Jump to content
Dogomania

opracowania na temat strzyzenia


bacek

Recommended Posts

No to teraz kilka amerykańskich linków... Jak będę miała chwilkę czasu, to widzę, że muszę tutaj założyć linkownię...

Jeżeli chodzi o trymery, to Pearson ostatnio wysyła za granicę, chociaż nie próbowałam zamawiać do Polski. Na ich stronach są również dwa dobre artykuły o trymowaniu (po angielsku).

Ja głównie używam trymery firmy Macknyfe. Na tych stronkach również są artykuły o trymowaniu.

Niemalże wszystko dla psów znajdziesz w katalogu Cherrybrook; nie sprawdzałam, czy wysyłają za granicę.

Tutaj jest, po angielsku, o trymowaniu Norwich i Norfolk terrierów.

Tutaj jest troszeczkę o Airedalach, ale nie skończone; może służyć jako lista linków.

A tutaj jest jeszcze jedna strona o trymowaniu

Link to comment
Share on other sites

Dzięki za linki! :) W tej chwili mam na "współwłasność" sznaucerka mini (na współwłasność, bo mój przyjaciel często u mnie bywa i w sumie maluch ma 2 domy ;)). A że nie za bardzo zna się na pielęgnacji sznaucerka, mam i chcę się tym zająć ;) Jednak szukam dobrych narzędzi, bo to co jest w Polsce woła o pomstę do nieba... Żadnego wyboru.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...