Jump to content
Dogomania

Dwa serduszka..Panna Jessi - Yorkowa księżniczka oraz Buffy - domowy postrach :D


tigrunia

Recommended Posts

Na pewno będę Daria w Stegnie ale nie wiem czy na dłuższy urlop czy tylko tak weekendowo będę jeździć.. Asia z Radkiem biorą ślub w czerwcu i nie chcę za bardzo młodej parze przeszkadzać :evil_lol:
A Ty kiedy jedziesz? Gdzie się zatrzymujesz na nocleg? Znalazłaś tam jakiś domek?

Dziewczyny chciałam was zaprosić do MOJEGO sklepu internetowego :loveu: Wreszcie jest mój wymarzony :loveu: Co prawda branża ta w ogóle nie była brana pod uwagę w moich planach ale widocznie los tak chciał :grins:
[CENTER][URL="http://www.kosmetykieko.com.pl/"][B][U][SIZE=4]www.kosmetykieko.com.pl [/SIZE][/U][/B][/URL]
[LEFT]Zapraszam dziewczyny serdecznie :multi: Odkupiłam ten sklep jako już działający dlatego gdzieś tam jeszcze możliwe, że pokazują się dane poprzednich właścicieli.. Nie zmieniłam jeszcze nic w regulaminach, o nas i innych takich poza danymi firmy. Facebooka też jeszcze nie przejęłam bo jest podpięty pod konto poprzednich właścicieli i nie bardzo wiemy jak to "odpiąć" .
Sklep mam oficjalnie od niedzieli i cały czas pracuję nad zmianami cen bo była spora wyprzedaż przed sprzedażą sklepu ;) Gdzieniegdzie jeszcze są ceny wyprzedażowe ale jutro już chyba skończę ..
Działalność założyłam z pewnych względów na Łukiego dlatego się nie zdziwcie, że to on tam figuruje jako właściciel - na szczęście jest nim tylko formalnie ;)
Wszelkie uwagi i sugestie bardzo mile widziane :multi:
[/LEFT]
[/CENTER]

Edited by tigrunia
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 13.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • tigrunia

    4442

  • Pegaza

    1351

  • Aga76

    1160

  • Kasia

    748

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 2 weeks later...

Właśnie Daria.. jakie 3 ? :-o

Przypominam się bo widzę, że zaglądacie :loveu: może jakieś pachnące mydełka na te zimowe nastroje? :loveu: [URL="http://www.kosmetykieko.com.pl"]www.kosmetykieko.com.pl[/URL] ;)

Zdjęć nie mam Daria.. chyba tej trzeciej wszystkich nie dałam ale poddałam się ze względu na trudności z fotosikami i innymi takimi :angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Yorkomanka']Be daj jakieś fotki bo galeria kurzem obrasta:cool3:
Daria...:diabloti:[/QUOTE]
No co taka prawda..

apropo fotek to napisz co u malej Fiony bo strone wczesniej wspomnialas ze takiego domownika masz..
Be zebys nie myslala ze Cie atakuje ale jak juz cos o malej napisalas to nie rozumiem dlaczego sie dziwisz na moje pytanie o 3 psy..

Edited by Pegaza
Link to comment
Share on other sites

Agata, uważam że nie masz co tak ciągle podkreślać że jesteś na innym prywatnym forum, każdy miał wolny wybór i zrobił jak chciał. Już to tak kilka razy odczułam i osobiście nie lubie takiego zachowania, więc się odzywam - żeby nie było to tłumacze.
I również uważam że Beata sama powinna wytłumaczyć Darii to o co De zapytała, a nie Ty, bo i tak konkretnie nic nie piszesz, tylko się hmm chwalisz że wiesz - coś w tym stylu ?:razz: :roll: :)

Link to comment
Share on other sites

No i znowu afera :multi: Ojj dziewczyny :shake:

Po pierwsze.. Agata - dobrze wiesz, że akurat JA NIE MAM NIC DO UKRYCIA ! NIE SIEDZĘ NA YORKOWYM, NIE POSIADAM TAM GALERII I JAK COŚ NAPISZĘ TO NAJCZĘŚCIEJ JEST TO PYTANIE :p W odróżnieniu od Ciebie oczywiście..
Co do Fiony fakt - Yorkowe wie ale dogo nie wie przez zupełny przypadek..
[quote name='Pegaza']No jak jakie 3..Jess Bafi i Fiona ja umiem liczyc do trzech a Ty? :evil_lol:[/QUOTE]

[quote name='Pegaza']No co taka prawda..

apropo fotek to napisz co u malej Fiony bo strone wczesniej wspomnialas ze takiego domownika masz..
Be zebys nie myslala ze Cie atakuje ale jak juz cos o malej napisalas to nie rozumiem dlaczego sie dziwisz na moje pytanie o 3 psy..[/QUOTE]

Daria już Ci wszystko tłumaczę ;) Byłam na 10000% pewna, że i tu informacja poszła odnośnie Fioniska dlatego się zdziwiłam, że pytasz ale teraz dokładnie sprawdziłam i faktycznie nie ma..
Fiona praktycznie od urodzenia miała nowy dom ;) Nie planowałam jej zostawić u siebie przede wszystkim dlatego, że mieliśmy z Łukim wyjechać do Anglii. Z planów nici wyszły, Ł się rozmyślił a Fiona już bawiła się w nowym domku z Lulką i kotami ;)
Przed Świętami już zmieniła lokum.. Zamieszkała u Marzeny, która poprzednio wzięła Lulę :multi:

Sorki Daria ale na prawdę byłam pewna, że wiecie! Na FB też gdzieś pisałam..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tigrunia']No i znowu afera :multi: Ojj dziewczyny :shake:

Po pierwsze.. Agata - dobrze wiesz, że akurat JA NIE MAM NIC DO UKRYCIA ! NIE SIEDZĘ NA YORKOWYM, NIE POSIADAM TAM GALERII I JAK COŚ NAPISZĘ TO NAJCZĘŚCIEJ JEST TO PYTANIE :p W odróżnieniu od Ciebie oczywiście..
Co do Fiony fakt - Yorkowe wie ale dogo nie wie przez zupełny przypadek..






Daria już Ci wszystko tłumaczę ;) Byłam na 10000% pewna, że i tu informacja poszła odnośnie Fioniska dlatego się zdziwiłam, że pytasz ale teraz dokładnie sprawdziłam i faktycznie nie ma..
Fiona praktycznie od urodzenia miała nowy dom ;) Nie planowałam jej zostawić u siebie przede wszystkim dlatego, że mieliśmy z Łukim wyjechać do Anglii. Z planów nici wyszły, Ł się rozmyślił a Fiona już bawiła się w nowym domku z Lulką i kotami ;)
Przed Świętami już zmieniła lokum.. Zamieszkała u Marzeny, która poprzednio wzięła Lulę :multi:

Sorki Daria ale na prawdę byłam pewna, że wiecie! Na FB też gdzieś pisałam..[/QUOTE]

O i dziekuje bardzo za odpowiedz;) a ja myslalam ze sobie ją zostawisz bo wiem ze lubisz wystawy i myslalam ze z nia sobie pojezdzisz:)
ale poszla w dobre rece wiec sie ma tez tam dobrze;)
no kurde planowalas wyjazd na stale?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...