Jump to content
Dogomania

PPA Szczecin i Finał PPA 2007


PARSONRK

Recommended Posts

  • Replies 328
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja chciałam zgłosić że się pomyliłam w zgłoszeniu. Dowiedziałam się od Sonyi że tam trzeba podać nr. książeczki agility, ja podałam numer legitymacji ZK ... czy da się to jakoś poprawić :oops:? Numer książeczki agility to 13 :diabloti: :lol: :evil_lol:

Pozdrawiam :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='palma']Ja chciałam zgłosić że się pomyliłam w zgłoszeniu. Dowiedziałam się od Sonyi że tam trzeba podać nr. książeczki agility, ja podałam numer legitymacji ZK ... czy da się to jakoś poprawić :oops:? Numer książeczki agility to 13 :diabloti: :lol: :evil_lol:

Pozdrawiam :loveu:[/quote]

Oczywiście, że się da :)
nic sie nie stało :)

Link to comment
Share on other sites

Hej my pierwszy raz na zawodach i chcę się zapytać co mam wpisać w pola (na formularzu zgłoszeniowym):
Nr ewidencyjny Książeczki Pracy:
PKR psa:
Numer rejestracyjny w O/ZKwP:
Oddział ZKwP:

nie wiem co mam tu wpisać. :oops:
Aha. jeszcze czy muszę sobie gdzieś teraz załatwiać tą Książeczkę Pracy?? Jeśli tak to gdzie i jak.???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Figo_94']Hej my pierwszy raz na zawodach i chcę się zapytać co mam wpisać w pola (na formularzu zgłoszeniowym):
Nr ewidencyjny Książeczki Pracy:
PKR psa:
Numer rejestracyjny w O/ZKwP:
Oddział ZKwP:

nie wiem co mam tu wpisać. :oops:
Aha. jeszcze czy muszę sobie gdzieś teraz załatwiać tą Książeczkę Pracy?? Jeśli tak to gdzie i jak.???[/quote]
Żeby startować w tych zawodach, musisz być członikiem Związku Kynologicznego w Polsce. Jeśli nie jesteś członkiem, przed zawodami musisz się zapisać - a robisz to udając się do jakiegoś oddziału - zazwyczaj najbliższego geograficznie - i opłacić wpisowe i roczną składkę (składka, którą pobraliby teraz jest ważna tylko do końca roku - potem musisz znów płacić za rook 2008 ). Jak już jesteś członkiem, to wpisujesz jako "Oddział ZKwP" - nazwę oddziału, do którego się zapisałaś/eś.

Uzyskanie książeczki pracy również wymaga wizyty w oddziale ZKwP. Sprzedadzą Ci taką książeczkę za 3 zł - ale żeby ją uzyskać - musisz być członkiem (patrz wyżej). Każda książeczka ma numer - i ten numer właśnie wpisujesz w pole "nr ewidencyjny Książeczki Pracy".

Pozostałe dwa numery - czyli "PKR psa" i " Numer rejestracyjny w O/ZKwP" dotyczą tylko psów z wyrobionym rodowodem. Każdy taki pies ma nr PKR i nr rejestracyjny w jakimś oddziale. Jeśli Twój pies nie jest rodowodowy, lub nie ma wyrobionego rodowodu - po prostu nie wypełniasz tych dwóch miejsc.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='palma']Aha. No to PARSONRK ten numer książeczki pracy to 13 ... ja taka sierota nieobeznana :oops: Reszta chyba jest ok.[/quote]Nie może być chyba po prostu 13 - musi byc coś łamane przez 13 - tak myślę - bo to ma być numer oddziału chyba łamany przez numer książeczki w tym oddziale. Ale w sumie - licho ich wie... :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Flaire']Nie może być chyba po prostu 13 - musi byc coś łamane przez 13 - tak myślę - bo to ma być numer oddziału chyba łamany przez numer książeczki w tym oddziale. Ale w sumie - licho ich wie... :roll:[/quote]

Wiesz co, ja nie mogłam jechać do ZK, załatwiła to za mnie sonia123 i powiedziała mi że mamy numer 13 :eviltong: No to ja taka sierotka mówię 13 ...

Sonya napisz jak to jest pełne, bo ja już nie wiem i się gubię :oops: :lol: :eviltong: :oops:

Link to comment
Share on other sites

Numer książeczki startowej jest dwuczęściowy... najpierw 'kod' oddziału, np I dla Warszawy, później numer książeczki wydanej w oddziale... więc chyba nie tylko 13... i dodatkowo- nikt nie ma problemu ze wzrokiem, więc warto wyłączyć wielkie litery.

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam za off , qale mam wielką prośbę
czy ktoś w drodze powrotnej ze Szczecina do Warszawy mógł by zabrać schroniskową staffinkę ? U mnie czeka na nią domek tylko kwesta transportu jest trudna.
Sunia jest grzeczna i nie agresywna - bardzo bardzo ładnie proszę o pomoc :modla:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PARSONRK']Najprościej Wsiadacie przed dworcem
[URL="http://www.zditm.szczecin.pl/rozklady/index.html"]w tę maszinę ;)[/URL] wysiadacie na Wszystkich świętych i musicie podejść kawałeczek na Chopina[/quote]
Na Wszystkich Świętych powiadasz.... Trochę nam to czasu zajmie :evil_lol:. A na piechotę szybciej nie będzie? :lol:

Link to comment
Share on other sites

Co do tej ksiazeczki to jest w takim razie chyba 13/7 lub 13/5 podam wam jutro bo dzisiaj nie mam jej przy sobie.
W tej mojej ksiązeczce jest napisane, ze nr. ewidencyjny ksiazeczki startowej (czy cos takiego), i sa takie kropki ............................... na ktorych pisze 7/05

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...