Jump to content
Dogomania

Pogryziona Mamba, koczowała na dziko w schronie, nikt o niej nie wiedział!ma dom


albiemu

Recommended Posts

  • Replies 610
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='SZPiLKA23']Kasia (albiemu) dzwoniła i mowiła ze jest juz u beci66 (ktora mimo choroby chyba żadnemu psu nie domowi DT u siebie:loveu:)... teraz czekamy na relacje z odnalezienia ;):multi:[/quote]
Jest sprawiedliwość na świecie:multi:
Bo Mamba w gościnie u Beci:loveu:
Czemu Mambulec się schował?
Czy tak sobie z ciotek żartował?:shake::eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Mambusia u Beci - a przylepaaaaaa taka, że hej! Jedno się jej nie zmieniło - zasypa na stojąco kiedy się ją głaszcze taki ma odlot :D

Jedno mnie martwi - Mamba przytyła koszmarnie, nie wiem czy nie jest szczenna, musimy ją do weta zaprowadzić i to sprawdzić. Trzymajcie kciuki oby nie!

Link to comment
Share on other sites

A teraz pare mambusiowych wiesci...:lol: Jak na mój gust w ciąży raczej nie jest bo to nie brzuchol urósł tylko sie porzerzyla troche na boki. Cycuszki też malutkie, nienabrzmiałe , zresztą po kąpieli zrzucila trochę sierści i jakby od razu troszkę wysmuklała...:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Jest radosną, potulną sunią, zamyka oczy gdy sie ją głaszcze ,a w kąpieli nie stała tylko sie położyła w wodzie i widac było że jej to sprawia dużą przyjemnośc. Widac że nie lubi byc przenoszona na rekach bo cała sie wtedy spręża i zamiera z przerażenia. Z moimi suniami dogaduje sie bez problemu nawet prowokuje ich do zabawy ale dwie moje lafiryndy znów na mnie obrażone bo znowu śmialam przytargać do domu jakiegoś śmierdziucha - jakby one skądinąd były...:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

:loveu:[quote name='becia66']Jest radosną, potulną sunią, zamyka oczy gdy sie ją głaszcze ,a w kąpieli nie stała tylko sie położyła w wodzie i widac było że jej to sprawia dużą przyjemnośc. Widac że nie lubi byc przenoszona na rekach bo cała sie wtedy spręża i zamiera z przerażenia. Z moimi suniami dogaduje sie bez problemu nawet prowokuje ich do zabawy ale dwie moje lafiryndy znów na mnie obrażone bo znowu śmialam przytargać do domu jakiegoś śmierdziucha - jakby one skądinąd były...:evil_lol:[/quote]


u Ciebie to te psiny jakos wyjątkowo lubią kąpiele:evil_lol:. no i ślepka zamykają przy głaskaniu!!! radar masz jakis na te psy?.. :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='_Tosia_']:loveu:


u Ciebie to te psiny jakos wyjątkowo lubią kąpiele:evil_lol:. no i ślepka zamykają przy głaskaniu!!! radar masz jakis na te psy?.. :loveu:[/quote]


Łoj, nie wszystkie Tosia, nie wszystkie...:eviltong: Miałam i takie co z mężem wspólnie do wanny wsadzic nie moglam i po kąpieli których wygladalam jakbym sama z niej wyszła...:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...