Jump to content
Dogomania

Wolontariat w Wawie + wiek


Selenne

Recommended Posts

[quote name='Selenne']Szukam jakiegoś schroniska, gdzie mogłabym pomóc w zajmowaniu się psiakami. Ale... Jestem nie pełnoletnia, dlatego nie jest to takie łatwe znaleść takie schronisko.[/quote]

Selenne a gdzie mieszkasz jeśli można wiedzieć :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rotek_']

do nas przychodzą ludzie w każdym wieku....
[/quote]

No właśnie do nas też przyjeżdżają ludzie w każdym wieku.....nie wiem gdzie mają takie głupie zasady, że trzeba być pełnoletnim......dlatego pytałam dokładniej gdzie mieszka Selenne bo u nas w sochaczewskim AZORKU będzie mile widziana ale to 40 km od Warszawy.

Link to comment
Share on other sites

dla mnie zrozumiale ze wiele schronisk przyjmuje wolontariuszy od 18 lat...tak to niby wszyscy dorosli itd tylko jak pies dzieciaka zadrapie to wycieczki do schroniska mamusi z tatusiem ze pies wsciekly...

Selenne w azylu pod psim aniolem przyjmujemy wolontariuszy od 16 roku zycia...zapraszamy wiec za 2 lata

Link to comment
Share on other sites

To niestety nie mam za bardzo dojazdu. Ze szkoły wracam przeważnie ok 16, zanim bym dojechała, zajęła się psiakami, wróciła to już by był środek nocy nie mówiąc o tym, że musiałabym jeszcze odrobić lekcje.
Mieszkam mniej więcej, (choć bardziej mniej) w centrum Warszawy

Link to comment
Share on other sites

Coś pomyślimy z cioteczkami......w weekendy najczęściej jeździmy i czasami jeżdżą też dziewczyny z Warszawy więc może coś wykombinujemy :lol:
U nas na szczęście jest garstka psiaków, które mogą dziabnąć więc na spacerki i pielęgnacje psiaków możesz u nas liczyć :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ziuta-23']Coś pomyślimy z cioteczkami......w weekendy najczęściej jeździmy i czasami jeżdżą też dziewczyny z Warszawy więc może coś wykombinujemy :lol:
U nas na szczęście jest garstka psiaków, które mogą dziabnąć więc na spacerki i pielęgnacje psiaków możesz u nas liczyć :lol:[/quote]
A mając 13 lat też można??:lol: Od dawna szukam jakiegoś schroniska w okolicach Wawy w którym mogłabym pomóc, ale wszędzie przyjmują od 18, lub 16 lat... A naprawde bardzo bym chciała pomóc...

Link to comment
Share on other sites

Na Paluchu przyjmuja niepelnoletnich wolontariuszy, tylko nie mogą oni mieć kontaktu z psami. Ludziom sie wydaje że tylko zabierajac psa na spacer mogą mu pomóc. A mozna pomagać w biurze adopcji, na zbiórkach pieniędzy czy akcjach informacyjnych. Do Sochaczewa dojazd jest wcale nie najgorszy ok 1 godziny kolejką podmiejską. Jest jeszcze celestynów - tam każda para rąk się przyda bo sytuacja jest TRAGICZNA

Link to comment
Share on other sites

A czy ktoś mógłby mnie pokierować do kogo się zgłosić,żeby móc pomagać na kociarni na SGGW lub wyprowadzając przebywające tam przeznaczone do adopcji psy. :-) ja jestem jak najbardziej pełnoletnia i mam rzut beretem na uczelnię(sama jestem po zootechnice)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='baffi2']ziuta-23 czy sochaczewski azorek ma wątek na dogo?? lub może jest na dogo ktoś kto często bywa w azorku??????[/quote]

Najczęściej w Azorku bywam Ja, Asiamm i Kasiaprodex.
A dziewczyny z Warszawy rzadziej ale też bywają.....my jesteśmy najczęściej raz w tygodniu.
A tutaj nasz ogólny wątek Azorkowy : [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=11915&page=236[/url]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...