Jump to content
Dogomania

Dzika świnia i tam tamy, czyli Bono a na dodatek Andrzej ^^


Tepes

Recommended Posts

[quote name='AQQ']Bono jak zwykle cuuudny ;)
A co do ferii wiem co czujesz ;) Mam tak samo ;)
Aaa i super ma obrożę ;)[/quote]
[COLOR=Blue]dzi[I]ęki:)
[/I]A Ty skąd jesteś jeśli zapytać można:)

[/COLOR][quote name='Anka_ZG']czesc:)
[URL]http://i42.tinypic.com/64pcoz.jpg[/URL] jak ładnie pozuje, a jaki poważny przy tym jest:lol:[/quote]
[COLOR=Blue]MODEL:evil_lol:

[/COLOR][quote name='agaciaaa'][URL]http://i42.tinypic.com/mjn7mv.jpg[/URL] ale mu ślicznie w tej obróżce :loveu:[/quote]
[COLOR=Blue]thx:)[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=Blue]Jeszcze tylko 2 dni do szkoły i ferie!!Już nie moge sie doczekać.Strasznie mi się ten tydzień ciąąąąąągnie...Dziś w miałam tylko 6 lekcji a jedna trwała jak cały dzień xP[/COLOR]
[COLOR=Blue]Śnieg się topi, Bono ma strasznie brudne kopyta:D[/COLOR]
[COLOR=Blue]Na razie fotek nie mam ale się postaram jutro coś ukulać:D
W piątek mamy żakinadę...a tytułem są piraci i takie tam...
Juz się boję tego piątku:D
[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sweetaśna']co to jest???:roll::razz:

Wogóle to hej:)
fajnie masz ze juz ferie:)
ja sie jeszcze 3 tygodnie i 2 dni musze męczyc w szkole ale w ostatnim tygodniu chcemy do kina jechac z klasą:lol::evil_lol::eviltong::diabloti:
co u bonala oprócz tego ze sie brudzi??:eviltong:[/quote]
[COLOR=Blue]A u Bonka wszystko dobrze xP
W piątek Barni przyjdzie to będą szaleć:)
A żakinada to coś ale kocenie jest:D
Czyli takie męczenie 1 licealnych:D
Trzeba się wykupić 2 batony id "piratów" a jak nie to jakieś zadanie trzeba będzie albo zapłacić albo Bóg wie co:D
[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Acctiually'][COLOR=Blue]
W piątek mamy żakinadę...
[/COLOR][/quote]

co to jest???:roll::razz:

Wogóle to hej:)
fajnie masz ze juz ferie:)
ja sie jeszcze 3 tygodnie i 2 dni musze męczyc w szkole ale w ostatnim tygodniu chcemy do kina jechac z klasą:lol::evil_lol::eviltong::diabloti:
co u bonala oprócz tego ze sie brudzi??:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Acctiually'][COLOR=Blue]A u Bonka wszystko dobrze xP
W piątek Barni przyjdzie to będą szaleć:)
A żakinada to coś ale kocenie jest:D
Czyli takie męczenie 1 licealnych:D
Trzeba się wykupić 2 batony id "piratów" a jak nie to jakieś zadanie trzeba będzie albo zapłacić albo Bóg wie co:D
[/COLOR][/quote]

to dobrze:D
hehe fajnie macie:D
2 psiaki w domu:D:D
aaa to już wiem:)
kocenie to wiem co to:eviltong: u nas w niektórych liceach tez to jest ale zazwyczaj na początku roku:)
czyli ze ty od nich musisz kupić batony i jak je masz to ci nic nie zrobią czy jak>??:evil_lol::evil_lol: wiem jestem ciężko kapująca:evil_lol::evil_lol::eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sweetaśna']to dobrze:D
hehe fajnie macie:D
2 psiaki w domu:D:D
aaa to już wiem:)
kocenie to wiem co to:eviltong: u nas w niektórych liceach tez to jest ale zazwyczaj na początku roku:)
czyli ze ty od nich musisz kupić batony i jak je masz to ci nic nie zrobią czy jak>??:evil_lol::evil_lol: wiem jestem ciężko kapująca:evil_lol::evil_lol::eviltong:[/quote]
[COLOR=Blue]Nie, ja im batony musze dać xP
Tylko to nie jest takie kocenie jak na poczatku roku malowanie po gębie KOT itd co jest co innego:D

[/COLOR][quote name='AQQ']I dzięki temu jesteś jedną z nielicznych osób, które Będzin kojarzą ;)[/quote]
:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Owczarkowa'][CENTER][URL]http://i41.tinypic.com/nxm6fa.jpg[/URL]
może zmienia umaszczenie :diabloti::diabloti::evil_lol:[/CENTER]
[/quote]
[COLOR=Blue]Zmienia sie w flata:evil_lol:

[/COLOR][quote name='AQQ']Nie jego wina no xD
A Bono nawet z brudnymi łapami wygląda cudnie ;)[/quote]
[COLOR=Blue]Thx:D

Przed chwilką wróciłam od babci. Bono cały mokry, deszcze leje. No i kto najlepszym wnuczkiem jest ??he:razz:
Oczywiście Bono:evil_lol:
[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Acctiually']
[COLOR=blue]Przed chwilką wróciłam od babci. Bono cały mokry, deszcze leje. No i kto najlepszym wnuczkiem jest ??he:razz:[/COLOR]
[COLOR=blue]Oczywiście Bono:evil_lol:[/COLOR]
[/quote]

[I][COLOR=darkorchid]U mnie właśnie to samo jak tylko idą na działkę albo wracają to jak nas tylko zobaczą to ooo Bartuś idzie :evil_lol::loveu: [/COLOR][/I]
[I][COLOR=darkorchid][/COLOR][/I]
[URL="http://i41.tinypic.com/nxm6fa.jpg"][I][COLOR=black][B]http://i41.tinypic.com/nxm6fa.jpg[/B][/COLOR][/I][/URL][I][COLOR=darkorchid] ah jaki czyścioszek :loveu:[/COLOR][/I]
[I][COLOR=darkorchid]To chłopaki poszaleją dwa tygodnie razem fajnie masz :multi:[/COLOR][/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Owczarkowa'][CENTER]

Będzie nowe umaszczenie goldena - jasne biszkoptowe przypalane :diabloti::diabloti::diabloti:

[/CENTER]
[/quote]
[COLOR=Blue]Taaa xP

[/COLOR][quote name='anitaaa i bartis'][I][COLOR=darkorchid]U mnie właśnie to samo jak tylko idą na działkę albo wracają to jak nas tylko zobaczą to ooo Bartuś idzie :evil_lol::loveu: [/COLOR][/I]

[URL="http://i41.tinypic.com/nxm6fa.jpg"][I][COLOR=black][B]http://i41.tinypic.com/nxm6fa.jpg[/B][/COLOR][/I][/URL][I][COLOR=darkorchid] ah jaki czyścioszek :loveu:[/COLOR][/I]
[I][COLOR=darkorchid]To chłopaki poszaleją dwa tygodnie razem fajnie masz :multi:[/COLOR][/I][/quote]
[COLOR=Blue]Przez tydzień:)
Na 2 tydzień jadę na wieś koło Krakowa i może z Iśką się spotkam!!:)
I niestety Bonuś nie może ze mną tam jechać...buu
[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][quote name='Acctiually'][COLOR=Blue]Wiesz co nie obraź się ale by tak we 2 byśmy wolały xP[/COLOR][/QUOTE]

Rozumiem :D:D Bo przecież wy jesteście te no takie bizneswomenki :evil_lol::diabloti::diabloti:
Wspólne interesy macie :evil_lol::diabloti:[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][quote name='Acctiually'][COLOR=Blue]Tak wspólne interesy np jak zgładzić Owczarową:diabloti::evil_lol:[/COLOR][/QUOTE]

Weź mnie nie strasz xD :diabloti:

[SIZE="1"][COLOR="Silver"]Wy musicie być razem, żeby podtrzymać związek [/COLOR][/SIZE]:evil_lol:[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Owczarkowa'][CENTER]

Rozumiem :D:D Bo przecież wy jesteście te no takie bizneswomenki :evil_lol::diabloti::diabloti:
Wspólne interesy macie :evil_lol::diabloti:[/CENTER]
[/quote]
[COLOR=Blue]Tak wspólne interesy np jak zgładzić Owczarową:diabloti::evil_lol:[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Owczarkowa'][CENTER]

Weź mnie nie strasz xD :diabloti:

[SIZE=1][COLOR=Silver]Wy musicie być razem, żeby podtrzymać związek [/COLOR][/SIZE]:evil_lol:[/CENTER]
[/quote]
[COLOR=Blue]Nie bój się, nie będzie bolało:eviltong:
Pado związek weź sie włeb klupnij:evil_lol:
[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...