Jump to content
Dogomania

Przyczołgał się po pomoc...teraz choruje... Atos za TM ... [']


Fiona.22

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='emilia2280']Ooo, jaka uczta dla oka! Atoniu wygląda slicznie. A ten bulgot na fotce to jego kochający braciszek?[/QUOTE]
tak to Fajtek, pomyliłam fotki i dlatego tu się znalazł a z Atoskiem bardzo się lubią
Fajtek siedzi a Atos się wspina i go liże po pyszczku, czasem Fajtek chce z nim się położyć ale Atos nie wytrzymuje długo fajtkowego gazowania :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

jak znosi ? prócz tego że się spasł jest dobrze :mad:
zadziera wiecznie z kimś a podryguje jak młodzieniaszek, za kulkami gania, jadaczkuje jak go za długo na ogrodzie chcę przytrzymać ( optymalny czas dla niego to 30sek, dla mnie choć 5 min) i tak jape drze że wygrywa
ogólnie facecik broi i zdrowieje :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 5 weeks later...
  • 4 weeks later...

dogo działa jak działa :shake: pisałam stwierdziło że ma mnie gdzieś i nic nie wyszło :angryy:

u nas wszystko ok, bez zmian na gorsze
lepiej też chyba nie jest, Atos gruby i schudnąć nie potrafi zresztą on mało je to ja nie wiem od czego tyje
Dziadek potrafi się poawanturować z innymi - zawsze tak było , no na prawde nic się nie dzieje nowego i chyba nie tęsknię za nowościami w Dziadka przypadku :cool3:
całujemy i dziękujemy za pamięć :loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

jest bardzo, bardzo źle :shake:
Atos kaszle non stop od wczoraj. Nic nie pomaga. Dostał steryd, zwiększone dawki leków. Atos jest zmeczony, ciągle leży ale zjadł kolacje bardzo ładnie.
Jutro kolejna wizyta, już u naszego weta bo dziś jechałam na dyżur do innej kliniki. Dostał dexacone w zastrzyku podobno ma pomóc - zobaczymy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olenka_f']jakoś trwamy ale jest dużo gorzej niż było, ja sobie zawsze mówię że póki pies je , merda ogonkiem i przybiega na powitanie to nie jest jeszcze jego czas i mam nadzieję że mam racje i Atoska nie męczę[/QUOTE]
Cały czas trzymam kciuki za Atosa i proszę o jak najczęstsze info :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...