Jump to content
Dogomania

Psy ładniejsze od suk?


Remstin

Recommended Posts

  • Replies 99
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='maziak i negra']a ja jestem zrównoważana obu płci[/quote]
Ech feministki chcą nawet psy mieć po swojej stronie :P
Ale tak na poważnie, to faktycznie nie można rozróżniać które stworzenie jest lepsze... Jedyne różnice jakie są miedzy psami a sukami to różnice w chowaniu, bądź inaczej w łatwości ich chowania.
Mnie osobiście łatwiej jest z psami, lecz gdy miałem sukę to też nie narzekałem..
Wydaje mi się że jeżeli ktoś lubi czworonogi to nie ważne czy pies czy suka, ale zawsze te psy będą przynosiły takiemu człowiekowi radość :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maziak i negra']jeżeli naprawdę psy kochasz to nie ma dla ciebie znaczenia czy to suka czy pies ewentualnie jak chcesz mieć potomstwo[/quote]

Jak chcesz mieć potomstwo, to pies Ci do tego niepotrzebny, tylko facet :cool3:

Nie przesadzajmy też z tym drapaniem po brzuchu ;) Mój pies ma 6 lat, drapie go po brzuchu kilka razy dziennie, bo to pieszczoch i pamiętam pojedyncze przypadki, gdy o "coś" zahaczyłam ;) Psom penisy nie wyrastają ze środka brzucha :evil_lol:

A dla mnie wybór płci przyszłego psa, to poważna sprawa. Jednak suki mają inne zachowania, inne "problemy" niż psy. Pies nie dostanie cieczki, ciąży urojonej itd. Za to można cholery dostać, jak się zakocha w sąsiadce w cieczce :diabloti: Psy i suki mają różną psychikę, tak jak kobiety i mężczyźni i o tym trzeba głównie pamiętać ;) A nie "które ładniejsze"... Jak byłam mała, to też chciałam mieć koniecznie córeczkę, żeby jej kucyki wiązać ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='D0minika']A dla mnie wybór płci przyszłego psa, to poważna sprawa. Jednak suki mają inne zachowania, inne "problemy" niż psy. Pies nie dostanie cieczki, ciąży urojonej itd. Za to można cholery dostać, jak się zakocha w sąsiadce w cieczce :diabloti: Psy i suki mają różną psychikę, tak jak kobiety i mężczyźni i o tym trzeba głównie pamiętać ;) [/quote]

Oj tak... Do tego dochodzą przeróżne stereotypy, co ładnie można zauważyć na spacerach - idzie ktoś znaprzeciwka z suką, pytanie "on czy ona?" - On. - "łe, to lepiej nie będę spuszczać bo..." (no, wiadomo co ;) )
Suka z suką (obcą) z kolei zawsze się pogryzą, samiec z samcem tym bardziej, mały dużego zje i choćby był nie wiem jak łagodny to duży musi być w kagańcu (ups, odbiegam od tematu:oops:)
Jakiś czas temu wuj - profesor, który sam miał onka powiedział, że muszę swojego wykastrować i nie dopuszczać do innych psów, bo będzie agresywny... :lol:
Ach, no i suka - nie ważne, czy z rodowodem, czy bez - musi mieć szczeniaki, bo później poważnie zachoruje i trzeba ją będzie uśpić.

Ludzie są śmieszni, jeśli chodzi o wbite do głowy durne przekonania ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...