Jump to content
Dogomania

rozczarowanie...


Justa

Recommended Posts

Wiesz- niepopieram kupowania psów na giełdzie, ale najważniejsze jest to, że go kochasz.Chciałaś dobermana i nawet jak niejest to rasówka to Ty go kochasz nawet gdyby był kundelkiem dobermana. Kochasz go -to się liczy i nikt za to tępić Cię nie będzie.

Link to comment
Share on other sites

No chyba każdy z nasz nie popiera kupowania psów na giełdzie ... ale kiedyś ja sama takie coś planowała, a teraz wole nie.. ;) ale to normalne ze go kochasz... :lol: tak jak ja powiedziałam.... wiek psa u mnie nie ma większego znaczenia, w każdym bądz razie szczeniakiem być nie może... bo rodzice by się napewno nie zgodzili. A na dorosłego dobka mysle ze nie było by problemów... mama już jest nastawiona na duże psisko.. :lol: ale to jeszcze kilka lat potrwa bo mam swojego rudzielca... któego nie zamieniłabym nawet na rodowodowego dobka.. ;)

Link to comment
Share on other sites

NIe wiem po co ci JUsta drugi pies,skoro masz tak wspaniałą GAle.

Martaaa!!! Ten post został wykopnay z pod ziemi chyba!!! Popatrz na datę!!! Wystatwa na Torwarze to naprawdę odległe czasy!!!

FAkt, swoimi czasy zastanwialam się nad pinczerem, później zafascynowały mnie dobermany, ale pnczera z wyżej wyminionych przyczyn nie chciałam, a doberman... ja wiem, że psy sa trudne w ywchowaniu i na pewno bym sobie z nim nie poradziła...

Więc wtedy kiedy był ten post nie miałam jeszcze GALI i nawet jej wtedy na świecie nie było!!!!!!!!

Just@ & GALA

Link to comment
Share on other sites

Hehe... jeżeli w moim przypadku mozna mówić o spokoju to starałam się wszystko po koleji wytłumaczyć spokojnie... Ale nie będę Wam wmawiać, że jestem spokojym typem, bo jest zupełnie odwrotnie ;)

Aczkolwiek nie chcialam nerwowo? Dostane rozgrzeszenie?!

Just@ & GALA

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...