Jump to content
Dogomania

Dwa serduszka..Panna Jessi - Yorkowa księżniczka oraz Buffy - domowy postrach :D


tigrunia

Recommended Posts

[quote name='laurin']Asz kurde a Polacy się nawet nie dostali doopy takie a nie piłkarze:mad:
Pamiętam że jak raz Słowacja; czy to może Czechy :roll: ; jakiś mecz wygrała to później w radiu się któryś wypowiadał że dziękują polakom bo dzięki nim się zakwalifikowali do mistrzostw :p

Cześć Be :multi:
ale NIUNIA KOCHANA :loveu::loveu::loveu:[URL]http://images38.fotosik.pl/307/128e306ad2ad8a9emed.jpg[/URL][/QUOTE]
No widzisz Anka jacy CI polacy są dobroduszni :loveu: :diabloti:

Tia.. kochana - niegrzeczne to takie, że nie wiem :mad: :eviltong:


No.. wstałam, dogo obeszłam teraz idę się za moje ćwiczonka brać, śniadanko zrobić i do pracki :roll:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 13.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • tigrunia

    4442

  • Pegaza

    1351

  • Aga76

    1160

  • Kasia

    748

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='tigrunia']Klaudia ja dziś oglądałam mega świetny film :crazyeye: Kurde rewelacja! Zaraz poszukam go gdzieś tu na dysku powinien być.. Kurna się naszukałam a on na płycie :eviltong: PRAWO ZEMSTY ![/QUOTE]
Przeczytałam sobie opis tego filmu, faktycznie nieźle się zapowiada :p
[quote name='tigrunia']Ja nie lubię jak się biją :shake: Żal mi ich :eviltong: Tak sobie dziś myślałam właśnie, że to miękkie serce mnie gubi :shake: No ale cóż.. ten typ tak ma :roll:[/QUOTE]
Oj tam zaraz żal, jakby im się nie opłacało to by się po pyskach nie trzaskali ;) Za taką kasę to i ja bym mogła wyskoczyć i się tłuc :evil_lol::evil_lol:
A z resztą, twardym trza być :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Borówka16'][URL]http://images47.fotosik.pl/311/73fd778a1c292471med.jpg[/URL] Ślicznie :loveu:
[URL]http://images38.fotosik.pl/307/128e306ad2ad8a9emed.jpg[/URL] Ale laleczka cudna :loveu:
Cześć Be ! :)[/QUOTE]
Ojej dziękuję :oops: :loveu:
:cool3:
Cześć :multi:
[quote name='*kleo*']Przeczytałam sobie opis tego filmu, faktycznie nieźle się zapowiada :p

Oj tam zaraz żal, jakby im się nie opłacało to by się po pyskach nie trzaskali ;) Za taką kasę to i ja bym mogła wyskoczyć i się tłuc :evil_lol::evil_lol:
A z resztą, twardym trza być :diabloti:[/QUOTE]
No naprawdę jest rewelacyjny! Zabrałam dziś do pracy płytkę to sobie pozgrywali wszyscy :evil_lol:

O kurcze tyś odważna dziołcha :crazyeye: Ja tam bym się lać nie dała za żadne pieniądze :shake: :evil_lol:


Co u was dziołchy? Mi coraz gorzej im bliżej niedziela :roll: Jestem przerażona tym, że będę musiała prawie 600 km zrobić :shake: (Wystawa w Warszawie) Miał ze mną jechać Łuki ale okoliczności się pozmieniały i wolę, żeby jednak został na miejscu .. Chyba poproszę Darka, żeby przyszedł na rano w poniedziałek (ja powinnam być ale chyba na 4 nawet dojechać nie zdążę :evil_lol:).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pegaza']Oj tyle km nie zazdroszcze:roll:
dasz rade sama jechac bez zadnej zmiany?
no i teraz Ty Darkowi lizaka musisz kupic heheh[/QUOTE]
No będę musiała dać radę :eviltong: Sama już jechałam 400 km. Te 600 to w dwie strony jest więc przerwy trochę będę miała ..
Hehe jak się zgodzi to mu kupię :evil_lol:
[quote name='karkakarka']O kurde, 600 km... dużo!

No a tak pozaty będziemy trzymać kciuki za Buffinkę... słyszałam, że warszawskie wystawy są ciężkie....[/QUOTE]
Noo.. :shake:

Byłam w Wawce z Jess dwa lata temu. Strasznie nie było tylko strasznie zimno a nam chodzi tylko o bdb do hodowlanki ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karkakarka']O kurde, 600 km... dużo!

No a tak pozaty będziemy trzymać kciuki za Buffinkę... słyszałam, że warszawskie wystawy są ciężkie....[/QUOTE]
Nie wiem czy każda, ale w zeszłym roku była ciężka, na własnej skórze się przekonałam :roll: więc też trzymam kciuki.

A drogi nie zazdroszczę, ja po wystawie zawsze jestem padnięta, a jeszcze prowadzić w drodze powrotnej...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='*kleo*']Nie wiem czy każda, ale w zeszłym roku była ciężka, na własnej skórze się przekonałam :roll: więc też trzymam kciuki.

A drogi nie zazdroszczę, ja po wystawie zawsze jestem padnięta, a jeszcze prowadzić w drodze powrotnej...[/QUOTE]
To zawsze zależy od sędziego.. Stawkę mamy dużą nie chce mi się tyle siedzieć znów na tym ringu :mad:

Na wystawie myślę, że szybko pójdzie bo klasa młodzieży jest osobno a to już dużo daje chociaż jak Natala wygra z którymś ze swoich psiaków znów to będzie masakra :evil_lol:
[quote name='Pegaza']Be tzrymam kciuki za wystawe:) w kazdym badz razie pomysle o Was:)[/QUOTE]
Dziękuję Daria ;)
[quote name='agamewa']Ja też trzymam kciuki bardzo mocno!!![/QUOTE]
Dzięki Aga ;)


Lece dziewczyny zaraz składać wniosek o paszport.. wczoraj sobie fotki byłam zrobić :multi: Kurcze zagapiłam się i teraz nie wiem czy do urlopu mi wyrobią :shake: Zresztą.. pewnie i tak nigdzie nie pojadę :angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kasia']Be a gdzie to chciałabyś pojechać na urlop? :lol:
kiedy tak w ogóle idziesz na ten urlop...?[/QUOTE]
Ojj gdzie ja bym nie chciała pojechać.. :evil_lol: Opcji jest wiele :eviltong: Chociaż najbardziej realną Tunezja ;)
Urlop mam od 2 sierpnia i patrząc na aktualną pogodę coś wątpię, że i w sierpniu będzie tak ładnie :roll:


Laski grillek kolejny dziś :multi: I to bez Ł bo pojechał do pracy na nockę :multi: :diabloti: Zabieram aparat więc może jakieś fotki będą :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agamewa']Wow,wow no to foteczki śliczne prosimy:)[/QUOTE]
Ni ma :eviltong: Hehe.. Za późno dotarliśmy na miejsce, było już ciemno no i fotki nawet za ciekawe by nie wyszły więc nic nie robiłam..

[quote name='laurin']impreska pewnie już pełną parą [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/K%20Music/dancewoman.gif[/IMG][IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/K%20Music/danceman.gif[/IMG]
ie opij się za bardzo ;)[/QUOTE]
Radia nie mieliśmy :crazyeye: :evil_lol:
No nie powiem.. najlepiej się dziś nie czuję ..

Idę wstawić pranko, zrobić śniadanko i niedługo nad jeziorko jedziemy :multi: :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karkakarka']I Jak poszło??

Opowiadaj!:lol:[/QUOTE]
Szybko :crazyeye: Hehe.. jakoś przed 9 byłyśmy na miejscu, zanim się rozpakowałyśmy it.d. minęło sporo czasu i w konsekwencji tego nie zdążyłam Jess nawet koka zrobić :crazyeye::evil_lol: Uszy też miała nie związane, nawet jej żadnym nabłyszczaczem ani niczym nie psiknęłam :crazyeye: Pierwszy raz mi się coś takiego zdarzyło :evil_lol:
A Buff - dostała doskonałą :crazyeye: Pani sędzia bardzo miła - pierwszy raz mi się zdarzyło usłyszeć od sędziego "dzień dobry" :crazyeye: I to nie od Polki :crazyeye:
[quote name='Borówka16']Cześć Be :loveu:
Opowiadaj jak tam na impezce było :)[/QUOTE]
Hej ;)
Na imprezce? Co to za imprezka jak nawet radia nie było..
Mięcho się zjadło, piwko wypiło i do domu ;)
[quote name='*kleo*']Cześć Be :p

Jak tam wystawa?[/QUOTE]
Cze Klaudia :multi:

Noo.. jak wyżej :cool3:
Ogólnie było fajnie - trafił nam się ring honorowy więc nawet cienia trochę mieliśmy :crazyeye: :loveu: A ja wróciłam wypompowana.. 7 h za kółkiem - to nie dla mnie :eviltong: Wszystko mnie dziś boli a w szczególności mięśnie stopy o których istnieniu nie miałam bladego pojęcia :crazyeye: :evil_lol:


P.S. Laski ja was proszę - przestańcie narzekać na te upały!! :mad: Nie powiem - też czasami sobie postękam ale kocham taką pogodę :loveu: Mogę się dusić tak nawet cały rok byle zimy nie było :evil_lol: A jak wy tak narzekacie to zaraz zacznie padać :mad: Już się chmurzy dziś u mnie :mad:

Link to comment
Share on other sites

Beatko witaj w klubie miłośników upału. Kocham słońce, i jak tylko mam co pić to jestem hapy
deszczu mam juz powyżej uszu tzn miałam go po łydki w garażu dlatego słowa skargi na upał nie powiem
za tydzień lot na Krete , ale będzie smażalnia , kurcze, tyle słońca to dawno w Polsce nie było

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dysia-u']Beatko witaj w klubie miłośników upału. Kocham słońce, i jak tylko mam co pić to jestem hapy
deszczu mam juz powyżej uszu tzn miałam go po łydki w garażu dlatego słowa skargi na upał nie powiem
za tydzień lot na Krete , ale będzie smażalnia , kurcze, tyle słońca to dawno w Polsce nie było[/QUOTE]
Ale masz fajnie.. zazdroszczę wczasów ;) Ja ciągle zaglądam na last minute z nadzieją ale wiem, że na 95 % nic z tego :-(
[quote name='*kleo*']A na moje to może popadać :evil_lol: Byle nie w niedzielę, bo jakbym miała powtórkę z rozrywki w Gdyni z zeszłego roku jak sobie wodę z butów wylewałam, to dziękuję bardzo :eviltong:

No i gratuluję doskonałej :multi:[/QUOTE]
A sio :mad: Żadne popadać :mad: Niech Ci ten deszcz spadnie za karę w niedzielę :diabloti:

Dzięki ;)
[quote name='karkakarka']Gratulacje!!
A ty ciągle narzekasz na nią:eviltong:

Eee to może nie będzie to przedostatnia wystawa :cool3:[/QUOTE]
Dzięki Karina ;)
Ja wiem co mam po prostu :eviltong:

Będzie.. już niedługo wypadamy z klasy pośredniej a w otwartej na pewno się z nią nie pokażę :eviltong:



Laski nad morze jutro jadę :multi: W środę niestety wracam ale warto nawet tak na jeden dzień :multi: Laski jadą ze mną :multi:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...