Jump to content
Dogomania

Wyposażenie waszych psów


WildH

Recommended Posts

Parasol i smycz w jednym ręku? Wtedy pies może odejść ode mnie na jakieś hm 40 cm. Trochę mało jak na znalezienie miejsca gdzie można się załatwić.

Ale po co mam moczyć suchego psa? Tym bardziej w zimę?:roll:
eot bo i tak każdy kupuje co chce i ile chce.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 190
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Cimi']To pójdą pod kołderkę spać :loveu:[/quote]

tak tez mozna :evil_lol:
ale napewno lepiej jak ma na sobie sucha rzecz ..a z reszta kazdy robi jak uwaza ;)
a jak wracacie z psem ze spaceru i maja mokre obroze albo brudne to chodza w nich w domu ..czy zdejmujecie..a moze macie jakas na zapas domowa (jak ja)..kazdy pies powinnien miec chociaz dwie obroze i dwie smycze a kogo stac na wiecej to niech kupuje przeciez nikomu to nie przeszkadza ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cimi']Moje w domu chodzą na 'golasa' :lol:.

Każda sucz ma po 3 obróżki i po 1 smyczy, wspólne zwykłe szelki, wspólną smycz z amortyzatorem i osobne szelki rowerowe, ze względu na różne wymiary :)[/quote]

no moj pudelek ma obrozek kilka jakies 6 tylko dlatego ze uwielbiam kupowac obroze i jestem uzalezniona a on tak pieknie w nich wyglada :loveu:
ale kella ma tylko dwie obroze i dwie smycze...uwazam ze jej to starcza :diabloti: jedna na dwor druga do domu :razz: po jednej parze szelek i starczy narazie im ;)
a wsumie czesto sie widzi duze psy w czarnych skorzanych obrozach a male w jakis kolorowych i wogole :razz:
moja kella by sie na mnie obrazila raczej jakbym jej zalozyla rozowa obrozke :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Patikujek']a ja różowej nie mam tylko dlatego, że mam psa a nie suczkę i do tego różowy nie pasuje mu do oczu:evil_lol: za to zielony ładnie go podkreśla:evil_lol:[/quote]

heheh no moj ma oczy czarne wiec wiekszosc kolorow mu pasuje :diabloti:
za to do koloru siersci nie wszyskie pasuja :razz:
a kella chodzila w rozowej za szczeniaka i jak jej pokazalam zdjecie to miala na mnie focha :evil_lol:
ma czarna skorzana na dwor ale chce kupic rogza choc feminne bo ma brazowe oczy i bedzie jej pasowac :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Patikujek']Mój ma tez ciemne oczy takie pół brąż-pół czarny:shake:
ale różowy zdecydowanie nie pauje i do koloru oczy i sierści
a najczęściej po prostu z mojego upodobania ma wszystkie akcesoria zielone lub niebieskie[/quote]

mam zielonego rogza ale pies nie lubi w nim chodzic bo owady przyciaga zielen a on sie boi owadow :evil_lol:
niebieskich mam kilka uwazam ze do szarej siersci pasuja najlepiej :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Mój też lata goły po domu ;) Nie wiem po co miałby być w obróżce.

Generalnie trochę bez sensu się ta dyskusja zrobiła - ja szczerze mówiac nie kupuję nowych obróżek ze względu na możliwość zmoczenia innych - jeszcze mi się chyba nigdy nie zdarzyło , mój pies nigdy nie pływa (może na wakacjach ale też średnio chętnie) a obróżkę i tak zwykle ma tak ułożoną, ze jest pod sierścią, więc się specjalnie nie moczy. No i w ulewy rzadko wychodzimy - i mi i psu się nie podoba (chociaż kilka tygodni temu mieliśmy trening agility w ulewie i bardzo mu się podobało :evil_lol:)

Rozumiem jednak stanowisko właścicieli psów krótkowłosych oraz pływających :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='WŁADCZYNI']Gops a po co im obroże w domu? Su rozebrana. Na działce tez - w razie czego sąsiedzi nie będą wiedzieli jaki mam numer telefonu jak Su zagryzie krowę:evil_lol:[/quote]

zeby moc zlapac za nia jak cos bedzie chciala zbroic na przyklad np jak przychodza goscie czasami psu sie nie podobaja obroza jest bardzo przydatna ;) do domu maja takie zwykle zeby nie przeszkadzaly a mozna bylo zlapac w kazdej chwili :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gops']zeby moc zlapac za nia jak cos bedzie chciala zbroic na przyklad np jak przychodza goscie czasami psu sie [B]nie podobaja [/B]obroza jest bardzo przydatna ;) do domu maja takie zwykle zeby nie przeszkadzaly a mozna bylo zlapac w kazdej chwili :razz:[/QUOTE]

mój pies musi wpuścić do domu każdego kogo akceptuję ja, więc obroży nie używamy. Zostawiam w szelkach u znajomych jeśli jestem z psem - łatwiej się wyciąga myszkującego zaklinowanego psa z pod łóżka:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gops']zeby moc zlapac za nia jak cos bedzie chciala zbroic na przyklad np jak przychodza goscie czasami psu sie nie podobaja obroza jest bardzo przydatna ;) do domu maja takie zwykle zeby nie przeszkadzaly a mozna bylo zlapac w kazdej chwili :razz:[/quote]
Ja wtedy wołam albo łapie "za całość ;)". Pudel mini duzy nie jest ;)

Link to comment
Share on other sites

Słuchajcie, na pewno już wcześniej była mowa o podobnym problemie, ale... czy może istnieje jakaś piłka, coś do rzucania psu, co jest nie niezniszczalne (bo to chyba niestety niemożliwe...) ale przynajmniej bardzo trwałe? Mój pies rozbraja wszystkie piłki w godzinę, dzień czy dwa. Przestałam ostatnio kupować mu nowe, bo byłam bliska bankructwa, to zwinął jakimś dzieciakom piłkę do nogi z boiska i przytargał ją do domu. :evil_lol: Chciałabym jakąś piłkę do rzucania dla niego. Mamy frisbee i ringo, ale to nie to samo.


W sumie przepraszam, bo zrobiłam offa. Myślałam, że to temat o zabawkach. :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='WŁADCZYNI']są takie piłki hm bomerball? boomerball? jakoś tak chyba - lwy i nosorożce się nimi bawią, ale są też mniejsze wersje. Podobno niezniszczalne:cool3:[/quote]

To nie jest na prawdę w ogóle śmieszne. :lol: Ja niedługo oszaleję. :lol: Borusek ładnie aportuje piłeczki i bawi się nimi, jednak czasem po prostu dobitnie widać, że zależy mu na zniszczeniu ich. :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cimi']Ja mam piłki z Gappaya. Ostatnio suka się nad nią pastwiła przez 2 godziny :). Ta największa gappayowska najlepsza, bo pusta w środku i pies może pomlaskac sobie :).[/quote]

Znaczy polecasz ją, czy nie? Bo ja już jakaś śnięta jestem. :roll: ;)

A o tych boomerach poszukam coś na necie. Dzięki za cynk. :) :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...