Jump to content
Dogomania

Wystawy w Niemczech


Ania z Petitką

Recommended Posts

  • Replies 331
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

[quote name='Basik']Kochani potrzebuję pomocy - nie mogę rozszyfrować ichnich stron, czy jakaś dobra dusza poda obsadę sędziowską - labradory, terminy itd na Monachium i Berlin, bardzo proszę:modla:[/quote]
05./06.04.2008 - Berlin 5: 1, 3, 8, 9, 10
6: 2, 4, 5, 6, 7

1 termin: 31 styczenia 2008
opłata: 45 Euro, nastepne 40
2 termin: 23 lutego 2008
opłata: 55 Euro, nastepne 50 Euro
sedzia Josef Fertig, D

01./02.03.2008 - München 1: 1, 2, 3, 7
2: 4, 5, 6, 8, 9, 10

1 termin: 4 stycznia 2008
opłata: 45 Euro, nastepne 40
2 termin: 18 stycznia 2008
opłata: 55 Euro, nastepne 50 Euro

FCI-Gruppe VIII Herr L.P. Teixeira , Herr Dr. T. Jakkel

Link to comment
Share on other sites

Dziekuje za propozycje :lol: :lol::lol: ale to niej az tak wazna wystawa zeby musiala koniecznie na ja jechac. Ale cos mam pecha do Kassel w zeszlym roku tez nie dojechalam :shake: W zasadzie samochod mam dobry i jezdze nim po Bialymstoku ale zerwala sie linka do maski i wole nie jechac nim az tak daleko

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=3][COLOR=Red][B]Kochani, mam prośbę do osób obeznanych z wystawami niemieckimi.
[/B][/COLOR][/SIZE]
Piesek z mojej hodowli w tym roku w Dortmundzie otrzymał tytuł [B]Bundessieger 200[/B]7. Piesek mieszka w Rosji i tam obecna właścicielka dowiedziała się, że aby móc wpisać ten tytuł do rodowodu + do rodowodów jego dzieci, potrzebne jest oficjalne potwierdzenie tego tytułu ze strony Organizacji niemieckiej.

Gdzie zwrócić sie o takie potwierdzenie? Czy napisać do Dortmundu? I czy oni takie oficjalne potwierdzenie lub dyplom dają?

Poza tym, jeszcze raz proszę o informację, czy 2 x CAC z tegorocznego Dortmundu daje tytuł Championa Niemiec? Czy trzeba jeszcze 2 razy pojechać do Niemiec?

Bardzo proszę o pomoc.
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dog Handler']Ja mam takie drobne pytanie , troszkę wybiegajace ale co tam -czy ktoś już planuje wyjazd do Berlina na CACIB'ówke ?? (gł.mieszkańcy Szczecina )[/quote]

my:lol: zaczynamy Berlinem sezon w przyszłym roku

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Piesek z mojej hodowli w tym roku w Dortmundzie otrzymał tytuł [B]Bundessieger 200[/B]7. Piesek mieszka w Rosji i tam obecna właścicielka dowiedziała się, że aby móc wpisać ten tytuł do rodowodu + do rodowodów jego dzieci, potrzebne jest oficjalne potwierdzenie tego tytułu ze strony Organizacji niemieckiej.[/quote]

Asiaczku, najlepiej napisać lub zadzwonić do Dortmundu i poprosić o taki "kwitek". Niemcy są służbistami, więc pownni na to przystać- nam po wystawie w Dortmundzie np. przysłali poprawione karty ocen wraz z przeprosinami (sekretarz był pierdołą i połowy tytułów nie wpisał- ja na swoich kartach je miałam, bo o nie poprosiłam)

[quote name='Asiaczek']Poza tym, jeszcze raz proszę o informację, czy 2 x CAC z tegorocznego Dortmundu daje tytuł Championa Niemiec? Czy trzeba jeszcze 2 razy pojechać do Niemiec?[/quote]

Niestety nie wystarczy.
Trzeba wrócić do Niemiec po jeszcze 2 CAC'e, z czym ten ostatni to dopiero po roku od uzyskania pierwszego certyfikatu ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NigdyNigdy']
Niestety nie wystarczy.
Trzeba wrócić do Niemiec po jeszcze 2 CAC'e, z czym ten ostatni to dopiero po roku od uzyskania pierwszego certyfikatu ;)[/quote]
Po jeszcze 3 CAC-e(ewentulanie podwojny CAC z Dortumundu + jeszcze jeden).Z tego co mi sie wydaje to w pazdzierniku w Dortmundzie bedzie tak samo jak w tym roku czyli miedzynarodowka i krajowka, czyli za jeden wyjazd

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NigdyNigdy']Asiaczku, najlepiej napisać lub zadzwonić do Dortmundu i poprosić o taki "kwitek". Niemcy są służbistami, więc pownni na to przystać- nam po wystawie w Dortmundzie np. przysłali poprawione karty ocen wraz z przeprosinami (sekretarz był pierdołą i połowy tytułów nie wpisał- ja na swoich kartach je miałam, bo o nie poprosiłam)

Niestety nie wystarczy.
Trzeba wrócić do Niemiec po jeszcze 2 CAC'e, z czym ten ostatni to dopiero po roku od uzyskania pierwszego certyfikatu ;)[/quote]
O, bardzo dziękuję. W takim razie napisze do dortmundu i poproszę o taki kwitek.

[quote name='dorotal']Po jeszcze 3 CAC-e(ewentulanie podwojny CAC z Dortumundu + jeszcze jeden).Z tego co mi sie wydaje to w pazdzierniku w Dortmundzie bedzie tak samo jak w tym roku czyli miedzynarodowka i krajowka, czyli za jeden wyjazd[/quote]
To ile mam miec CAC-y niemieckich? Piesek ma już 2 CACe z tegorocznego Dortmundu. Ja cos słyszałam, że Dortmund liczy się podwójnie...
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

To ile mam miec CAC-y niemieckich? Piesek ma już 2 CACe z tegorocznego Dortmundu. Ja cos słyszałam, że Dortmund liczy się podwójnie...
Pzdr.[/quote]

Jak juz pisalam wczesniej, zeby zdobyc niemieckiego championa, trzeba:
5 CACow ( od 3 roznych sedziow).
CAC z VDH-Bundessieger-Zuchtschau i VDH-Europasieger-Zuchtschau z Dortmundu licza sie podwojnie.
Na tych wystawach rezerwa CACa liczy sie jako 1 normalny CAC
Miedzy 1 i ostatnim musi byc 1 rok i 1 dzien odstepu.

Wystawy w Dortmundzie zawsze sa w maju i pazdzierniku.

Trzymam kciuki!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']
Piesek z mojej hodowli w tym roku w Dortmundzie otrzymał tytuł [B]Bundessieger 200[/B]7. Piesek mieszka w Rosji i tam obecna właścicielka dowiedziała się, że aby móc wpisać ten tytuł do rodowodu + do rodowodów jego dzieci, potrzebne jest oficjalne potwierdzenie tego tytułu ze strony Organizacji niemieckiej.

Gdzie zwrócić sie o takie potwierdzenie? Czy napisać do Dortmundu? I czy oni takie oficjalne potwierdzenie lub dyplom dają?

Pzdr.[/quote]

Asiaczku,
taki dyplom i wpis na karcie ocen powinnas miec po odebraniu teczki z 'wyrokiem' ( jak ja to nazywam:evil_lol:). Spytaj wlascicielke psa co jest w teczce, to potwierdzenie musi tam byc i dyplom tez...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']W teczce jest dyplom i karta oceny. Ale dyplom - taki zwyczajny, za udział w wystawie. A nie za otrzymanie tytułu...
Pzdr.[/quote]

:shake:
Chyba trza im napisac, ze chcialabys otrzymac dyplom i potwierdzenie tytulu z Dortmundu. Z Dortmundu nie mamy, ale z innych wojewodztw dostalismy od razu na wystawie, dlatego dla mnie to dziwne.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...