Jump to content
Dogomania

11-letni JADO już śp


JustynaJK

Recommended Posts

  • Replies 118
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Justynko,też uśpiłam a sierpniu moją ukochaną sunię,miała nowotwór płuc i dusiła sie.Może jeszcze trochę by pożyła,ale co to za życie.Kiedy przejście 50 m sprawiało jej trudnośc.Tak jak Ty myślałam,czy nie za wcześnie,a może mogłam poczekac.Tak właśnie czekałam z jej mamą,leczyłam ją do końca,miała białaczkę i moja najukochańsza,najwspanialsza przyjaciółka umarła w cierpieniach.Tylko prze mój egoizm.Dlatego ciesz się ,że podjęłaś tą decyzję zanim Twój piesek zaczął cierpiec.Całuję Cię mocno

Link to comment
Share on other sites

Racjonalnie myśląc to ja to wiem,a w głębi duszy nic nie wiem.
Liczyłam się z jego odejściem,miał 3 operacje i je przeżył,miał być wg weta uśpiony 2 lata wcześniej-miał podejrzenie nowotworu śledziony,uparłam się na citową operację i to dało mu 2 lata dobrego życia-bo guz okazał się tylko skręconą śledzioną.Potem było ciężkie krwawienie z przewodu pokarmowego,miał transfuzję i znów pół roku życia w zdrowiu.Pół roku przed śmiercią miał skręt żołądka-decyzja weta usypiamy,znów postawiłam veto-nie operujemy .Przeżył fajnych parę miesięcy w zdrowiu.A potem jakoś się chyba poddałam,nie umiałam patrzeć jak nie umie wstać,Sepsa.
Aha miał jeszcze dysplazję

Jakoś mnie dziś znów wzięły straszne łzy...:-(:-(:-(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...