Jump to content
Dogomania

Pilne suka morduje swoje dzieci!


Presja

Recommended Posts

  • Replies 170
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hej!
No nie no takiego ślicznego psiaka to ja na oczy nie widziałam!!!:smilecol:
Wymiziaj ją ode mnie i to szybko!!! Jeny, ale ty musisz być szczęśliwa!! Wychować takiego szczeniaczka i to od momentu w którym przyszedł na świat(no może ciupkę później)! Ja jak bym miała takiego psiaka to za żadne skarby bym go nie oddała!! :laugh2_2:
Tylko pamiętaj wymiziaj go od wszystkich cioteczek i o mnie też nie zapomnij bo jak nie...:olympic:!! Tylko taki żart nigdy bym nie tknęła osoby z takim dużym zaangażowaniem do psów, a pozatym nie chciałabym pozbawiać szczeniaczka swojej przybranej mamy, Chociaż teraz określeni ,,przybranej" jest już nie aktualne, bo terz ty jesteś jego mamom.

Jen6 naplotłam bzdur, ale codziennie(chyba tak jak wszyscy)zaglądała i patrzyła czy może nie wstawiłaś fotosików.
Pozdrawiam Ciebie i Suczkę!
Martyna & Toffi.

Link to comment
Share on other sites

Dziękuje wszystkim za miłe słowa dla mojego psiaka , wycałowałam ją tysiąc razy :loveu: jest tak kochana i słodka że nie ma dnia żebym jej nie całowała.Nagrałam filmik jak daje głos ale nie umiem go wstawić na photobucket tam gdzie wstawiam fotki bo pisze że za duży ale trwa góra jedną minutę :cool1:
Tu wstawię jeszcze jakieś 3 zawieruszone fotki
[IMG]http://i12.photobucket.com/albums/a223/dzastinka07/3a95fc5c.jpg[/IMG]
[IMG]http://i12.photobucket.com/albums/a223/dzastinka07/63ce832e.jpg[/IMG]
[IMG]http://i12.photobucket.com/albums/a223/dzastinka07/c7ab6de8.jpg[/IMG]
(dwie ostatnie to z serii , "lubię smrodek")

Mam takie jeszcze jedno pytanie otóż mój pies często kradnie mydło i go je , nie wiem czym to jest spowodowane bo staram się jej zapewnić wszystko w diecie , no i nie przekarmiam jej też za bardzo bo uważam że zbędne kg mogą być przyczyną choroby jakieś.

Link to comment
Share on other sites

Kochani...

Z wielkim bólem serca muszę ją oddać , niestety obawiam się że gdy pójdę do pracy nie będę miała dla niej czasu , a poza tym domownicy coraz mocniej naciskają...
Proszę o pomoc w szukaniu jej prawdziwego domku.

Oto opis pieska który można wysyłać zainteresowanym.

Zuzia , urodzona 4 września 2007 roku , wychowana przez moją osobę od 7 dnia jej życia , podawane było jej mleko firmy Royal Canin , a w 4 tygodniu przeszłam na karmę tej samej firmy "starter" , następnie jadła karmę Pro Plan junior dla szczeniaków ras średnich.

Obecnie wstępnie nauczona czystości , umie się powoli załatwiać , odrobaczona , zaszczepiona po wszelkich zabiegach czystości (odpchlenie , kąpiele , sprawdzane miała uszy przez wet). Pies najlepiej czuje się w domu , uwielbia się bawić pluszakami i butami , śpi na łóżku i na fotelu. Bardzo inteligenty pies , umie podstawowe komendy ( Siad, podaj łapę , leżeć oraz ślicznie daje głos, aportuje piłkę i przynosi , oraz gdy dzwoni telefon komórkowy szuka go i przynosi!!!)

Nie boi się wody , chętnie do niej wchodzi , bardzo odważna i przyjacielsko nastawiona do innych zwierzaków , lubi ludzi których zna, wykazuje również nie ufność do nieznajomych , szczeka i warczy. Umie chodzić na smyczy , ale boi się dużych aut :) gdy jadą . Pies od małego nauczony jest jazdy samochodem , sam wskakuje do niego , nie brudzi w nim , czeka aż wyjdzie w tedy załatwia swoje potrzeby , najczęściej śpi na fotelu obok kierowcy.

Szukam ludzi którzy chcą psa na całe życie , są troskliwi , opiekuńczy i cierpliwi , pies będzie czuł sie dobrze zarówno w domu z ogrodem jak i w bloku ale podkreślam (musi spać w domu !!!!)

zostawiam nr tel 781 128 053.

P.s mogę dowieść psa do Rzeszowa lub w okolice.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...