele przy dotyku były bolesne.Jeszcze w piątek był wesołym ,bez dolegliwości psem a za 30h umarł.Prawdopodobnie miał sepsę ale wet sam nie wiedział dlaczego jego stan co godzinę się pogarsza.Miałam nadzieję ale złudną.Mam nadzieję,że nie za wcześnie zdecydowałam o zastrzyku śmierci.
Teraz leży na cmentarzu psim przykryty kołderką śniegu,który ta lubił ,a w tym roku nie doczekał.:shake::-(

Link to comment
Share on other sites

Justynko - Jado jest juz na zawsze pod kolderka ze snieznego puchu, lub pod promykami slonka, za TM ma wszystko, co lubiltu, beda z Toba. I to powinno Cie pocieszyc, ze Przyjaciel jest juz szczesliwy i nie cierpi.
A ze Ci ciezko... Oj dziewczyno - wszyscy tu wiele by dali, zeby bylo latwiej, prosciej i mnie bolalo. Ale niestety...Polykamy gorzka pigulke losu, jak nazwala to Ania ( szajbus) i musimy zyc dalej i czekac!

Link to comment
Share on other sites

Justynko jestem z Tobą. Te pierwsze dni, kiedy wszystko jest takie świeże i bliskie są najgorsze. Łapiesz się na tym, że bierzesz jakąś rzecz i myślisz, że właśnie w tym byłaś na spacerze... , tą drogą ostatnio szłaś z Nim...Ja do tej pory tak mam chociaż już niedługo minie 11 miesięcy.
Musisz wierzyć, że Jado jest tu za TM i jest mu dobrze, i że wie jak go kochasz.
[IMG]http://republika.pl/blog_rz_1004335/2017027/tr/10169.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Taki jest PRZYJACIEL


[CENTER][I][FONT=Times New Roman][COLOR=red][B]Kocham Cię nie tylko za to, kim ty jesteś,[/B][/COLOR][/FONT][/I]
[CENTER][I][FONT=Times New Roman][COLOR=red][B]ale także za to, kim ja jestem, gdy jestem z Tobą.[/B][/COLOR][/FONT][/I]
[I][FONT=Times New Roman][COLOR=red][B]Kocham Cię nie tylko za to, kim się stałeś,[/B][/COLOR][/FONT][/I]
[I][FONT=Times New Roman][COLOR=red][B]ale i za to, kim ja stałam się dzięki Tobie. [/B][/COLOR][/FONT][/I]
[I][FONT=Times New Roman][COLOR=red][B]Kocham cię, bo zdziałałeś więcej niż jakikolwiek dekalog, abym mogła stać się dobrym człowiekiem,[/B][/COLOR][/FONT][/I]
[I][FONT=Times New Roman][COLOR=red][B]i więcej niż jakakolwiek wiara, aby mnie uczynić szczęśliwą.[/B][/COLOR][/FONT][/I]
[I][FONT=Times New Roman][COLOR=red][B]Uczyniłeś to bez słów i gestów.[/B][/COLOR][/FONT][/I]
[I][FONT=Times New Roman][COLOR=red][B]Uczyniłeś to będąc po prostu sobą.[/B][/COLOR][/FONT][/I]
[I][FONT=Times New Roman][COLOR=red][B]Być może to właśnie znaczy być przyjacielem.[/B][/COLOR][/FONT][/I][/CENTER]
[/CENTER]


a gdy odchodzi Przyjaciel, świat rozpada sie na miloin kawałków.Mysli błądzą, szukając wszystkiego co z NIm jest związane, uśmiech szuka jego mordeczki, łzy prosza by spłynąć na jego futerko.I tzrba nam modlić sie tylko o jak najszybsze spotkanie.
I czekać.
I marzyć.
I pielęgnować wspomnienia.
I nie czekać na czas, że kiedys będzie mniej bolało.Niestety nie bedzie.
Ale warto znosic ten ból, dla miłości , którą się razem przezyło.
[IMG]http://images14.fotosik.pl/70/97a2645e40dc1558m.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Współczuję i jestem z Tobą:-(
[COLOR=white][FONT=Comic Sans MS]Śmierć przyleci, zamachnie się swym zimnym, szerokim skrzydłem...[/FONT][/COLOR]
[FONT=Comic Sans MS][COLOR=white]I[/COLOR][/FONT][B][COLOR=black][FONT=Verdana]Daj nam wiarę, że to ma sens, [/FONT][/COLOR][/B]
[B][FONT=Verdana][COLOR=black]że nie trzeba żałować przyjaciół. [/COLOR][/FONT][/B]
[B][FONT=Verdana][COLOR=black]Że gdziekolwiek są, dobrze im jest. Bo są z nami choć w innej postaci. [/COLOR][/FONT][/B]
[B][FONT=Verdana][COLOR=black]I przekonaj, że tak ma być, że po głosach [/COLOR][/FONT][/B]
[B][FONT=Verdana][COLOR=black]tych wciąż drży powietrze. [/COLOR][/FONT][/B]
[B][FONT=Verdana][COLOR=black]Że odeszli po to, by żyć. [/COLOR][/FONT][/B]
[B][FONT=Verdana][COLOR=black]Lecz tym razem będą żyć wiecznie. [/COLOR][/FONT][/B]

[COLOR=white][FONT=Comic Sans MS][B][FONT=Verdana][COLOR=#000000]
[*][/COLOR][/FONT][/B] nadejdzie kres wszystkiego.
Kto potem dojdzie, jaki płomyk palił się w każdym [/FONT][/COLOR]
[COLOR=white][FONT=Comic Sans MS]{8}[*pppjkgf5rd543][/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...