Jump to content
Dogomania

PPA Szczecin i Finał PPA 2007


PARSONRK

Recommended Posts

[CENTER][FONT=Times New Roman][SIZE=3]ZKwP oddział w Szczecinie oraz klub HOP Szczecin zapraszają na zawody agility. [/SIZE][/FONT][/CENTER]

[CENTER][FONT=Arial][SIZE=2][FONT=Arial][SIZE=2][FONT=Times New Roman][SIZE=3][SIZE=5]Puchar Polski Agility 2007 [/SIZE][/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2][FONT=Arial][SIZE=2][FONT=Times New Roman][SIZE=3][SIZE=5]oraz [/SIZE][/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2][FONT=Arial][SIZE=2][FONT=Times New Roman][SIZE=3][SIZE=5]Finał Pucharu Polski Agility 2007[/SIZE][/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][/CENTER]

[CENTER][FONT=Arial][SIZE=2][FONT=Arial][SIZE=2][FONT=Times New Roman][SIZE=3][SIZE=5]w dniach 13-14.10.2007[/SIZE][/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][/CENTER]


[CENTER][FONT=Arial][SIZE=2][FONT=Arial][SIZE=2][FONT=Times New Roman][SIZE=3]Sędzia zawodów: [B]Angela Unger[/B][/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][/CENTER]

[CENTER][FONT=Arial][SIZE=2][FONT=Arial][SIZE=2][FONT=Times New Roman][SIZE=3]Miejsce: stadion AR w Szczecinie, ul. Chopina 14.[/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][/CENTER]

[CENTER][SIZE=2][FONT=Arial][SIZE=2][FONT=Arial][FONT=Times New Roman][SIZE=3]Plan zawodów: [/SIZE][/FONT][/FONT][/SIZE][/FONT][/SIZE]
[FONT=Arial][SIZE=2][FONT=Arial][SIZE=2][FONT=Times New Roman][SIZE=3]Przyjmowanie zawodników od godz. 8:00, rozpoczęcie zawodów godz. 9:00[/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Sponsor nagród: PURINA[/SIZE][/FONT][/CENTER]


[CENTER][FONT=Arial][SIZE=2][FONT=Arial][SIZE=2][FONT=Times New Roman][SIZE=3]Planowane biegi:[/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2][FONT=Arial][SIZE=2][FONT=Times New Roman][SIZE=3]Agility open[/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2][FONT=Arial][SIZE=2][FONT=Times New Roman][SIZE=3]Agility Jumping[/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2][FONT=Arial][SIZE=2][FONT=Times New Roman][SIZE=3]Egzaminy A1, A2, A3[/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2][FONT=Arial][SIZE=2][FONT=Times New Roman][SIZE=3]Agility A0[/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2][FONT=Arial][SIZE=2][FONT=Times New Roman][SIZE=3]Jumping A0[/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][/CENTER]

[CENTER][FONT=Times New Roman][SIZE=3]Płatności:[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]dwa dni 60zł, jeden dzień 50 zł[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]zerówki dwa dni 40 zł, jeden dzień 35zł[/SIZE][/FONT][/CENTER]

[CENTER]Wpłaty prosimy kierować na konto -
22 1050 1559 1000 0022 6221 9500[/CENTER]

[CENTER]Będzie możliwość wpłat na miejscu :)[/CENTER]

[CENTER]Zgłoszenia proszę przesyłać na adres [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/CENTER]

[CENTER][URL="http://www.meritumfci.republika.pl/zgloszenie_szczecin.html"]formularz[/URL] zgłoszeniowy
;)[/CENTER]




[FONT=Arial][SIZE=2][FONT=Arial][SIZE=2][FONT=Times New Roman][SIZE=3]Miejsca noclegowe i dalsze dane dotyczące zgłoszeń (znaczy do kogo i do kiedy) będą podane na początku tygodnia.[/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2][FONT=Arial][SIZE=2][FONT=Times New Roman][SIZE=3]pozdr[/SIZE][/FONT]

[/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 328
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='palma']:lol: :) :lol:

A jeszcze wytłumaczcie mi jak to jest z płatnością :) Jeżeli startuje się jumping i agility 2 dni to 80zł ? :)[/quote]

[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Płatności:
dwa dni 60zł, jeden dzień 50 zł[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]zerówki dwa dni 40 zł, jeden dzień 35zł[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]chodzi o cały dzień/dni - czyli np 40 zł płacisz w sumie za dwa dni = 4 przebiegi :)[/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Parsonrk- sprawdziliśmy połączenia z Warszawą w niedzielę 14 października i ostatni pociąg ze Szczecina mamy o 16.13 i po prostu musimy na niego zdążyć... czy możemy prosić o dostosowanie rozpoczęcia do tego, że wszyscy w szczecinie nocują i mogę o poranku się stawić? dzięki z góry za uwzględnienia naszej prośby:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sajko']Parsonrk- sprawdziliśmy połączenia z Warszawą w niedzielę 14 października i ostatni pociąg ze Szczecina mamy o 16.13 i po prostu musimy na niego zdążyć... czy możemy prosić o dostosowanie rozpoczęcia do tego, że wszyscy w szczecinie nocują i mogę o poranku się stawić? dzięki z góry za uwzględnienia naszej prośby:cool3:[/quote]

POstaramy się brać to pod uwagę :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Magda i Saga']Na mojej set...kilometrowej drodze tez będę musiała zrobić ze trzy przystanki[/quote]Hihihi... A my zostajemy w domciu i wszystkie trzy będziemy sobie leżeć brzuchami do góry na wyrku i myśleć o skakaniu, wyma****ąc łapami w powietrzu! :lol::diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sajko']Zobaczyłam prognozę pogody i trupem padłam... ma śnieg padać w połowie października:crazyeye:[/quote]
W połowie popada, a potem stopnieje. Na zawody będzie w porząsiu. I Ty mi ty trupem nie padaj, bo już bilety kolejowe nabyłam i będzie wakat w przedziale :mad:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...