Jump to content
Dogomania

Dzika świnia i tam tamy, czyli Bono a na dodatek Andrzej ^^


Tepes

Recommended Posts

[COLOR=#0000ff]Haha no pa:evil_lol:

Ale mnie ten czop wystraszył...dzwoni domofon a ten nic. Zawsze wstaje cieszy sie i wgl, podchodze do niego sztucham go nogą a ten dalej nic...W końcu jak nim potrząsłam to sie obudził ze wzrokiem "matka czy ty oszalałaś?"
[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

jeb ja tak w nocy miałam śpie sobie po ludzku z psem nagle taki zryw przez sen i go szturcham i szturcham, i szturcham, a on nic :niewiem:
to wkońcu jak wyłapał to mało co z łóżka nie spadł, ale zobaczyłam, że żyje to poszłam spać :D a on jeszcze przez chwile miał mine pt.'a tej co znowu odj*bało ? o.O'

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[CENTER][COLOR=#0000ff]A tu cisza wszyscy umarli czy co?
Eh eh ciężkie, życie żeby mi sie chciało tak jak mi sie nie chce;) U Boczka wszytko ok choć ostatnio srał dalej iż widział, ale co tam.
Męczą go czasem schizy związane ze schodzeniem ze schodów, nie mam pojęcia czemu.
I ostatnio na spacerze spotkaliśmy bulwe z którą o dziwo się bawił:crazyeye: i co sie okazało, że bulwa też Bono:lol:[/COLOR]
[COLOR=#0000ff]Macie wymoczka[/COLOR]
[IMG]http://dd1.photoblog.pl/np1/201305/38/151138940/583.jpg[/IMG]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

[COLOR=#0000ff]Ja przez cały życie:evil_lol:
Oh oh jutro jeszcze egz praktyczny z wety później poprawa antropologii i w końcu święty spokój;)

Może powrzucam jakieś fotki z CACIBa krakoskiego jak mi sie zachce:D
[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tepes'][COLOR=#0000ff]Ja przez cały życie:evil_lol:
Oh oh jutro jeszcze egz praktyczny z wety później poprawa antropologii i w końcu święty spokój;)

Może powrzucam jakieś fotki z CACIBa krakoskiego jak mi sie zachce:D
[/COLOR][/QUOTE]

Ja jeszcze obrona i koniec, a jak w ogóle w Twojej szkole? Zadowolona jesteś?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Luzia']TO nie jak mi się zechce tylko wrzucaj :eviltong:[/QUOTE]

[COLOR=#0000ff]Nono:diabloti: [/COLOR]

[quote name='Paulina_mickey']Ja jeszcze obrona i koniec, a jak w ogóle w Twojej szkole? Zadowolona jesteś?[/QUOTE]
[COLOR=#0000ff]Fajnie fajnie;)
Powiem Ci, że średnio;) Jak mam porownanie z UR to bardzo cienko znaczy jedynie co fajnie to że są do razu zajęcia praktyczne
w lecznicy i dużo rzeczy które się przydadzą i będziemy robić to się uczymy a na takich normalnych zajęciach to jest lekko śmiesznie ale ok:lol:
Po za tym dziś miałam egz praktyczny...porażka;) Były same zadania na obliczenia, i to wszytko takie z dupy więc pozdrawiam;)[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[CENTER][COLOR=#0000ff]Ależ tu cisza i spokój :evil_lol:
A to to moje stworzenie kiedyś doprowadzi mnie do zawału;)
Wczoraj byliśmy na spacerze nad wodą, oczywiście pływanie pogonił kaczki bo czemu nie. Wracając chciał sobie hasnąć w pole, ale że
mój pies jest niepełnosprawny umysłowo i ruchowo co wiadomo nie od dziś wpadł sobie do rowu. I co pies leży nie rusza sie...ja oczywiście
panika i lece czy sie nie połamał, a ten radość na pysku i heja tarzać sie w trawie:evil_lol: Łapsko go bolało, ale dał rade dokuśtykać do domu i w sumie
dziś już mu nic nie ma;)
[/COLOR][IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-h4Br9Smi_E0/UYgdXUgdPqI/AAAAAAAAE9U/GE_MO5qR4RY/w640-h480-no/_5068481.jpg[/IMG]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='YxNinaxY']psikusa Ci zrobił? jaki mokry szczuras na zdjęciach:evil_lol:
Mój downik uwielbia biegać po wysokiej trawie, zbożu itp... jakież było jego zdziwienie gdy rozpędzony wpadł w rzepak i zawisł :D[/QUOTE]
[COLOR=#0000ff]Taki psikus boki zrywać:evil_lol:
Haha no to musiało go nieźle zdziwić co sie dzieje ;p
[/COLOR]
[quote name='Bewarka']Haha rozwaliło mnie to "wpadł sobie do rowu". :-D Miał ochotę to wpadł, a co! :lol:[/QUOTE]
[COLOR=#0000ff]No a kto bogatemu zabroni!:diabloti:[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[SIZE=5][COLOR=#0000ff]Galeryja umarła, ale zapraszam serdecznie na watek Rekina:)[/COLOR][/SIZE]
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/246233-Rekin-s%C5%82odki-t%C5%82u%C5%9Bcioszek-szuka-domu-%29?p=21193946#post21193946[/url]
:loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...