Jump to content
Dogomania

Chester szalona Krowa - serek do hamburgerów, wersja limitowana < 3


Avaloth

Recommended Posts

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name=':: FiGa ::']Chetnie bym sie na zlocie pojawila, bo to akurat okres kiedy do PL sie z psiakami wybieram, no i blisko bede miec, ale jednak jesli mam wybrac zlot czy znajomi ktoych rok nie widzialam.. :diabloti:[/QUOTE]
To przyjedź na dzień, dwa, myślę że nie byłoby problemu żeby Cię gdzieś upchać na jedną noc ^^

chyba się nigdy zdjęc nie doczekacie tak Wam powiem xdd

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=blue][SIZE=1]nigdy nie przypuszczałach, że byda szukać ubrania do psa:diabloti:[/SIZE]

noo babo do kogoś sie Ciebie dokoptuje bez problemu tam na 2 dni;)

aa i Iś moich znajomych jest chętnych około 8 ale to jeszcze musza dokłądni z nimi
se pogodać i co z kontem na kasa? mój tata mie jeszcze opieprzył jak spytałach -.-

eeej i co bydziesz w marcu na wystawie?? jest 18-20;)[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tepes'][COLOR=blue][SIZE=1]nigdy nie przypuszczałach, że byda szukać ubrania do psa:diabloti:[/SIZE]

noo babo do kogoś sie Ciebie dokoptuje bez problemu tam na 2 dni;)

aa i Iś moich znajomych jest chętnych około 8 ale to jeszcze musza dokłądni z nimi
se pogodać i co z kontem na kasa? mój tata mie jeszcze opieprzył jak spytałach -.-

eeej i co bydziesz w marcu na wystawie?? jest 18-20;)[/COLOR][/QUOTE]
ja też nie :D
to gadaj gadaj ;)

chce byc. mam nadzieję że się uda
[quote name=':: FiGa ::']Zobaczy sie :diabloti:

Czemu sie nie doczekamy? :razz:[/QUOTE]
ale pamiętaj że masz opcję ;)

bo mi się nie chce z nimi bawic i mam duużo zajęc. próbuję się uczyc, robię prezentację maturalną, notatki na sprawdziany, oglądam Pamiętniki Wampirów, od dwóch dni zbieram się żeby sobie w końcu zgrac nowe piosenki na komórkę, wychodzę z zdziadziałym psem, próbuję przekonac mamę na ciachnięcie psu jajek, przy okazji sama się przekonując xd i tak dalej. a do tego jeżdżę do bibliotkek po opracowanie, spotykam się z ludźmi, coby nie zdziczeć i użalam się nad sobą że nie mam gór za oknem.

z photobloga prezklejam
Maksiu:loveu:
[IMG]http://wd7.photoblog.pl/np4/201102/5C/86746036.jpg[/IMG]

moje góry, widok z mojego okna mojego pokoju w moim kacwinie
[IMG]http://wd4.photoblog.pl/np2/201102/80/86720093.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='vege*'][url]http://img502.imageshack.us/img502/4804/41843950.jpg[/url]
to są twoje naturalne włosy (tzn czy ci się tak ładnie kręcą)? genialne są, zazdroszczę :loveu:[/QUOTE]
chciałabym, ale niestety nie ^^
naturalnie mam półloki/fale/szopę lub coś w tym stylu, w zależności czy i jak je suszę.
to są pozostałości po fryzurze robionej na studniówkę lokówką przez 1,5 godziny ^^

[quote name='DominikaAnna']ładny widok
[url]http://wd4.photoblog.pl/np2/201102/80/86720093.jpg[/url][/QUOTE]
a no ładny ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Avaloth']chciałabym, ale niestety nie ^^
naturalnie mam półloki/fale/szopę lub coś w tym stylu, w zależności czy i jak je suszę.
to są pozostałości po fryzurze robionej na studniówkę lokówką przez 1,5 godziny ^^
[/QUOTE]
ja mam niestety proste druty, które się zakręcą tylko tam gdzie są pocieniowane, ale tylko wtedy gdy są mokre, a jak uczeszę to znowu druty mam :/ każdy mi mówi, że mi zazdrości włosów bo są proste jak po prostownicy, ale mi się one wgl nie podobają, bo nie dość, że nic ciekawego z nimi nie zrobię to jeszcze są tak jakby przyklapnięte xD a ja wolę jak są fale/loki które kręcą się w różne strony :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='vege*']ja mam niestety proste druty, które się zakręcą tylko tam gdzie są pocieniowane, ale tylko wtedy gdy są mokre, a jak uczeszę to znowu druty mam :/ każdy mi mówi, że mi zazdrości włosów bo są proste jak po prostownicy, ale mi się one wgl nie podobają, bo nie dość, że nic ciekawego z nimi nie zrobię to jeszcze są tak jakby przyklapnięte xD a ja wolę jak są fale/loki które kręcą się w różne strony :loveu:[/QUOTE]
ja moje i tak zazwyczaj muszę prostowac bo same z siebie układają się dobrze jakiś raz/10.. jakby się ładnie kręciły to proszę bardzo, ale moje tylko jakieś dziwne podkręcenia, każdy w inną stronę i wyglądają tragicznie.
no cóż, znam jedną osobę której się podobają swoje włosy, bo faktycznie ma zjawiskowe, naturalne loki:loveu: a tak to kto by co nie miał, to narzeka xd
[quote name=':: FiGa ::']Jest za czym tesknic :loveu:

Na spacer z psem tak czy siak wychodzisz, wiec mozesz przy okazji i cyk cyk zrobic :siara:[/QUOTE]
nie ogarniam psa i aparatu na raz niestety. także aparat biorę tylko jak wychodzę z tatą albo znajomymi a ostatnio bardzo rzadko się to zdarza.
z ferii zdjęcia mam ale nie mogę ich ogarnąć jakoś tak..

Chcę w marcu wykastrować psa. Tata się przełamał, zgodzi się. Została mama, ale w dwójkę damy rady. Tyle że ja sama się boję. Narkozy przede wszystkim, Krów alergikiem jest..
I ostatnio się naczytałam że to zwiększa ryzyko jakiś tam raków, problemów z tarczycą i Bóg wie co jeszcze. Cholera no..

Link to comment
Share on other sites

[quote name=':: FiGa ::']To ja jestem zajebista bo ogarniam 2 psy i aparat :D (no dobra, bez tego ostatniego :lol:)

I po super szczeniaczkach bedzie :shake:[/QUOTE]
no to gratuluję :D mój pies jest.. specyficznym stworzeniem xd.

oj no, jeszcze przed zabiegiem może się coś zdąży jak bardzo chcesz :D
[quote name='vege*']a ja chyba nie znam osoby, która by na swoje włosy nie narzekała :evil_lol:[/QUOTE]
bo mało chyba takich na świecie xD
[quote name='DominikaAnna']Kastracja nie jest taka straszna- co prawda kastrowałam dwa koty, a nie psy, ale zabieg polega na tym samym. Ale żaden z nich nie był alergikiem... Najlepiej to zapytaj bezpośrednio u weta jak to jest z tą alergią, ale trochę dziwne- alergia+ kastracja= większe prawdopodobieństwo raka?[/QUOTE]
Nie, nie o to mi chodziło :D
ogólnie czytałam że kastracja zwiększa ryzyko któryś tam raków.
A alergii się boję ze względu na narkozę

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Avaloth']
nie ogarniam psa i aparatu na raz niestety. [/QUOTE]

Nic nie ogarniasz Iśka:evil_lol:
No dobra może czasami :evil_lol: A na pewno częściej niż ja;P

[quote name='vege*']a ja chyba nie znam osoby, która by na swoje włosy nie narzekała :evil_lol:[/QUOTE]

Ja nie narzekam, jak mi się układają, są proste i nie próbują się skręcać :diabloti:

[quote name='Avaloth']
ogólnie czytałam że kastracja zwiększa ryzyko któryś tam raków.[/QUOTE]

Właśnie chyba kastracja zapobiega rakowi . ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sweet']Nic nie ogarniasz Iśka:evil_lol:
No dobra może czasami :evil_lol: A na pewno częściej niż ja;P

Ja nie narzekam, jak mi się układają, są proste i nie próbują się skręcać :diabloti:

Właśnie chyba kastracja zapobiega rakowi . ?[/QUOTE]
phi. wiesz co, Ty przeciwko mnie. i to chyba nie pierwszy raz już:mad:

o, to znam już dwie osoby xD

właśnie czytałam na jakimś wilczarzowym bodajże forum, że zapobiega jakimś tam prostaty, ale zwiększa ryzyko kilku innych.. wcześniej też o tym nie słyszałam.

właśnie kończę 8 odcinek pamiętnika..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paula03']A ja narzekam na włosy....
Chciałabym mieć proste, albo ładnie pokręcone, a nie każdy wywinięty w inną stronę...[/QUOTE]
ale takie to chociaż w jakiś fajny artystyczny nieład da się ułożyć, a z prostymi to nic fajnego nie zrobisz :evil_lol: na moich np. loki robione lokówką trzymały się góra 2h i to już był cud, ze aż tyle, moich włosów chyba nic nie ruszy do kręcenia się :angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Avaloth']phi. wiesz co, Ty przeciwko mnie. i to chyba nie pierwszy raz już:mad:
o, to znam już dwie osoby xD

właśnie czytałam na jakimś wilczarzowym bodajże forum, że zapobiega jakimś tam prostaty, ale zwiększa ryzyko kilku innych.. wcześniej też o tym nie słyszałam.

właśnie kończę 8 odcinek pamiętnika..[/QUOTE]

Oj tam odrazu przeciwko tobie;P Ty też nie raz byłaś przeciwko mnie;P

haha;P nie znasz bo ja je lubię tylko gdy są idealne;P a to rzadko się zdarza;P

O tym to nie słyszałam nigdy. dziwne..;/

8 to dużo jeszcze przed tobą :diabloti:

[quote name='vege*']ale takie to chociaż w jakiś fajny artystyczny nieład da się ułożyć, a z prostymi to nic fajnego nie zrobisz :evil_lol: na moich np. loki robione lokówką trzymały się góra 2h i to już był cud, ze aż tyle, moich włosów chyba nic nie ruszy do kręcenia się :angryy:[/QUOTE]

Ja nie mam prostych a gdy same mi wyschną to się robią loczki, ale jak zrobiłam ostatnio lokówką to miałam ładne może przez 30 min potem zaczęły się prostować;/

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...