Jump to content
Dogomania

Rogata galeria szalonej sznaucerki


ariss

Recommended Posts

  • Replies 13.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='Doginka']Ewa z całych sił zaciskam kciuki, a moje kundle szczekały, że zaciskają pazury:lol:[/QUOTE]

[quote name='eria']Też trzymam z całej siły, ale Gass wygląda tak,że jestem raczej spokojna o wyniki ![/QUOTE]

dziękuje wszystkim! Przydały się, sędzia był dziwny, bardzo dokładny, ale zarazem nie nachalny - sama nie wiem co o nim myśleć. Na pewno lubił psy ładnie pokazane i przygotowane, mocne, z dużą głową i długą szyją, ale dla mnie jakby do końca nie znał się na sznaucerach i do tego widział zalety jakich pies np. nie ma i również wady jakich nie ma.

[quote name='Justa']:loveu: :loveu: :loveu:
Uwielbiam jeździć z Tobą na wystawy !!![/QUOTE]

Ja z Tobą też:loveu::loveu::loveu: choć jak zwykle zabiegana byłam;)

[quote name='Tekla64']ale nie pwoeisz i nie pokazasz co i jak?????
ino nas judzisz??? hihihi
czekamy , czekamy na konkrety[/QUOTE]

Kairossek niestety dostał bdb, w sumie nie wiem za co:shake: w opisie nie ma nic co mogło by sugerować obniżenie oceny:roll: może to kwestia prezentacji i tego, że warczał i kłapną na sędziego.

Khagra ma ocenę doskonałą, Mł. Zw. Klubu, BOB Junior
Gassira ma ocenę doskonałą Zw.Klubu, BOB

fotki oczywiście będą:razz: ale bardziej rozrywkowe, jak już burki szalały po ocenie:loveu:

[quote name='Doginka']No cóż, dzwoniłam do Ciebie, ale bezskutecznie i nie znam wyniku :sad:[/QUOTE]

a Ty na pewno do mnie dzwoniłaś?:crazyeye: ja owszem miałam jedno połączenie nie odebrane, ale z jakiegoś nieznanego numeru:hmmmm:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ariss']Ja z Tobą też:loveu::loveu::loveu: choć jak zwykle zabiegana byłam;)[/QUOTE]

A ja lubię ten wystawowy harmider ! :loveu:
Ale myślę, że trzeba nadrobić ów czas przy jakimś dobrym winku :diabloti:

[quote name='Kashdog'][LEFT]To teraz czekamy na jakieś zdjęcia z wystawy :)
[/LEFT][/QUOTE]

Otototo Ewa, proszę wstawiać moje foty ! :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kashdog'][LEFT]To teraz czekamy na jakieś zdjęcia z wystawy :)
[/LEFT]
[/QUOTE]

coś tam będzie, jak się ogarnę;)

[quote name='Justa']A ja lubię ten wystawowy harmider ! :loveu:
Ale myślę, że trzeba nadrobić ów czas przy jakimś dobrym winku :diabloti:



Otototo Ewa, proszę wstawiać moje foty ! :p[/QUOTE]

dobrze gadasz kobieto!!!!!!! do 7 października mamy szczepionkę na lisy rozrzuconą w okolicznych lasach:roll: ale później możemy się umawiać:multi:

[quote name='Doginka']Dzwoniłam, dzwoniłam i to kilka razy, ale dodzwoniłam się dopiero dziś rano:roflt:

[B]GRATULACJE DLA TWOICH SUCZYDEŁ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/B]:klacz::klacz::klacz:[/QUOTE]

to ja nie wiem:crazyeye:

Dzięki kochana:loveu::loveu::loveu:

[quote name='Saththa']nooo to i ode mnie gratulacje;][/QUOTE]

[quote name='wilczy zew']Gratuluję [URL="http://smajliki.ru/smilie-322975815.html"][IMG]http://s3.rimg.info/6141985612708d6e1dad9cedbb15454b.gif[/IMG][/URL][/QUOTE]

[quote name='ahedok']GRATKI :loveu:[/QUOTE]

[quote name='#Etna#']Serdeczne gratulacje za wspaniałe wyniki:p
To dziewczyny się spisały jak zawsze:roll:[/QUOTE]

a dziękuje bardzo:loveu:

Etana jakoś tak od ostatnich 4 lat wychodzi:evil_lol::diabloti:

Grusia & Shot Gun
[IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/3-20.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']no jedna fotka????? fajna, ale.... mało :lol:


no i gratki oczywiście!
Kairossek to chyba za to kłapnięcie obniżoną ocene ma bo pikny jak reszta przeciez![/QUOTE]

to zdjęcia zmniejszyłam już wczoraj, a dziś totalnie nie mam siły się za to zabrać:shake:

rano nie mogłam wstać:shake: ale pogoda była ładna, więc postanowiłam socjalizować Grusię, bo jej zachowanie nie jest idealne.
Kiedyś na wystawach miała wsio gdzieś, wchodziła jak po swoje i mogli ją macać, dotykać i oglądać, a ostatnie wystawy są męczące:roll: Na Słowacji pierwszego dnia myślała, tylko o tym ,żeby zwiać z ringu, drugiego było lepiej, ale dzięki tym co ją przed wejściem na ring wymacali, a tu było wszystko dobrze, chodziła między ludźmi, bawiła się z psami, a jak podeszła do śedziego to zaczęła się stresować, czuła się nie pewnie, widać, że źle kojarzy sytuacje.
A to nasz socjal:
Pojechaliśmy kolejką WKD (pierwszy raz) do Warszawy, wskoczyła na wysokie schody, jechała jakby to było normalne, dworcem w tłumie ludzi spacerowała z ogonem zadartym zaczepiając do zabawy, w parku bawiła się z psami, choć robiła wszystko żeby żaden jej nie wąchał po ogonem - nie bardzo to lubi(wydaje mi się, że po zastrzykach na babeszje coś jej się pozmieniało pod tym względem), jest ciekawska, w knajpie spała grzecznie na ławie( a i owszem w Warszawie na polach psy mogą siedzieć przy stole jak ludzie) metro straszne również nie było, na schodach ruchomych był szok, że one jadą, ale też bez większego stresu, przejście pod bramkami metra, pokonywała byle szybciej, w drodze powrotnej obszczekała chłopaka co wywalił się na schodach, uspokoiła ryczące dziecko robiąc sztuczki i po powrocie do domku padła:evil_lol:

ale podsumowując, jestem w szoku że to wszystko co miała po raz pierwszy było dla niej całkiem normalne, pierwszy etap zaczęłyśmy wielkim sukcesem, zobaczymy jak kolejne...

Link to comment
Share on other sites

gratulacje !!!!
chlopak chyba deczko przeholowal wiec obnizyli mu ale mysle ze bedzie i tak robil kariere

a kolejka i te wsytskie inne socjalzacyjen rzeczy pieknie wam poszly, moze ma dosc ringu jako takiego bo tam w zasadzie sie nic nie dzieje a ino same okropne nudy dla psa?!
na zdjecia czekma neicierpliwe bo jak u Weszki zacheta wielka hihihi

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wilczy zew']To ekstra!!

Jakie robiła sztuczka dla uspokojenia dziecka??

Będzie dobrze.[/QUOTE]

przytulała, prosiła, dawała łąpki:loveu:

[quote name='eria']Foxi też nie cierpi jak jej psy próbują wejść nosem do d**** ;) Tak po prostu ma,nie wydaje mi się by było to czymkolwiek spowodowane ;)[/QUOTE]

ale moja tak nie miała;) więc coś tam się musiała wydarzyć.

[quote name='weszka']To rzeczywiście niezła wyprawa! Super, że Grusia dzielnie zniosła wszystkie niespodzianki socjalizacyjne :)
Fotka z Shotem cudna - ale to już na fb pisałam ;)[/QUOTE]

Tak teraz mnie to upewniło, że te jej jazdy są nabyte i teraz sama już nie wiem gdzie i kiedy i dlaczego tak się stało. Teraz se myślę, że może jakiś robotnik jej coś zrobił(w końcu tego obcego chłopa się tu kręci) a jednego to tak nienawidzi (a zna go rok) że jakby mogła to by go męskości pozbawiła:evil_lol:


[quote name='Doginka']Ewa następny socjal u nas na bulwarku i w parku?:lol:[/QUOTE]

a bardzo chętnie!

[quote name='Saththa']Oooo ale przygody :) Super;)


Tazzman tez nie lubi pod ogonem wachania... Ale u niego spowodowały to dwa psy na wybiegu heh a dwa dni później kolejne dwa psy... sama nie wspominam tego najlepiej ehh[/QUOTE]

no postanowiłam się zabrać za socjal bo jednak ona jeszcze nie poznała połowy rzeczy które Gass w jej wieku miała nieźle opanowane;)

i tu był mój szok, bo to czego Gass się kiedyś bała(autobusy, początkowe przejażdżki metrem i chodzenie po kratkach) dla tego małego oszołoma był całkiem normalne i po mimo lekkiego zdenerwowania co jest oczywiste przy poznawaniu świata miała wsio w dupie:loveu:

[quote name='Tekla64']gratulacje !!!!
chlopak chyba deczko przeholowal wiec obnizyli mu ale mysle ze bedzie i tak robil kariere

a kolejka i te wsytskie inne socjalzacyjen rzeczy pieknie wam poszly, moze ma dosc ringu jako takiego bo tam w zasadzie sie nic nie dzieje a ino same okropne nudy dla psa?!
na zdjecia czekma neicierpliwe bo jak u Weszki zacheta wielka hihihi[/QUOTE]

jest już bardziej utytułowany niż mama w jego wieku;)
trzeba troszkę nad nim popracować, jak nad każdym młodym psem:lol: ale uwielbiam jego charakter, jest mega nakręcony na prace i sport:loveu: i jak kocha to całym sobą jak nienawidzi też:diabloti:



[quote name='Justa']Ewa. a tak swoją drogą ta stałka sigmy.. co tu dużo mówić - zakochałam się :loveu:[/QUOTE]

fajowa jest:loveu: ma jedną wadę! ciężar:roll:

Grusia i Shot
[IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/s3.jpg[/IMG]

[IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/s5.jpg[/IMG]

[IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/s4.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wilczy zew']

nienawiść do konkretnego ludzia raczej z niczego się nie bierze[/QUOTE]

mam odmienne zdanie;)

[quote name='eria']nowa konkurencja olimpijska ' rzut minikiem' hihihih
[url]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/s4.jpg[/url][/QUOTE]

hahahah, bawiły się razem świetnie:)

ale zdecydowanie lepiej foci się pieprzaki!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...