Jump to content
Dogomania

Człowiek zły i trzy psy...


Luzia

Recommended Posts

  • Replies 5.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='kalyna']Zniknęłaś z dogo, przychodzisz i takie wieści :o :o

Gratuluję i życzę dużo poobgryzanych mebli, butów itp :siara:

a mała jest cuudna :loveu:[/QUOTE]

To się nazywa wielki powrót :lol:

Może nie będzie tak źle :diabloti:

Wiem :loveu:


[quote name='Angi']Też ci Luiza tego życzę![/QUOTE]

Dzięki :loveu: :evil_lol:

[quote name='Illusion']Gratulacje! :multi:[/QUOTE]

[quote name='Naklejka']Gratuluję! :)[/QUOTE]

Dzięki :)

[quote name='phase']Gratuluję nowego (ślicznego) domownika! :)
Trzeba i chyba tytuł galerii zmienić. :evil_lol:[/QUOTE]

Dzięki :)

No trzeba, tylko najpierw musi mnie oświecić z imieniem, bo na razie czarna dziura :diabloti:

[quote name='BBeta']Czy to nie jest przypadkiem szczeniak, który był u Fauki? :hmmmm: Gubię się już w tych borderach :eviltong:[/QUOTE]

Tak to jest ten szczeniak :) Wróciła do hodowli ;) No i teraz jest u mnie :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Luzia']Tak to jest ten szczeniak :) Wróciła do hodowli ;) No i teraz jest u mnie :D[/QUOTE]
Z tego co przeczytałam suka ma twardy charakter i miała zostać w hodowli wypalać się przy owcach, jeżeli rzeczywiście jest taka mocna to nie pozostaje mi nic innego, jak tylko życzyć powodzenia :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BBeta']Z tego co przeczytałam suka ma twardy charakter i miała zostać w hodowli wypalać się przy owcach, jeżeli rzeczywiście jest taka mocna to nie pozostaje mi nic innego, jak tylko życzyć powodzenia :eviltong:[/QUOTE]

Dziękuję :loveu: Co do tej twardości to jeszcze tego nie doświadczyłam, no ale to dopiero drugi dzień, może się rozkręci :)

[quote name='RedHead']To i tutaj pogratulujemy :) Aż mi się łezka w oku zakręciła. Sama marzę o psiaku od dziecka, a małą dziewczynką już dawno nie jestem ;)
Życzymy powodzenia i samych szczęśliwych chwil spędzonych z wymarzoną pięknością :loveu:[/QUOTE]

Dziękuję pięknie :)


[quote name='vege*']No właśnie nie pamiętam :( Ale poszukam w spisie ;)

Gratuluję małego diabła w domu :p[/QUOTE]

Szkoda, daj znać jak znajdziesz :cool3:

Jaki tam diabeł, toż to anioł :diabloti:

[quote name='gops']Gratuluje nowego domownika :)[/QUOTE]

Dzięki :)

[quote name='Alicja']Dlaczemu nie widzę fot tylko zakaz wjazdu :hmmmm:[/QUOTE]

Nie mam pojęcia :shock: A jakiej przeglądarki używasz?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='vege*']ja tak samo :([/QUOTE]

[quote name='Aleksandrossa']Ja niestety też a z chęcią bym zobaczyła tego potworka :shake:[/QUOTE]

Ludzie nie załamujcie mnie że picasa też zaczęła lecieć w ch... kulki :shake:

Zaraz spróbuję coś pokombinować :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Luzia']Trochę tu zakurzone, ale jako że do naszej rodziny dołączyła nowa istotka, najwyższy czas wziąć się za porządki :cool3:
Najpierw były plany, rozglądanie się, szukanie hodowli, potem czajenie się - napisać czy nie napisać, zmusiłam się...
Byłam na liście, rozmawiałam z hodowcą, pytałam i odpowiadałam na pytania. Niestety potem było wielkie rozczarowanie, bo suczek tylko 3, a chętnych cała masa...
Ale jak widać życie pisze różne scenariusze :multi:
A ja wierzę że to nie przypadek, że tak miało być, bo jak pierwszy raz zobaczyłam zdjęcia szczeniaczków to ona zwróciła moją uwagę, to na jej zdjęcia patrzyłam z tęsknotą i zawodem, że się nie udało... A teraz, ta mała istotka śpi sobie koło mojego fotela i przez sen merda ogonkiem... :loveu:

Bo nie jeśli się o czymś marzy nie warto zdawać się na ślepy los... Trzeba brać sprawy we własne ręce! :multi:






Przedstawiam Wam FLChilabo B'POWER OF LOVE :loveu:
[IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-NdxFYKfJmtU/UhFGUmhwW8I/AAAAAAAALQY/m0OByUjq9kA/s640/05.05.2013%20057.jpg[/IMG]


Tutaj z hodowcą ( Elwirą która trzyma braciszka naszej małej) :)
[IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-K3p39HV4-l4/UhFGNwjLxSI/AAAAAAAALQY/Aen6oy1D5jE/s640/05.05.2013%20047.jpg[/IMG]

[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/--muQ50UJzcQ/UhFGLFzD6iI/AAAAAAAALQY/bUjRKix3s7Q/s640/05.05.2013%20045.jpg[/IMG]



Tutaj już w drodze powrotnej - Kraków, Wawel :)
[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-bTDsS2ah55s/UhFGW1TSzXI/AAAAAAAALQY/ejGQHg6hCb4/s640/05.05.2013%20060.jpg[/IMG]


Jak dam radę jutro wstawię resztę zdjęć :)[/QUOTE]

Mam nadzieję że teraz widać :)

Link to comment
Share on other sites

Sunia ma mocny charakter, ale nie jest agresywna. Moim zdaniem pasuje do Luizy i na miejscu hodowców tez bym ją im oddała :) Zresztą Luziek szukał takiego pewnego siebie borderka, niezamykającego się w sobie po opieprzu. Mała jest tak rezolutna i pewna siebie, że większość hałasów wczoraj miała w głębokim poważaniu. Jak dla mnie idealny pies na idealnym miejscu. :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marlena:)'] Mała jest taka cudna, takaaa mądra i taaaka piękna! Jej mama to ideał i w ogóle zapadnie mi w pamięci na długo! :D[/QUOTE]

Zgadzam się w całej rozciągłości :)

[quote name='Olson']to i ja się witam. będę podglądać małą zadymiarę. ;)[/QUOTE]

witam i zapraszam :)

[quote name='Aleksandrossa']
Czemu suczka w końcu nie została w hodowli?
Poradzisz sobie z jej charakterkiem ;)?[/QUOTE]

[quote name='Victoria']no wlasnie tez sie zastanawiam skoro najpierw mowili ze zostanie do owiec dlaczego zmienili zdanie[/QUOTE]


Pozwolę sobie w odpowiedzi zacytować :lol:
[quote name='Angi']Może Luiza wzbudziła ich zaufanie, że postanowili ją jednak sprzedać? Pomyśleć czasem trzeba ;p[/QUOTE]


[quote name='Marlena:)']Sunia ma mocny charakter, ale nie jest agresywna. Moim zdaniem pasuje do Luizy i na miejscu hodowców tez bym ją im oddała :) Zresztą Luziek szukał takiego pewnego siebie borderka, niezamykającego się w sobie po opieprzu. Mała jest tak rezolutna i pewna siebie, że większość hałasów wczoraj miała w głębokim poważaniu. Jak dla mnie idealny pies na idealnym miejscu. :)[/QUOTE]

Haha Twoje zdanie się nie liczy, bo Ty byś mi i płuco oddała więc wiesz :eviltong:
Jakim tam od razu opieprzu, jak się wychowa to opieprz nie potrzebny :cool3:







Żeby nie było, to nie tak że napisałam do hodowczyni po raz pierwszy jak dowiedziałam się że Texa wraca, byłam z nią w stałym kontakcie od maja :razz: Więc myślę że w przypadku Elwiry nie jest to pochopna decyzja ;)
Od początku szukałam psa o mocnym charakterze, takiego który "nie zgubił by się koło mojej nogi", co tu dużo mówić, ja też nie należę to łatwych w obyciu i takiego psa szukałam ;)
Z resztą już samo to że zdecydowałam się na tą rasę, świadczy że nie jestem do końca normalna :evil_lol: To nie słodkie misie do przytulania, tylko psy z ikrą - a jeśli się okaże że mała ma jej więcej niż inne... Bardzo mnie to ucieszy :loveu:

Na chwilę obecną - wiem że to jeszcze za wcześnie - ale jest idealna, taka jak sobie wymarzyłam, w każdym najdrobniejszym szczególe :loveu: Chętnie się szarpie i aportuje, jest mega inteligenta i odważna ( dziś bez mrugnięcia okiem przeszła koło facetów którzy przycinali żywopłoty).
W domu grzecznie śpi, na spacerze dokazuje i zaczepia :loveu:


Zastanawiałam się czy nie założyć bloga, ale chyba braknie mi czasu :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...