Jump to content
Dogomania

Dwa serduszka..Panna Jessi - Yorkowa księżniczka oraz Buffy - domowy postrach :D


tigrunia

Recommended Posts

[quote name='Pegaza']Belluska chyba bardziej w tate sie wdala co?
bo do Jess Pudzianek najbardziej podobny;)
gratulacje babciu hihih
[url]http://images50.fotosik.pl/1004/39afd07a148c3a05med.jpg[/url]
a jak ten wlos sie jej swieci ła[/QUOTE]

Wiesz co, nie wiem.. W tatę raczej nie, jedynie włos ma po nim chyba :loveu: A tak to ani to Jess ani Babilon, chyba po listonoszu ona :evil_lol: Fajna ona jest, gdyby miała dłuższą szyję byłaby naprawdę super :cool1:
A Pudzian to czysta Jess ale z budowy tylko no i włos, Buzia to czysty Maveryś ;)


Aaaa.. zapomniałam wam przygodę moją sobotnią opowiedzieć :roll: Otóż jechałam po moją siostrę, która namówiła mnie na zakupy dla niej zaległo-imieninowe. No i miałam po drodze wypadek :nonono2: Zjeżdżając z ronda wjechał we mnie rozpędzony wariat z Warszawy :mad: Moja biedna foczka ma wgniecony tylny błotnik, drzwi od pasażera uszkodzone, próg, słupek środkowy i zderzak :-( Na szczęście mogę jeździć ale strach pomyśleć ile ona czasu spędzi u lakiernika :placz: W czwartek, może piątek jadę do znajomego lakiernika, żeby ocenił co i jak i się umówić konkretnie. Dziś zgłosiłam szkodę, do 3 dni mam czekać na rzeczoznawcę. Ale co przeżyłam nerwów to moje :shake: Szczęście, że bardziej w tył dostałam, Łuki mówił, że jakby drzwi dostały mocniej to otworzyły by się kurtyny boczne :shake: A tak bardziej na ten błotnik poszło uderzenie.. Ja oczywiście byłam w szoku , ale na zakupy pojechałyśmy. Kupiłam sobie białe trampko-baleriny na odstresowanie :multi:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 13.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • tigrunia

    4442

  • Pegaza

    1351

  • Aga76

    1160

  • Kasia

    748

Top Posters In This Topic

Posted Images

Be, rzeczoznawca przyjdzie to i jeszcze zarobisz na tym matole z Warszawy ;)
A zakupy zawsze humor poprawią, lekarstwo na stres :multi:
Powiedz mi jeszcze na jakim rondzie, jak na naszym słynnym bernardyńskim, to znaczy że nawet jego przebudowa nie była skuteczna :shake:
Teraz w lipcu ktoś tam miał dachowanie, no szok po prostu co się tam dzieje :-o

Link to comment
Share on other sites

[quote name='laurin']dobrze że Wam się nic nie stało ;) a zakupy na stres idealne :D[/QUOTE]
W następny dzień na tym samym rondzie był bardzo podobny wypadek z tym, że auto dachowało z kobietą i dziećmi w środku :shake:
[quote name='kiniaaa']Be, rzeczoznawca przyjdzie to i jeszcze zarobisz na tym matole z Warszawy ;)
A zakupy zawsze humor poprawią, lekarstwo na stres :multi:
Powiedz mi jeszcze na jakim rondzie, jak na naszym słynnym bernardyńskim, to znaczy że nawet jego przebudowa nie była skuteczna :shake:
Teraz w lipcu ktoś tam miał dachowanie, no szok po prostu co się tam dzieje :-o[/QUOTE]
Mam nadzieję.. Łuki raz miał taką sytuację, że wycenili mu szkodę poniżej kosztów naprawy no i się odwoływał, nie poskutkowało więc oddał samochód do serwisu Opla a oni f-rę wystawili na 6500 zł :diabloti: Także kiepsko tamten ubezpieczyciel na tym wyszedł.. :p
Piętro wyżej ;) Rondo Kujawskie, ja zawracałam na rondzie jadąc w kierunku makro a ten facet z Solskiego wyjeżdżał ;)

Link to comment
Share on other sites

hej Be :multi:
przyszłam,żeby od Antosia przekazać buziaczki dla jego ukochanej :loveu:
[IMG]http://emoty.blox.pl/resource/buzki.gif[/IMG] [IMG]http://emoty.blox.pl/resource/loveit.gif[/IMG]

[SIZE="1"]to tak w odniesieniu do tego co wczoraj mówił Ł :diabloti:[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kiniaaa']hej Be :multi:
przyszłam,żeby od Antosia przekazać buziaczki dla jego ukochanej :loveu:
[IMG]http://emoty.blox.pl/resource/buzki.gif[/IMG] [IMG]http://emoty.blox.pl/resource/loveit.gif[/IMG]

[SIZE="1"]to tak w odniesieniu do tego co wczoraj mówił Ł :diabloti:[/SIZE][/QUOTE]

Hej imprezowiczki :diabloti:
A co takiego mówił Ł ? :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='*Jot*']Hej imprezowiczki :diabloti:
A co takiego mówił Ł ? :cool3:[/QUOTE]
No wlasnie dziewczyny gdzie te foty z tej imprezy?
Be to mialas szczescie w nieszczesciu;)
taa mnie kiedys idiota tez sie nie zatrzymal i wymusil pierszenstwo na szczescie w pore zareagowalam ale wierz mi ze go dogonilam na skrzyzowaniu i opier..dostal hehe

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ladyyork']Witaj ,ale masz wnusię piękniutką :lol:[/QUOTE]
Dzięki Mila ;)
[quote name='kiniaaa']hej Be :multi:
przyszłam,żeby od Antosia przekazać buziaczki dla jego ukochanej :loveu:
[IMG]http://emoty.blox.pl/resource/buzki.gif[/IMG] [IMG]http://emoty.blox.pl/resource/loveit.gif[/IMG]

[SIZE="1"]to tak w odniesieniu do tego co wczoraj mówił Ł :diabloti:[/SIZE][/QUOTE]
Jess wybuziakowana :evil_lol:
[quote name='*Jot*']Hej imprezowiczki :diabloti:
A co takiego mówił Ł ? :cool3:[/QUOTE]
A on tyle naklepał głupot, że ja już sama nie wiem :evil_lol:

[quote name='ania90']gratuluje:)[/QUOTE]
Dziękujemy :multi:
[quote name='Pegaza']No wlasnie dziewczyny gdzie te foty z tej imprezy?
Be to mialas szczescie w nieszczesciu;)
taa mnie kiedys idiota tez sie nie zatrzymal i wymusil pierszenstwo na szczescie w pore zareagowalam ale wierz mi ze go dogonilam na skrzyzowaniu i opier..dostal hehe[/QUOTE]
Buuu no nie ma.. :shake: Za ciemno było i tak sobie powychodziły Kini zdjęcia :roll:
Dostałam już wycenę, zapłacili 3xtyle co naprawa warta więc jestem zadowolona ;)

W międzyczasie zamówiłam sobie nowy telefon (przeniosłam się z numerem do Playa), i kupiłam też orbitreka :multi: Dokładnie ten: [url]http://sportowymarket.pl/product-pol-10958-Orbitrek-magnetyczny-Magnum-Fitness-MF-CT100.html[/url] :loveu: Dziś już przybył i czeka aż Ł go zmontuje i od jutra zaczynamy treningi :megagrin:

Link to comment
Share on other sites

Be, następnym razem wy weźcie aparat, bo pewnie robi ładniejsze foty niż mój - zresztą każdy robił ładniejsze :diabloti:
No właśnie kiedy następny raz?

My dziś na działeczce grillowaliśmy, kupiliśmy pyszny karczek :cool1:
Jutro też jedziemy...

Miałam kiedyś orbitrek i żadnej z 3 kobit w domu się nie chciało na nim ćwiczyć, każda wolała rowerek :evil_lol:
U siebie też mam rowerek stacjonarny, od wczoraj zaczęłam... :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kiniaaa']Be, następnym razem wy weźcie aparat, bo pewnie robi ładniejsze foty niż mój - zresztą każdy robił ładniejsze :diabloti:
No właśnie kiedy następny raz?

My dziś na działeczce grillowaliśmy, kupiliśmy pyszny karczek :cool1:
Jutro też jedziemy...

Miałam kiedyś orbitrek i żadnej z 3 kobit w domu się nie chciało na nim ćwiczyć, każda wolała rowerek :evil_lol:
U siebie też mam rowerek stacjonarny, od wczoraj zaczęłam... :lol:[/QUOTE]
Mój robi ładne foty ale w dzień :evil_lol: A Łukiego wcale nie robi ładnych fot a 4 x droższy od mojego był :diabloti:
No nie wiem , kiedy macie ochotę? Teraz w sobotę Łuki się wybiera na kawalerski także nic z tego, w niedzielę chcę jechać do Chojnic na wystawę a Łuki nie chce ze mną jechać bo "będzie miał kaca" :roll: Z Natalą chyba się nie zabiorę bo ona 3 psy bierze..
No widzisz.. fajnie, że wam "moje" mięso zasmakowało :loveu: Zawsze to kupuję, nigdy mi lepsza karkówka nie wyszła.. :shake: Ale macie fajnieeee... :roll:

A z Orbisiem czuję, że się polubimy :loveu: Rowerków nie lubię bo w kolanach mi strzyka :roll:

Link to comment
Share on other sites

Be, kochana, to Ty sama na tą wystawę jedziesz.... :crazyeye: czy w ogóle nie jedziesz??

Jutro pewnie późno kończycie prace, tak to bym was na gotową karkóweczkę na obiad zaprosiła :diabloti:
My mamy działkę jeszcze tydzień, do przyszłego czwartku, bo później M rodzice wracają i będą chcieli korzystać. Także myślcie kiedy wam pasuje :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kiniaaa']Be, kochana, to Ty sama na tą wystawę jedziesz.... :crazyeye: czy w ogóle nie jedziesz??

Jutro pewnie późno kończycie prace, tak to bym was na gotową karkóweczkę na obiad zaprosiła :diabloti:
My mamy działkę jeszcze tydzień, do przyszłego czwartku, bo później M rodzice wracają i będą chcieli korzystać. Także myślcie kiedy wam pasuje :evil_lol:[/QUOTE]

Pewnie pojadę sama :roll:

Ja tam kończe o 12:30 :multi: A Łuki do pracy na 13:30 :diabloti: A o której wy jedziecie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kiniaaa']Z rana jedziemy, gdzieś ok 10-11 i będziemy do wieczora. Łeeeee szkoda, że Łuki na po południe idzie :(

A co do wystawy, jak nie chcesz jechać sama to mogę Ci dotrzymać towarzystwa :diabloti:[/QUOTE]
Hmm no zobaczę, jak będzie mi się chciało jechać samej to dam Ci znać ;)

Ooo fajnie :multi: No to zgadamy się co i jak na gadu :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tigrunia']Hmm no zobaczę, jak będzie mi się chciało jechać samej to dam Ci znać ;)

Ooo fajnie :multi: No to zgadamy się co i jak na gadu :multi:[/QUOTE]

Ale trafisz? w razie co Krzysiek Cię poprowadzi :razz:

Jupi jupi, poznam Jolę :multi:
Be, jesteś mega kochana!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kiniaaa']Ale trafisz? w razie co Krzysiek Cię poprowadzi :razz:

Jupi jupi, poznam Jolę :multi:
Be, jesteś mega kochana![/QUOTE]
Z Krzyśkiem zawsze trafiam :loveu: :diabloti: Nie no spokojnie trafię, prosta droga ;)

Jola coś się miga :mad: Nie chce jechać :mad: A ja nie chcę jechać na długo. Tylko wystawię Bellę, zobaczymy jak Ulci pójdzie i już.. zresztą zobaczy się. Muszę zerknąć czy jest jakiś plan sędziowania ..
No przecież wiem :grins:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tigrunia']Z Krzyśkiem zawsze trafiam :loveu: :diabloti: Nie no spokojnie trafię, prosta droga ;)
[/QUOTE]
Pozwolę sobie się z tym nie zgodzić, do mnie w sobotę nie trafiłaś :eviltong: :diabloti:

A Jola jak nie przyjedzie to na lanie niech się szykuje :mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kiniaaa']Pozwolę sobie się z tym nie zgodzić, do mnie w sobotę nie trafiłaś :eviltong: :diabloti:

A Jola jak nie przyjedzie to na lanie niech się szykuje :mad:[/QUOTE]
Oj tam, to moja wina bo ja go w błąd wprowadziłam :evil_lol:

I ode mnie! :mad:
[quote name='Pegaza']Ja sie tak nie bawie ja tez chce sie z Wami spotkac!!!
przyjedzcie na slask na wystawe...:razz:[/QUOTE]

A może Ty przyjedź na kujawy? :loveu:


Kinia już w domku?:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kiniaaa']Taaak, już w domku, dziś za długo nie siedzieliśmy :evil_lol:
W końcu byliśmy tam od rana, w domku też trzeba trochę pomieszkać :razz:

Właśnie Daria, wpadaj na Kujawy :multi:[/QUOTE]
W domku to się mieszka cały rok a jak się ma taką działkę to trzeba korzystać! Ja bym całe wakacje siedziała.. :loveu:
[quote name='Pegaza']Siebie mam wystawic na tych Kujawach? :evil_lol:
mi nie po drodze a Wy na wystawy jezdzicie a przynajmniej Ty Be..!!

dynia mnie boli masakra a tabletka juz chyba na mnie nie dziala..[/QUOTE]
Ja? Że gdzie, jak? Kiedy ja na wystawie byłam gdzieś .. dalej .. :roll: :-(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...