Jump to content
Dogomania

Boże!!!! Co ludzie zrobili z tymi psami ;(


Ka$ka9141868

Recommended Posts

o matko . widziałam jedno schronisko w okropnym stanie . ale to, co się dzieje w tym schronisku to jakieś kpiny chyba . nie słyszałam jeszcze o takim okrucieństwie . jestem wolontariuszką w jednym ze schronisk, to tam przeprowadzane są sterylizacje suk i kastracje psów regularnie, jak tylko przybywa nowy pies . choć tak na prawdę niewiele osób interesuje się tym schroniskiem, jest ono w na prawdę dobrym stanie . nie rozumiem takich ludzi, którzy traktują zwierzęta, jak rzeczy .

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 79
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='magmar']o matko . widziałam jedno schronisko w okropnym stanie . ale to, co się dzieje w tym schronisku to jakieś kpiny chyba . nie słyszałam jeszcze o takim okrucieństwie . jestem wolontariuszką w jednym ze schronisk, to tam przeprowadzane są sterylizacje suk i kastracje psów regularnie, jak tylko przybywa nowy pies . choć tak na prawdę niewiele osób interesuje się tym schroniskiem, jest ono w na prawdę dobrym stanie . nie rozumiem takich ludzi, którzy traktują zwierzęta, jak rzeczy .[/quote]

Nie rozumiem,przecież te przypadki to psy jakie do nich trafiły, te które można było uratowali, te co nie uśpili, np psa ze złamanymi dwoma nogami czy te z potwornie zaawansowaną nużycą, to nie oni je do tego stanu doprowadzili a pseudowłaściciele.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mudik']Nie rozumiem,przecież te przypadki to psy jakie do nich trafiły, te które można było uratowali, te co nie uśpili, np psa ze złamanymi dwoma nogami czy te z potwornie zaawansowaną nużycą, to nie oni je do tego stanu doprowadzili a pseudowłaściciele.[/quote]

moje niedopatrzenie właściwie . mówiłam o filmiku znajdującym się na pierwszej stronie . nie o zamieszczonych później filmikach . po prostu nie przeczytałam wszystkich stron . sorra . ^^

co jak co . i to i to okrucieństwo .

Link to comment
Share on other sites

czy ci ludzie jakies jelenie sobie znajezli?!
wiele psow jest z otwartymi ranami, skora zarazona swiezbem, choroby skory to tam chyba tradycja:angryy: czy tak trudno zadbac o psa? ile kosztuje dzienny koszt wyzywienia psiaka 2-3 zlote, na pewno nie wiecej. nie mowimy o luksusach, drogich kosmetykach czy wykwintnych przysmakach. wiele z tych ran powstawala miesiacami, psy nie umieraja z dnia na dzien! ale widzialam tam psiaka, ktorego rany siegaly czaszki, ia obok zdjecie, na ktorym wlos odrastal, skora sie goila, ogolne wrazenie 100% lepiej :) ale wiele z tych nieszczesnikow nie wraca do dawnego wigoru, umiera-ginie. oddaje sie bolowi, bo osobie, ktora chciala miec pieska byla niespelna rozumu i skazala go na taki los.
Wstydze sie ze moimi krewnymi sa stworzenia, ktore potrafia doprowadzic inne zyjace i czujace zwierze do takiego stanu. Jakim kosztem ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...