Jump to content
Dogomania

Galeria nowo przybyłego Atrey'a, i wspominki Junki ['].


Junka

Recommended Posts

Ja też musiałam dlugo prosic o Maksa po 2 latach trzeba bylo go uspić, a Juna wypełnila szybko pustkę w domu po nim!

A teraz to tylko jak pójdę na studia:) No słyszałam, że na sggw pozwalaja trzymać psy w akademiku jak się podanie jakieś napisze i pies jest szkolony :diabloti: A jak nie to na stancje :cool1:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Junka']Ja też musiałam dlugo prosic o Maksa po 2 latach trzeba bylo go uspić, a Juna wypełnila szybko pustkę w domu po nim!

A teraz to tylko jak pójdę na studia:) No słyszałam, że na sggw pozwalaja trzymać psy w akademiku jak się podanie jakieś napisze i pies jest szkolony :diabloti: A jak nie to na stancje :cool1:[/quote]
A jaki kierunek wybierasz?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Junka']O kolejna, ktora mi tu z borderami :angryy: Elka to myślalam, że na trenigu oczy wydrapie bo ona tez za borderami a ja za aussie! I mamy konflikt :evil_lol: U nas w cavano jest podział: shetlandy, aussie i bordery i każdy trzyma swoją stronę i nie ustępuje. Jak bys nas czasem posluchała...... :diabloti:[/quote]


To ja jestem offowa bo ja ani szetlandy, ani bordery ani aussie.
Ja propaguję TERIERY :evil_lol: Iha :evil_lol:
A szelciaki to u nas jua jakaś mania.. Ile ich jest? Happy, Kiss, Beza, Ciocia, Crazy, Ares... 6 :crazyeye:

Co do tych roczników to zazdroszcze, Oliwka.. Ty sobie radośnie gimujesz a tu za rok matura :cool1:A ble.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bzikowa']To ja jestem offowa bo ja ani szetlandy, ani bordery ani aussie.
Ja propaguję TERIERY :evil_lol: Iha :evil_lol:
A szelciaki to u nas jua jakaś mania.. Ile ich jest? Happy, Kiss, Beza, Ciocia, Crazy, Ares... 6 :crazyeye:

Co do tych roczników to zazdroszcze, Oliwka.. Ty sobie radośnie gimujesz a tu za rok matura :cool1:A ble.[/quote]
A ja jeśli teriery to tylko westie i walijskie:evil_lol: A tak to bordery, szelciaki no i jeszcze dalmaty:loveu:
W grupie początkującej też jest jeden:evil_lol:

Ja też sobie zazdroszczę:evil_lol::evil_lol:Fajnie być dzieciakiem:evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Owczarki są psami stworzonymi do bliskiej współpracy z człowiekiem, mają bardzo silną potrzebę i pasję pracy. Więc na pewno jego szkolenie idzie szybciej. Nie mówię, ze to są psy łatwe, ale mają dużo większe predyspozycje do sportów. A Juna jest psem anielskim !

Link to comment
Share on other sites

O jak miło jak ktos tak o niej mowi :loveu:


Dzisiaj miałam fajną historie. Mianowicie wyszłyśmy na spacer a z daleka leci babka i krzyczy "Jaki śliczny York" No poprostu masakra:shake:
Już enty raz mi się coś takiego przytrafia!!! Czy ona choc trochę jest do yorka podobna?? Czego jak ludzie się nie znaja krzycza odrazu york?? Bo tylko ta rasę znają:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...