Jump to content
Dogomania

[CK] Niewidomy bohater roku 2010 Dick ma już dom


Macho

Recommended Posts

  • Replies 974
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='irenaka']Mam nadzieję, że nie wzbudzę zbyt wielkich emocji;), jak napiszę, że zgłosiła się do mnie Pani w sprawie adopcji Dicka.
Jest z okolic Puław i ma kilka psów ciężko skrzywdzonych przez ludzi.
Dick może mieszkać w domu, choć od razu usłyszałam, że gdyby okazało się ,że Dick żadną miarą z resztą zwierzyńca nie zgadza się , to nie wróci do schroniska i będzie miał kojec w ogródku.
Może uda nam się sprawdzić ten dom przez kogoś z dogo i co najważniejsze, zawiadomić schronisko, że jest szansa dla Dicka na dom.
Haneczko, czy możesz skontaktować się ze schroniskiem w tej sprawie?
Ja jeszcze pokoresponduję z Panią, sprawdzę adres i później poszukamy kogoś, kto ten dom sprawdzi.
Nie wiem, czy będzie to dobry dom, ale warto sprawdzić, bo Pani brzmi przez telefon jak każda z nas, czyli pozytywnie nakręcona w psich sprawach.
Może być?;)[/QUOTE]

Ta Pani wie, że Dick jest niewidomy?? Z suczkami, to kłopotu nie powinno być, ale z psami raczej będzie...

Link to comment
Share on other sites

a ja chyba wzbudzę wielkie emocje, - bo sama w szoku jestem!!!!!!!!!

Dick pojechał do domku do Bydgoszczy!!!!!!!!!

w niedzielę...

ale dlaczego mnie nikt o tym nie powiadomił ze schroniska

[B]Macho[/B] - czemu nic nie piszesz! przecież my urabiamy się co tu jeszcze wykombinować, a podobno były 3 domki chętne - ostatnio jak pytałam, to nikt nie dzwonił. a tu 3 domki...

Chciałabym, żeby osoby ze schroniska napisały tu oficjalną informację, co to za domek, czemu akurat ten itd.

Jeszcze dzisiaj wieczorem postaram się czegoś więcej dowiedzieć.

[B]Irenko[/B], musimy zainteresowanej Pani oczywiście podziękować za zainteresowanie - jednak Dicka i tak nie wydaliby do domku z innymi psami.

Muszę ochłonąć...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='OlaLola']Irenaka, w Cichym kącie jest jeszcze jeden niewidomy pies, Owczarek Niemiecki Rex, może zamiast Dicka Pani podsunąć Reksa???[/QUOTE]

Czemu nie? Można zaproponować, to nic nie boli;)
A jaki jest do innych psów? Jakieś zdjęcia by się przydały i pełne info o psie.
Gdybyś coś miała, to wrzuć mi na mail : [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sleepingbyday']

i też moge kandydatów podesłać, czy pani ma konkretne "wymagania"? może jej przekażemy pakiecik do wyboru?[/QUOTE]

SBD, na pakiecik też się zgodzę, pod warunkiem, że mi nie podeślesz wątków do czytania, tylko info o psie + zdjęcia.
Za podesłanie wątku jestem w stanie przegryźć tętnicę szyjną każdemu, nawet Tobie:loveu::loveu:
Oczy mnie już tak bolą, że muszę się wgryzać;) w każdą linijkę a to przestaje być zabawne;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='OlaLola']Irenaka, w Cichym kącie jest jeszcze jeden niewidomy pies, Owczarek Niemiecki Rex, może zamiast Dicka Pani podsunąć Reksa???[/QUOTE]

O Rexie wiem, ale pani Ania ze schroniska przekazała, że on powinien iść do domu, gdzie nie będzie innych psów, dlatego już o tym nie wspomniałam. Ale jak najbardziej pytałam kogo polecać tej Pani. Olalola co o tym sądzisz?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sleepingbyday']ja też jestem zła, my tu sobie "flaki wypruwamy" a ck nawet smsa nie przysle. poskarże zośce!

co za dom, skąd się wział, njusy chcemy, fotki i wogóle :-).


[/QUOTE]]

wieczorem będę dzwonićdo Pana Krzysztofa, który wiózł Dicka do tego domku i ma zdjęcia podobno i całą relacjęmi zda. Spędził z rodziną cały weekend, zeby się upewnić że będzie w porządku

Link to comment
Share on other sites

[quote name='irenaka']SBD, na pakiecik też się zgodzę, pod warunkiem, że mi nie podeślesz wątków do czytania, tylko info o psie + zdjęcia.
Za podesłanie wątku jestem w stanie przegryźć tętnicę szyjną każdemu, nawet Tobie:loveu::loveu:
Oczy mnie już tak bolą, że muszę się wgryzać;) w każdą linijkę a to przestaje być zabawne;)[/QUOTE]

irenaka, za nic ci tego ine zrobię, jak robie wątki w dziale przygarnę psa, to mnie szlag trafai i awantury ludziom czynię za wklejanie wątków...
ale warto wiedzieć, czy konkretne psy panią interesuja? szczerze, chętnie bym swojego tymczasa pokazała, bo to trudny adopcyjnie przypadek i potrzebny jest szaleniec boży dla niego, ale jeśli nie pasuje, np. wielkością, to poszukam wśród moich róznych podopiecznych.

[quote name='feliksik']]

wieczorem będę dzwonićdo Pana Krzysztofa, który wiózł Dicka do tego domku i ma zdjęcia podobno i całą relacjęmi zda. Spędził z rodziną cały weekend, zeby się upewnić że będzie w porządku[/QUOTE]

chodzi krzyska kierownika cichego kąta? jeśli tak, to koniecznie przekaż pozdrowienia od zośki :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='feliksik']O Rexie wiem, ale pani Ania ze schroniska przekazała, że on powinien iść do domu, gdzie nie będzie innych psów, dlatego już o tym nie wspomniałam. Ale jak najbardziej pytałam kogo polecać tej Pani. Olalola co o tym sądzisz?[/QUOTE]

Może Misiu... on co prawda do psów też nie bardzo, ale niedawno od Misia odeszła Norma, jego psia przyjaciółka i Misiu został sam... tylko, że on musi być na Royalu i na lekach bo ma niewydolność... teraz w Ck jest jeszcze nowy pies postrzelony w Centrum Tarnowskich Gór - Dum Dum... Ale jego rekonwalescencja jeszcze potrwa.... Feliksik jak będziesz gadać z Panme Krzysztofem to zapytaj się może poleci jakiegoś psiaka...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sleepingbyday']

chodzi krzyska kierownika cichego kąta? jeśli tak, to koniecznie przekaż pozdrowienia od zośki :-)[/QUOTE]

Pan Krzysztof pozdrowiony - ucieszył się i zdał relację z nowego domku.


Nowa Rodzinka Dicka to Państwo, którzy najbardziej przypadli do gustu Panu Krzysztofowi - najbardziej odpowiedzialni i przygotowani do problemu Dicka (a chętnych było 3 rodziny).
Zawiózł osobiście Dicka i został tam jedną noc i wydaje się, że Dick się zadomowił. Ma rodzinkę na wyłączność, ale też kontakt z innymi psami też będzie miał. Mieszka w domu. Państwo mają dzieci, ale podobno nie muszę się martwić w tej kwestii, bo wszyscy uświadomieni potrzeb naszego pupilka.
Na stronie CK będzie napewno opis adopcji, więc wkleję i od razu zdjęcia.

Więc cioteczki wszystkie - chyba możemy odetchnąć

Dick - mam nadzieję, że jesteś szczęśliwy.

Aha, [B]Irenko[/B], pani z Puław podobno koresponduje ze schroniskiem już, bo to chyba nie zbieg okoliczności, że kontaktowała się osoba z Puław, która ma pare piesków skrzywdzonych przez życie. Pan Krzysztof już chyba przejął temat, ale można panią jeszcze podpytać, czy aby ta sama

Link to comment
Share on other sites

[quote name='OlaLola']Irenaka, w Cichym kącie jest jeszcze jeden niewidomy pies, Owczarek Niemiecki Rex, może zamiast Dicka Pani podsunąć Reksa???[/QUOTE]

Chodzi o tego Rexa ?
[url]http://www.dogomania.pl/threads/62667-Rex-przepi%C4%99kny-ONek-PROSI-O-DOM...SW%C3%93J-DOM-do-ko%C5%84ca-%C5%BCycia[/url]!!

super by było,gdyby i on znalazł domek!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wapiszon']Chodzi o tego Rexa ?
[url]http://www.dogomania.pl/threads/62667-Rex-przepi%C4%99kny-ONek-PROSI-O-DOM...SW%C3%93J-DOM-do-ko%C5%84ca-%C5%BCycia[/url]!!

super by było,gdyby i on znalazł domek![/QUOTE]
tak, o tego strasznie długo już w Azylu...;(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='OlaLola']Irenaka, w Cichym kącie jest jeszcze jeden niewidomy pies, Owczarek Niemiecki Rex, może zamiast Dicka Pani podsunąć Reksa???[/QUOTE]
to wspanialy pomysl i cudowny pies, tak było by wsoaniale gdyby Reksiu mógł zaznać oprócz miłości od wolontariuszy miłości tego jedynego człowieka! Trzymam kciuki...


a co do Dicka to szaleję z radości:-)!!!
!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...