Jump to content
Dogomania

Chrzanów - Suka mieszańca (mix leonbergera ?) Tina jest już w NOWYM DOMKU!!


tunio

Recommended Posts

  • Replies 241
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ale co wysłać do Mecki? Plakat czy ogłoszenie? Bo Tosia plakatu nie ma jeszcze.

Fotek nie wysłałam, bo te co na wątku pan już podobno widzial a owych nie am precież (te co robilam w dzienh przywozu nie wyszly ładne, bo było ciemno i Tosia cały czas biegała).

Link to comment
Share on other sites

Juz dobrze, gania jak szalona i je za pięć psow. Wiem, wieczorem pojadę z nią, chociaz mam problem, bo ona nie chce siedziec u mnie w aucie, ma mało miejsce i jej jest niewygodnie, strasznie sie wierci i skacze a nie ma kto ze na jechać.:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='E.DEREK']Pani Ewo nie ma problemu mogę jechać. O której się stawić ?[/quote]
Dziekuje bardzo ale siostra juz mi obiecała pomóc.
Ale całkiem mozliwe ze juz za dzien lub dwa pojedziemy pokazać sie w nowym domku.
Dzwoniła pani bardzo sympatyczna i bardzo zainteresowana Tosia.
Szczegóły wieczorem

Link to comment
Share on other sites

Pani z gazety , nie zapytałam z jakiej, ale to nadrobię. Mają domek z ogrodkiem, ale chca pieska duzego, do domu. Zeby nie był agresywny, a ze kotów nie maja to Tina jest idealna. Pani popołudniu bedzie miała dostęp do internetu to obejrzy sobie Tinę i bedzie dzwonić. Ale raczej jest na tak.

Link to comment
Share on other sites

Czasem to juz nie mam siły, zeby pisac o ludziach, ktorzy chca adoptować takiego duzego- bez komentarza.
Mamy na dzien dzisiejszy dwie bardzo sympatyczne rodziny na uwadze. jutro przyjezdza pan z Jaworzna, jesli Tina spodoba mu sie i odwrotnie to mysle, ze pojedzie do nowego domku.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...