Jump to content
Dogomania

[Białystok] Owczarkowata Kawa już nie szuka domu. Już go ma :-)))


karina1002

Recommended Posts

Dziewczycny nie ma za co;)

Własnie rozmawiałysmy z Pania Hania
Jestem strasznie szczesliwa:multi::multi:
Nawet Ryzemu nie trzeba było wyciac jajek bo przestał Kawulke napastowac i wogle jest wielka miłosc:loveu::loveu:
Teraz chłopaki sa zazdrosni o Kawe, bo jak jeden sie z nia bawi to drugi tez chce:lol:

i wogle mnostwo pozytywnych wiadomosci:multi:

Dałam Pani linka do DGM i obiecała ze napisze cos:multi:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 219
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

kAWA W NOWYM DOMU

aDOROWANA PRZEZ rYŻEGO I rUBUSIA JEST W SIÓDMYM NIEBIE , DZISIAJ ODBYŁA PIERWSZY DŁUGI SPACER NAD MORZEM ZE SWOIMI NOWYMI KOLEGAMI . sZALAŁY WE TRÓJKĘ ZATACZAJĄC KOŁA NA PIASKU . kAWĘ TROCHĘ PRZESTRASZYŁ DUŻY BIAŁY ALBATROS , STANĘŁA JAK WRYTA . NIE MOGĄĆ OCZU ODERWAĆ , ALE NA WSZELKI WYPADEK SIĘ WYCOFAŁĄ . rYŻY JUŻ SIĘ USPOKOIŁ I TRAKTUJE JĄ W KATEGORIACH PRZYJACIÓŁKI . LEŻĄ RAZEM NA MATERACU . kOFI JUŻ WIE ŻE DWIE KOTKI W DOMU TO JAKBY RODZINA, NATOMIAST TE NA DWORZU TO INNA SPRAWA .

jAN 1984

Link to comment
Share on other sites

Guest monia3a

Witamy [B]JAN 1984[/B] na forum :)

Fajnie musiałą Kawa wyglądać wycofyjąca się od ptaka ;]
Lepiej mała nie mogła trafić, koledzy, koty spacery po plaży i kochająca rodzina :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Kawa zwana przez nas pieszczotliwie " FIFI " właśnie wróciła z pobytu pod Gdańskiem w lesie .szalała , taplała się w leśnym strumyku, goniła ptaki wyszukujące nasion w podściółce bukowej, znalazłą jeża . Wyglądają pieknie we trójke jak biegną , a i zmusili swoją Panią do biegania z pożytkiem dla niej .Bardzo zdominowała swoich kolegów ale nie przemocą tylko kobiecymi fortelami ,tak długo piszczy i zawodzi nad Ryżym że dobrowolnie wszystko jej oddaje nawet swoje ulubione Uszy wolowe "
ciąg dalszy nastąpi możę już z fotkami

JAN 1984

Link to comment
Share on other sites

hihi jasne to wszystko moja sprawka:evil_lol:

Skacze z radosci:multi: i koniecznie prosimy o filmiki i zdjecia Fifi:razz:

nie sadziłam ze az tak sie do niej przywiazałam:roll::lol:

A jak Kawu forma?? nie przytyła:razz:??

a moze Ryży schudł:cool3:?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Od rana do wieczora Kawa z Ryżym się bawią , stanowią nieodłączną parę
a Rubuś / mały jamnik im dopinguje / przez dwa tygodnie z przerwami Kawa przebywała w domku w lesie pod Gdańskiem ,po spacerach trzy brytany ,padały ze zmęczenia .Ryży wyszczuplał /myślę ze z korzyścią dla niego , Kawa jest taka sama szczupła i wiotka / , Niedługo fotki .
Pozdrowienia
Jan 1984

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Dwa dni temu Kawa uratowałą swojej Pani życie. Na spacerze w głębokim lesie w Borach Tucholskich Pani oderwała się od peletonu,ćwicząć biegi kondycyjne , nagle przed nią stanęłą całą dzicza rodzina z warchlakami,.jeden z dzików skierował się w moim kierunku , w jednym momencie zostałam otoczona przez dwa dorosłe dziki,zaczęłam krzyczeć
ale reszta rodziny byłą za dwoma zakrętami, raptem poczułam obecność zziajanej kawy, która rzuciła się między dwa dziki i zaczęła je obszczekiwać grożnie , jeden z dzików odpuścił i dołączył do stada warchlakó ukrytych w pobliskich zaroślach, natomiast kawa z Ryżym który do niej dołączył w między czasie obszczekiwałą dzika biegająć koło niego naokoło, dzik też poruszał się ruchem obrotowymwzdłuż swojej osi, przyleciała reszta rodziny i zaczęłą hałasować i dzik uciekł . Nie muszę mówić jak Kawa byłą przez nas nagradzana .Niestety Pani terasz ma uraz i boi się pojechać do lasu ,więć jeżdzimy teraz nad morze .Przepraszam fotki śą w mojej komórce ale są problemy techniczne , wkrótce będą Od tej pory Kawa która jest bardzo mądrą i uczuciową psinką nie odstępuje mnie na krok .
Jesteśmy wdzięczni Otoz Białystok , Pani Ani, Pani Ewie, Pani Monice
żę pomimo przeciwnośći i wachań z naszej striony, doszło do szczęśliwej adopcji.Kawa kwitnie ,jest szczupłą żywiołowa, kochająca Ryżego i Rubusia
świetnie się czuje na karmie Hills i/d, i na kurczaku z ryżęm a i dzieki temu Ryż wyszczuplał .
Pozdrowienia
Jan 1984

Link to comment
Share on other sites

Guest monia3a

To była chwila grozy :smhair2:
Cieszę się, że całe zajście skończyło się szczęsliwie.
Kawunia spisała się świetnie :)

Link to comment
Share on other sites

No to po prostu jest Opatrzność, która czuwa nad nami.
I która utwierdza nas w tym, że postapilismy dobrze.
A pisze tak, bo wczorajszej nocy chyba ta sama Opatrzność
czuwała też nade mną.
Otóż we wtorek zabrałam z ulicy kocie dziecię.
I od tej pory noce są dla mnie dniami, a dnie nocami.:evil_lol:
Wczoraj, kiedy o 3-ciej nad ranem kuwetkowałam
ze swoim kiciem w łazience, usłyszałam dziwny szum wody
dochodzący "skądś". Okazało się, że to uszczelka w kuchennnej baterii
wybrała sobie nie wiedziec czemu trzecią nad ranem,
by zamienic niewinną baterię w działający cała parą przysznic.
Cała kuchnia pływała, a ten prysznic działał przecież tylko kilka minut,
ale, gdyby nie to nocne kuwetkowanie, to po kilku godzinach...
ech, nawet nie chce mysleć, jakby to wszystko wyglądało:roll:

Kiedy przeczytałam tę Waszą opowieść zaraz pomyslałam
o swojej uszczelce. Może trudno to porównywać,
bo u mnie zagrożenia zycia nie było,
ale wiele nieprzyjemności - na pewno. :shake:

Tak to chyba Opatrzność, która czuwa nad dobrymi ludźmi:)
Kawa spisała sie wspaniale:loveu: Proszę wygłaskać ode mnie dzielna Dziewczynę.
I szczupłego dzielnego Ryżego również.
Cóż, a morze też jest fajne, szczególnie teraz w czasie upałów.:)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 3 months later...

Wakacje przeszły burzliwie na długich spacerach głownie nad morzem,wyjazdach za miasto do gospodarstwa agroturystycznego,
Jak patrzymy na nią jaka jest szczęśliwa jak goni wodne ptaki jak w powietrzu przechwytuje grzebienie fal ,to wtedy mówimy że warto dawać szczęście każdemu kto na nie zasługuje ,a ona naprawde żyje pełnią życia ,
Zawojowała i okręciła wokół palca " Ryżego ,ktory na wszystko się zgadza i najsmaczniejsze kąski jej oddaje,zawojowała robusia ,przytula go czule i
liże w uszka , jej działanie potwierdza regułę jak dużo może zdziałać kobieta prowadząć umiejętnie swoją strategię , skonfudowana poleciałam szybko z komórką i oddałam ją do wywołania ,odbieram jutro i zaraz prześlę zdjęcia ,Jak mądra jest sunia potwierdza wydarzenie które miało miejsce dwa tygodnie temu , byliśmy zajęci tego dnia ,wiec termin długiego spaceru przesunął się na godz 21 było już ciemno ,zaparkowaliśmy niedaleko mola w Brzeznie i przeszliśmy sie lasem ,w drodze powrotnej w pewnej chwili kawa ni stąd ni zowąd rzuciła się do lasu i zniknęła w ciemnych gęstwinach za nią poleciały oba psy,wolłaliśmy , szukaliśmy przez dwie godziny.Młodzi ludzie na rolkach jezdzili i szukali nic z tego ,Ryży i Robuś wrócili kawa nie ,Postanowiliśmy się rozdzielić mąż został ,ja idąc drogą przez czarny las z dwoma psami , doszłam do samochodu nagle poczułam skok i wycie z radości mojej suni , taka mądra wiedziała że trzeba czekać przed samochodem , a my przyjdziemy wzajemnym czułościom nie było końca
ukłony Hanna Rewińska

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Obyś Ewa3 nie czekała na zdjęcia tak ja ja na zdjecia Loli z mojego podpisu .
Widzę , że Kuna tak ochoczo biorąca udział na innych watkach , ten zupełnie ignoruje .
Ja miałam identyczną sytuację z Żuraw , od której nie mogłam doprosić się zdjęć z nowego domu , a która udzielała sie na dogo zupełnie ignorując wątek Loli . Żuraw przyparta do muru oświadczyła , że Lola właście w nocy umarła na jej rękach :-( :mad:
Poproś o zdjęcie Kawy z aktualną gazetą . Jeśli Kuna nie ma nic na sumieniu , to takie zdjęcie zrobi i tu wklei .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...