Jump to content
Dogomania

Chrzanów - Suka mieszańca (mix leonbergera ?) Tina jest już w NOWYM DOMKU!!


tunio

Recommended Posts

  • Replies 241
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ciotki nie możemy pić tyle za wasze psy bo mój TZ następnym razem na balkon za grzywe mnie wyciągnie. Ale was szczerze gratuluje. I tfuuu... tduuu. coby nie zapeszyć!!!

A gdzie jest nasza Ula - Czarownica? Brak mi jej strasznie - tak jej dawno z nami na dogo nie było :(

Link to comment
Share on other sites

:multi::multi::multi::multi:
Bardzo się cieszę!!!!!!!!

Niestety nie obewałam wczoraj i jestem "do tyłu" (no prosze, 1 dzień i takie zacofanie). Ale jeśli ma tak być to chcę być zawsze do tyłu :multi:

Gdzie mieszka bestyjka? Na stronce nie wiem co wpisać :lol:

Link to comment
Share on other sites

Z Ewa dzis robilysmy objazdowke i oczywiscie kontrole poadopcyjna u Tosi. Panstwo bardzo mili i wyrozumiali bardzo zachwycaja sie Tosia opowiadaniu o niej nie bylo konca, jednak prosili Ewe zeby sie suni nie pokazywala bo w dniu przyjazdu i w nastepnym dniu przy wyjsciu na spacer Tosia jednak podchodzila do samochodow i szukala czegos lub kogos. Ogrod jest naprawde duzy tylko panstwo sa troche zmartwieni bo sunia ciagle chce przebywac na dworze, trudno ja wprosic do domu. Ewcia musiala sie zadowolic ogladaniem Tosi przez szybe samochodu, za to ja wyglaskalam sunke i zrobilam fotki o wstawienie ktorych poprosimy Ulke ale napewno juz nie dzisiaj bo aparat z fotkami u mnie a Ulka do Jaworzna dzis nam nie towarzyszyla.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ada-jeje']Czerwona obroza dla Megi ktora dostala w prezencie jest niestety za duza, ale przyda sie jeszcze innemu pieskowi.
:roll:[/quote]
Nie o tej obroży mówię ;) Tosia zabrała ze sobą do nowego domku obrożę mojej Megi... A był to prezent, który Megi dostała od mojej siostry i fajnie byłoby ją odzyskać.
Ewa czy to jest możliwe?

[QUOTE] Ulka gdzie foty Tosi [/QUOTE]

To jest Tosia :-o A myślałam że Filip :eviltong: zaraz wstawię.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...