Jump to content
Dogomania

sterylizacja zwalnia z podatku?


AjriszZona

Recommended Posts

no to juz wszystko jasne - zapis stary jak dinozaur:diabloti:

aktualnie obowiązuje uchwała nr 1011 z 2006 roku z późniejszymi zmianami
[url=http://www.bip.krakow.pl/?dok_id=167&sub_dok_id=167&sub=uchwala&query=id%3D17442%26typ%3Du]Uchwala - Biuletyn Informacji Publicznej Miasta Krakowa - BIP MK[/url]

Link to comment
Share on other sites

Net nie pozwala mi zapoznac sie z tekstami podanymi przez taks, jednak udalo mi sie tego twojego pdfa sciagnac i z tego co widze, jest tam napisane:[quote]projekt Prezydenta Miasta[/quote]Poza tym nie ma daty, podpisu, numeru uchwaly.

W kazdym razie, to TY mieszkasz w Krakowie, wiec TY powinnas sie swietnie orientowac w prawie miejscowym, nie osoba mieszkajaca na drugim koncu Polski. Wczesniej to olalem, ale teraz mnie zirytowalas, to zapytam: pisalas, ze 'placimy', czyli ty tez placisz - jak duzo placisz i komu? Z tego co widze, to sama sie nie orientujesz - najpierw ze 22zl, teraz podajesz text, ze 25, smiem wiec twierdzic, ze nawet jesli w Kraku jakas oplata jest, to ty jej nie placisz :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Tak, nie płacę opłaty za posiadanie psa. Zastanawiam się ile ona wynosi. Używając pierwszej osoby liczby mnogiej miałam na myśli: MY KRAKOWIANIE :)
A ten link podany wczoraj koleżanka wysłała mi na gg. I widzę, że to nie uchwała, ale jakiś projekt z 2008 roku. Bez dat i podpisów.
Ja zacznę płacić w przyszłym roku. Na razie mam luz, bo mój psiak jest ze schronu.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Dziś idę do um w bytomiu wypytam o wszystko i na klikam tutaj jak to teraz się ma u nas. W necie nie wiele można znaleźć albo jakieś przestarzałe wieści a urzędnicy cały czas coś zmieniają. Odnośnie bytomia znalazłem dziś kilka różniących się od siebie informacji i już nie wiem które są aktualne. Pójdę i poproszę coby dali mi to na piśmie;););)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...