Jump to content
Dogomania

Klub Golden Retrievera


Adsum

Recommended Posts

Szanowni Państwo!


Serdecznie zapraszamy do wstąpienia w szeregi tworzącego się właśnie
Klubu Golden Retrievera w Polsce. Pragniemy aby Klub ten gromadził
hodowców, właścicieli i miłośników psów rasy Golden Retriever,
którym leży na sercu dobro i rozwój rasy.
Wszystkich zainteresowanych wstąpieniem do Klubu prosimy o
wydrukowanie i wypełnienie załączonej deklaracji członkowskiej i
przesłanie jej na adres:

Magdalena Chmielewska
ul. Boguszowska 56
54-046 Wrocław

W przypadku uprzedniego wypełnienia tychże deklaracji zwracamy sie z
serdeczna prośbą o ponowne ich przesłanie, ponieważ straciły one
ważność - oczywiście jeżeli są Państwo nadal zainteresowani
powołaniem takiego klubu.

Magdalena Chmielewska
w imieniu grupy inicjatywnej Klubu Golden Retrievera w Polsce

______________________________________________

Niestety nie moge tu zalaczyc deklaracji; osoby zainteresowane otrzymaniem jej na adres email prosze o kontakt na:
[email][email protected][/email] (czasem szwankuje serwer;))
lub
[email][email protected][/email]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Na mnie nie liczcie. Nie zapisze sie do klubu z łapanki na forum. Kiedy powstanie Klub Hodowcow, firmujacy sie sprawdzonymi nazwiskami,, cos jakby unia hodowcow- wtedy tak, wtedy zgoda. popieram . Ale nigdy w zyciu nien popre inicjatyw w ktorych zalozycieslka role ma pelnic anonimowa tluszcza forumowa plus jej ponadprzecietnie ambitne liderki. realizujace swoj osobisty cel.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ania52']Na mnie nie liczcie. Nie zapisze sie do klubu z łapanki na forum. Kiedy powstanie Klub Hodowcow, firmujacy sie sprawdzonymi nazwiskami,, cos jakby unia hodowcow- wtedy tak, wtedy zgoda. popieram . Ale nigdy w zyciu nien popre inicjatyw w ktorych zalozycieslka role ma pelnic anonimowa tluszcza forumowa plus jej ponadprzecietnie ambitne liderki. realizujace swoj osobisty cel.[/quote]

Anonimowa? Przecierz nawet adres jest jasno podany!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ania52']Na mnie nie liczcie. Nie zapisze sie do klubu z łapanki na forum. Kiedy powstanie Klub Hodowcow, firmujacy sie sprawdzonymi nazwiskami,, cos jakby unia hodowcow- wtedy tak, wtedy zgoda. popieram . Ale nigdy w zyciu nien popre inicjatyw w ktorych zalozycieslka role ma pelnic anonimowa tluszcza forumowa plus jej ponadprzecietnie ambitne liderki. realizujace swoj osobisty cel.[/quote]
ależ nikt Cię absolutnie nie zmusza;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ania52']Na mnie nie liczcie. Nie zapisze sie do klubu z łapanki na forum. Kiedy powstanie Klub Hodowcow, firmujacy sie sprawdzonymi nazwiskami,, cos jakby unia hodowcow- wtedy tak, wtedy zgoda. popieram . Ale nigdy w zyciu nien popre inicjatyw w ktorych zalozycieslka role ma pelnic anonimowa tluszcza forumowa plus jej ponadprzecietnie ambitne liderki. realizujace swoj osobisty cel.[/quote]

Eeee...Czemu zaraz tak niegrzecznie? Nie czuje sie tluszcza:p Ale slowo ladne;) Moze okazac sie, ze wlasnie taki klub powstaje. Na forum zostalo tylko podane do wiadomosci, ze cos takiego sie dzieje. A skad wiesz, ze nie ma w nim "hodowcow firmujacy sie sprawdzonymi nazwiskami" ? Moze podaj jakies? Moze okaze sie, ze sa?;)
Luzu troszke!:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ania52']Na mnie nie liczcie. Nie zapisze sie do klubu z łapanki na forum. Kiedy powstanie Klub Hodowcow, firmujacy sie sprawdzonymi nazwiskami,, cos jakby unia hodowcow- wtedy tak, wtedy zgoda. popieram . Ale nigdy w zyciu nien popre inicjatyw w ktorych zalozycieslka role ma pelnic anonimowa tluszcza forumowa plus jej ponadprzecietnie ambitne liderki. realizujace swoj osobisty cel.[/quote]

faktycznie ponadprzecietna ambicja jest wada, szczegolnie przy tworzeniu czegos:roll:
a osobisty cel? to sugeruje, ze znasz te liderki dobrze osobiscie oraz ich cele zyciowe....

Link to comment
Share on other sites

Tak Dorota, mam goldena z Bialego Zlota. Ale Białe Złoto nie ma nic wspolnego z moja wypowiedzia. Chodzi mi o to,ze chetnie zobaczylabym Klub bedacy rodzajem unii hodowcow od Adsum po ostatnia litere alfabetu np Zlotolandie. Chicalabym aby hodowcy usiedli do stolu, dogadali sie, ustalili wspolne stanadarty, cele i przestali sie wzajemnie podgryzac. Chicalabym aby w tym klubie byli hodowcy juz z dorobkiem- naturalnie przy otwartych drzwiach dla innych mniej znanych hodowli. Chcialabym aby wyznacznikiem przynaleznosci byla nie anonimowa lapanka na forum , ale by status czlonka takiego klubu byl nobilitacja i gwarancja rzetelnosci. Tylko o to mi chodzilo.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ania52']Tak Dorota, mam goldena z Bialego Zlota. Ale Białe Złoto nie ma nic wspolnego z moja wypowiedzia. Chodzi mi o to,ze chetnie zobaczylabym Klub bedacy rodzajem unii hodowcow od Adsum po ostatnia litere alfabetu np Zlotolandie. Chicalabym aby hodowcy usiedli do stolu, dogadali sie, ustalili wspolne stanadarty, cele i przestali sie wzajemnie podgryzac. Chicalabym aby w tym klubie byli hodowcy juz z dorobkiem- naturalnie przy otwartych drzwiach dla innych mniej znanych hodowli. Chcialabym aby wyznacznikiem przynaleznosci byla nie anonimowa lapanka na forum , ale by status czlonka takiego klubu byl nobilitacja i gwarancja rzetelnosci. Tylko o to mi chodzilo.[/quote]

Ehhh... czyli nadal nie czytasz tego co bylo wczesniej napisane albo nie rozumiesz...
Na jakiej podstawie twierdzisz, ze taka sytuacja jak piszesz nie ma miejsca?
Cytuje:
"Chcialabym aby w tym klubie byli hodowcy juz z dorobkiem- naturalnie przy otwartych drzwiach dla innych mniej znanych hodowli. Chcialabym aby wyznacznikiem przynaleznosci byla nie anonimowa lapanka na forum , ale by status czlonka takiego klubu byl nobilitacja i gwarancja rzetelnosci."
Jezeli chcesz wyjasnic ta sprawe spokojenie, nie anonimowo!!!, w cztery oczy ze mna - prosze bardzo! Mieszkasz we Wroclawiu, mozemy sie spotkac na gruncie neutralnym - jutro o 18 w zwiazku kynologicznym we Wroclawiu... Nikt z osob zajmujacych sie klubem nie jest "tluszcza", nie jest "z lapanki" ani nie jest "ponadprzecietnie ambitna liderka". Uwazaj, mozesz sie zdziwic:p
Bardzo chcialabym wierzyc w to, ze nie sa to Twoje slowa - "wygladalas" bardzo sympatycznie z poprzednich postow...a nie chcialabym sie tak pomylic...
Ze mna naprawde mozna rozmawiac. Daje Ci mozliwosc - o ile interesuje Cie powstanie tego klubu. Przeciez nie musisz "zapisywac sie". Mozesz popatrzec z boku, poznac ludzi i moze sie wiele rzeczy okazac...

Link to comment
Share on other sites

Moze jeszcze powinnas Magdo dodac to co jest oczywiste dla "wtajemniczonych" :-)
Chodzi o zalozenie klubu rasy w ramach Zwiazku Kynologicznego w Polsce ze wszystkimi konsekwencjami (wybieralne wladze, prawo do organizacji wystaw, kontrola klubu ze strony Zwiazku itd.)
Wiec raczej o klubiku wzajemnej adoracji nie ma co tutaj mowic, tylko czas zalozyc w koncu klub rasy, bo jak spojrzycie jakie rasy je juz maja, to troszke wstyd ;)

Pozdrowionka
Muddiest Gold

Link to comment
Share on other sites

Jak stoimy z deklaracjami? Ile to już osób jest? Tylko te, których spis jest na poczcie? Ile tych deklaracji jest potrzebnych, aby móc starać się o założenie klubu?
Kochani do roboty! Bo klub nigdy nie powstanie!

Aniu mam nadzieję, że skusisz się do wstąpienia do klubu, jak już powstanie i go "sprawdzisz". :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Adsum']Strona dziala!:lol:
Jeszcze w powijakach, ale deklaracje sciagnac mozna, i adres zapamietac:p

[URL="http://www.goldenretrieverklub.pl"]www.goldenretrieverklub.pl[/URL][/quote]

Bardzo podoba mi się logo klubu...
mam nadzieję że znajdzie się w treści strony rozwinięcie? ;)

Można jakoś pomóc?

Link to comment
Share on other sites

Pewnie! Bedziemy zamieszczac rozne rzeczy, glos rozsadku potrzebny! Co dobrze, co zle, bledy kazde! Tylko nie tu - bedzie nasze forum i tam :p
A jak cos juz to do mnie na priva. Cala wina moja!:evil_lol:
Logo jest chwilowe - takie na poczekaniu - zawsze mozna zmienic:lol:
A co z rozwinieciem? nie zalapalam..:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Adsum']
Logo jest chwilowe - takie na poczekaniu - zawsze mozna zmienic:lol:
A co z rozwinieciem? nie zalapalam..:lol:[/quote]

Jak powinien być prawidłowo zbudowany GR?:lol:
Nie chodzi o wzorzec FCI tylko łopatologiczne wytłumaczenie na modelu z widocznym układem kości i proporcjami.
Oczywiście pytam:)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...