Jump to content
Dogomania

Po spędzonym dzieciństwie w schronisku nieduża, kochana DOSIA jest już w swoim domu!


Rybc!a

Recommended Posts

  • Replies 403
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='kasia14']jeju, jakie one biedne, widać na filmach jakie przestraszone chodzą po boksie... nie da się ich gdzieś przenieść?...eh.. pewnie nie...[/quote]
Nie, nie da się. Prosiłam o to i usłyszałam, że "one same zaczynają".:shake:

[quote name='Panca']oj nie maja biedne sunie lekko...na pewno nie mozna ich przeniesc:shake:raczej tymczas niz hotelik by sie przydal[/quote]
Właśnie, tymczas, tymczas. Tylko kto weźmie dwa psy?
Jak już zabiorę jedną to i drugiej zostawić nie mogę!

[quote name='Enchantress*']Nie mogę się wypowiadać ponieważ nie umieszczałam w hoteliku żadnego psa (w przeciwieństwie do ciebie?) - jednak myślę że dogomaniacy pomogli by w finansowaniu hoteliku i wystawianiu bazarków. Przecież nie zostałabyś z tym sama.

W każdym bądź razie trzeba COŚ wymyślić. Mogłabyś mi powiedzieć na jakich portalach/forach ogłaszane byłyby dziewczynki ? Przepraszam że pytam ale nie przeglądałam całego wątku - jestem tutaj z doskoku.[/quote]
Tak, ja psy w hotelach miałam i mam, w tym np. Mikę, gdzie doba kosztowała 15zł. Tylu było chętnych do pomocy, az w końcu naprawdę zostałam sama. Chętni wpłacili i nawet na wątek nie zaglądali, a Mika w hotelu nie była kilka dni. :shake:

Portale na których są ogłoszone:
4lapy,adverts,animalia,centrumofert, e-karmy, pajęczyna,polskastrefa, dogs,pl, interpress, kupiepsa, kupsprzedaj,pineska, giełdaogloszen, yellowpages,ogloszenia.tasdj,gumtree,petworld,karusek,olx, adopcje.pl, superexpress,vendito,zx

Dodaję teraz:
adopcje.org, alegratka.pl, szukajzwierzaka.pl

[B]PROSZĘ O ALLEGRO![/B]

Link to comment
Share on other sites

BOŻE -TAK NIE MOŻE BYĆ,proszę zgłoś do opieki nad zwierzętami, animalsów,zanieś ten filmik do Tv,wiem że ogromnie dużo robisz dla piesów,ale nie można pozwolić aby zostały zagryzione!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:angryy:
Wejdż na wąTek USZKI tam są "czarodziejki"-one Ci podpowiedzą jak można uratować te psiaki,ale tu nie można czekać-ja mogę tylko zobowiązać sie do zebrani forsy,spróbuję od jutra wśród mojego grona szkolnego,cholera samo juz o 100% przekroczyłam swój sos-owy kapitał,NIE PODDAWAJ SIE PROSZĘ
podaj konto ,czy jest w ogłoszeniu ,z nerwów nie pamiętam ,PROSZĘ POWALCZ JESZCZE O NIE ,PROSZĘ

Link to comment
Share on other sites

[quote name='koss']BOŻE -TAK NIE MOŻE BYĆ,proszę zgłoś do opieki nad zwierzętami, animalsów,zanieś ten filmik do Tv,wiem że ogromnie dużo robisz dla piesów,ale nie można pozwolić aby zostały zagryzione!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:angryy:
Wejdż na wąTek USZKI tam są "czarodziejki"-one Ci podpowiedzą jak można uratować te psiaki,ale tu nie można czekać-ja mogę tylko zobowiązać sie do zebrani forsy,spróbuję od jutra wśród mojego grona szkolnego,cholera samo juz o 100% przekroczyłam swój sos-owy kapitał,NIE PODDAWAJ SIE PROSZĘ
podaj konto ,czy jest w ogłoszeniu ,z nerwów nie pamiętam ,PROSZĘ POWALCZ JESZCZE O NIE ,PROSZĘ[/QUOTE]
Słuchaj, ale na co ty chcesz zbierać pieniądze?
Może w sobotę uda mi się przekonać pracowników.. Tak być nie może..
Dziwne myśli nachodzą moją głowę.. A jak ich już tam nie będzie? :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rybc!a']Dziewczyny, usuńcie swoje posty.

Można dzwonić, ale oni nie wiedzą która to Molly i Dolly.
Trzeba mówić najmniejsze, dwie bliźniaczki bezogonkowe z boksu nr 18 i najlepiej dodajcie, że byliście kilka dni temu w schronisku. Nie mówcie o Dogo i usuńcie posty! Ja też tego usunę ![/quote]

Nie dzwonię, bo nie bardzo rozumiem całą sytuację...
Czekam Rybc!a, aż coś więcej wyjaśnisz...

Link to comment
Share on other sites

Już Wam tlumacze dlaczego Rybcia prosi o usunięcie watkow. Chce w ten sposób nie narażac psow na gniew kier. Mamy przypadki, ze psy , ktorym szukałysmy domów na dogo,/ wypowiadalysmy sie niepochlebnie o schronisku/ ginęly. Ostatni meczęnnik Goliat zniknął w dzien swojego wyjazdu do klinki w Poznaniu. Na moje pismo odpowiedziano mi , ze pies do schroniska przyjechal chory i sam odszedl.Podano mi tez datę jego samoistnej smierci a ja robilam mu fotke 2 dni potem ! jest to dużo tajemnic, za dużo !!!Nie piszcie , ze mamy cos z tym zrobić bo robimy ! Czekamy na efekty !

Link to comment
Share on other sites

[quote name='koss']Basia- pszeprszam,nie wiedziałam,że mogą być takie układy,zrobiłam o co proszono...[/quote]

Wiadomo - przecież chodzi o to, żeby pomóc, a nie zaszkodzić.

Jeżeli słyszymy alarm - to znaczy, że trzeba działać na cito...

Proszę - powiedzcie konkretnie, czy i jak możemy Wam pomóc w tej sprawie... Widzę, że jest delikatna i skomplikowana.
Jestem w szoku po tym, co napisałaś basia0607...

Link to comment
Share on other sites

widzialam filmiki...przykre...ale wiem tez co to znaczy obojetnosc pracownikow...co do zabierania do hoteliku i potem utrzymywania w nim psa...wiem o czym piszesz rybciu i w pelni rozumiem twoje obawy...
to nie jest wszytsko takie proste, gdyby bylo nie byloby sytuacji takich jak widzimy na tych filmikach...bo ludzi ktorzy chca pomoc jest duzo...tak samo duzo jak ludzi, ktorzy pisza "trzeba cos zrobic", "to nie moze tak wygladac", "bedziemy pomagac"...nie mowi tutaj o wszytskich...ale czesto sie zadrza ze to tylko puste slowa....nie przemyslane do konca...nie majace swojego potwierdzenia w rzeczywistosci...
sunie sa biedniutkie...zastraszone totalnie...przykro mi to swtierdzic, ale az sie dziwie ze jeszcze tam są....:(
pytanie co robic...skoro maja mase ogloszen i nic...DT potrzebny im koniecznie...wiec jak ktos chce pomoc niech szuka DT...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...