Jump to content
Dogomania

Owczarek CZAKART szczesliwy w nowym domu!


mariee

Recommended Posts

  • Replies 295
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Biedny psiak :-(
Trzymam kciuki aby domek sie znalazl tak jak dla Brajla super domek się znalazł.

U mnie na osiedlu jest facet co miał owczarka wiele lat i ten latem odszedł. Ale nie wiem czy już jakiegoś kupił i czy planuje następnego może. Jakbym wiedziała coś więcej o psiaku i miała fajne zdjęcie mogłabym go spytać czy by nie chciał go wziąć. Psiak na pewno miałby dobrze a latem zawsze ze swoim psem jezdzi w lesna głusze na działke, więc i wybieg by miał. Spytam jeśli tylko go zobaczę ale muszę mieć więcej info i nie róbcie sobie proszę nadziei bo dawno go nie widziałam. Kiedyś na spacerach spotykaliśmy się z psami, ale od lata to już on nie spaceruje z psem... ale chyba miałam gdzieś jego tel. poszukam.
Czy gdyby coś z tego wyszło to jest jakaś możliwość przewiezienia psa do Gdańska? Tak tylko ostrożnie pytam na wszelki wypadek.
Poza tym to już starszy facet, więc po domu nie biegają dzieci raczej pies miałby spokój.

Link to comment
Share on other sites

Kurczę, przydałoby się poszukać transportu jakiegoś, nawet gdyby proponowany przez Izis domek miał nie wypalić. Nie warto przecież w poszukiwaniu nowych właścicieli ograniczać się do Lublina i okolic. Ja niestety bez prawa jazdy. :/

Mam jeszcze taką propozycję: gdyby ktoś, kto zna pieska podjął się napisania krótkiego ogłoszenia, to tutaj
( [url]http://www.dogomania.pl/forum/member.php?u=9660[/url] ) jest osoba, która ma konta na wielu stronach z ogłoszeniami, dzięki którym sporo piesków znalazło domek. Jeśli będzie podana treść ogłoszenia, to jego zamieszczenie nie powinno być problemem.

Link to comment
Share on other sites

Dzwoniła dzisiaj do mnie P.z Hotelu! Wyprowadziła Czakarta 2 x z klatki na spacer i zrobiła kąpiel.
I co sie okazało:p, Czakart nie regowal na psy, nie było żadnego warczenia i zaskoczenie ,Czakart zna komendy. Dla mnie to nic dziwnego, wiedziałam ze był szkolony. Jutro będą zdjęcia! Jestem dobrej myśli,ze przy Waszej pomocy znajdzie dom!

Link to comment
Share on other sites

Przykro mi :-(
Udało mi się znaleźć telefon do tego Pana i nawet do niego dziś dzwoniłam. Jeszcze nie ma nowego psa ale na razie nie jest zainteresowany. Podobno gdzieś wyjeżdża. Niestety nie uda mi się pomóc Czakartowi... ale obiecuję, że będę pytać owczarkarzy na spacerach może ktoś z nich zna kogoś kto chciałby Czakarta. Dziś nawet jednego zaczepiłam facet był zdziwiony ;-) ale nie zna nikogo. Ale radze Wam też rozpytujcie - gdzieś tam musi być nowy domek dla biedaka. Trzymam kciuki.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...