Jump to content
Dogomania

Suczka ratlerek ma już nowy dom !!!


malagos

Recommended Posts

Nigdy się nie spodziwałam, ze będe szuakać domu dla ratlerka :cool1: :shake:

A było to tak: Pewna pani na wsi miała suczkę ratlerka i miała "hodowlę". Aż kolejny miot nie miał powodzenia i dwa pieski trafiły do sasiadki, a suczkę wzięła rodzina z Warszawy.
To było 5 lat temu. Wczoraj ta rodzina przywiozła suczkę na wieś, wystawiła z samochodu i wróciła do Warszawy. Suczka jest u tej sąsiadki, co ma dwa pieski. Na trzeciego nie moze sobie pozwolić :shake:

Suczka jest rozpieszczona, kochana, typowy piesek jednego pana, uwielbia sie tulić i być noszona na rękach. Jako powód oddania podano, ze z braku czasu nie wychodzono z nią na spacery i zdarzało sie jej zrobić siusiu w domu (!). Od wczoraj załatwia sie tylko na dworze, bo pani, u której jest, wychodzi z nią często.
Szukamy pilnie domu!

[B][img]http://upload.miau.pl/3/41604.jpg[/img][/B]

[B][img]http://upload.miau.pl/3/41610.jpg[/img][/B]

Link to comment
Share on other sites

Jastrzębie jest na południu Polski. Mogę najdalej dojechać do Katowic (lub okolice). Zero urlopu u TZ-ta, a ze mnie kierowca dobry, póki mam prostą drogę. Kompletny brak orientacji w terenie :shake:
Marzy mi się druga miniaturka, a przy moim 100% samcu tylko sunia wchodzi w grę. Chyba, że ktoś wybierałby sie na Święto Zmarłych na południe?

Link to comment
Share on other sites

Sytuacja jest taka, że mogę zaproponować na 99% domek. Ten 1% niepewności wynika z tego, że mam także rozpieszczoną maliznę płci męskiej w domu, która na spacerach przejawia zainteresowanie suczkami, natomiast nie toleruje innych samców. Jak przyjąłby nową domowniczkę, nie mam zielonego pojęcia. Nie chciałabym, żeby któremuś stała się jakaś krzywda.
Dlatego napisałam o tymczasie. Powiedzmy, że byłby to tymczas z 99% wskazaniem na DS.
Problemem byłby transport, bo tak jak pisałam wcześniej mogę dojechać najdalej w okolice Katowic. Może na wątku transportowym coś by się znalazło.
Jeśli Ci to odpowiada, weż mnie pod uwagę, a jeśli miałabyś bliżej siebie lepszy domek to oczywiście to zrozumiem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='konisia']Ojej...jakie śliczności...A może ciocia Malagos podpowie Pani, żeby wysterylizowała sunię, bo nie wiadomo do kogo trafi (jeśli znajdzie dom przez dogo to pewnie sprawdzony,ale jeśli Pani znajdzie coś na własną rekę to może być gorzej...)[/quote]
Nie mam wpływu na sterylizację, jestem tylko posrednikiem tej wiejskiej gospodyni (zna mnie i męża jako miłośników psów, dlatego do nas zadzwoniła, zeby jej pomóc znaleźć dom dla pieski).
A pod bramą, od 2 dni, siedzi taki oto mlodzian, wielkości jamnika


[B][img]http://upload.miau.pl/3/42019.jpg[/img][/B]

Link to comment
Share on other sites

Biały Młodzian juz znalazł domek! :loveu:

Czeka suczka ratlerek! Na razie był jeden mail z ogłoszeń ze strony Palucha. Zobaczymy, bo podałam kontakt tej osobie do pani, u której suczka wyladowała.
shanti, moze uda nam sie dom znaleźć bliżej, koło albo w Warszawie, bym ją mogła odwiedzać? :oops: Nie gniewaj sie...

Link to comment
Share on other sites

To moje 14-sto miesięczne słoneczko pci męskiej :loveu:
Odchowanie go kosztowało mnie wiele nieprzespanych nocy, częściowo z powodu jego pewnych problemów zdrowotnych, a częściowo po prostu z mojej nadgorliwości i nadopiekuńczości. A teraz ta mała męska żmija, owszem, panią kocha, ale pana bardziej :placz: ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...