Jump to content
Dogomania

Neris-11 letnia sznaucerka olbrzymia ZNALAZłA CUDOWNY DOM I KOCHAJąCą PANIą


Ania_i_Kropka

Recommended Posts

  • Replies 739
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Ania_i_Kropka']Ja też mam nadzieję, że kiedyś się spotkamy osobiście. w poniedziałek powinno być już wiadomo kto przywiezie panienkę do Szczecina.[/quote]

Ja "poznałam" Madzię przez skypa, i wiem, że o takim Domu marzą psiaki i wolontariusze...:lol:

Link to comment
Share on other sites

malawaszko, to juz tylko chwilka:lol: skracam sobie czas oczekiwania i jak mantre, powtarzam: dzisiaj jest poniedzialek, jutro juz wtorek, pojutrze to juz bardzo bardzo sroda itd. pomaga:lol: A swoja droga ciekawa jestem wszystkiego co dotyczy naszego spotkania z Neriska.....Jak to bedzie? Czy Nerisia zaufa? Uff, jakos postaram sie zasluzyc na jej laski:lol: Pychoty beda na jej skinienie:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

AniuG:loveu:, spoko, posprzatasz z ostatnim gosciem po wyjsciu tego przedostatniego:evil_lol: Notabene Ciocia Irena juz wszystko wie i czeka na najazd:evil_lol::lol: to moze obedzie sie bez sprzatanka:lol: Okey, jakos tam wspolnymi silami wypucujemy gdzie trzeba w czynie spolecznym:lol:
Aniu, a z Toba mozna jakby co na skypie sie poznakomic,znaczy sie pogadac, bo poznakomienie to juz bylo i to pamietne he he. telefonik do Ciebie mam, chyba ze gdzies mi przepadl, jutro sprawdze.

Link to comment
Share on other sites

Jeszcze nie spie bo wciaz mysle o calej akcji.patch75:lol:czekamy na Ciebie i Neriske. Postaraj sie dla wlasnego bezpieczenstwa gdzies kolo przedzialu konduktorow znalezc miejsce i najlepiej juz na poczatku podrozy zglos im ze JESTES. Beda mieli Cie na oku a ja bede juz bardzo spokojna:lol: Masz zapewniony nocleg, przed nim super prywatke lata 20-te, lata-30 itd. Wiec do zobaczenia tylko pamietaj zeby zglosic sie do konduktora. Starej ciotce wybacz marudzenie ale bezpieczenstwo najwazniejsze. Podaj prosze godzine odjazdu i przyjazdu do Szczecina. Czy bedzie to dworzec glowny czy tez Szczecin Dabie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dusje']Jeszcze nie spie bo wciaz mysle o calej akcji.patch75:lol:czekamy na Ciebie i Neriske. Postaraj sie dla wlasnego bezpieczenstwa gdzies kolo przedzialu konduktorow znalezc miejsce i najlepiej juz na poczatku podrozy zglos im ze JESTES. Beda mieli Cie na oku a ja bede juz bardzo spokojna:lol: Masz zapewniony nocleg, przed nim super prywatke lata 20-te, lata-30 itd. Wiec do zobaczenia tylko pamietaj zeby zglosic sie do konduktora. Starej ciotce wybacz marudzenie ale bezpieczenstwo najwazniejsze. Podaj prosze godzine odjazdu i przyjazdu do Szczecina. Czy bedzie to dworzec glowny czy tez Szczecin Dabie?[/quote]

no no:cool3: party ala lata dwudzieste, lata trzydzieste...schody, schody, schody..:ylsuper::ylsuper::ylsuper::knajpa: my tam nie z gineimy, w przyrodzie nic nie ginie;) dziekuje za nocleg:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Ja dodam tylko tyle,ze oby nie okazalo sie, ze faktycznie na 6 pietro schody tylko schody i az tylko schody bo winda posluszenstwa odmowi:evil_lol: Ale nawet i na schodach bedzie prywatka jak sie patrzy:lol::loveu: da sie jeszcze w sklepie wino patykiem pisane zakupic? czy tez tzw alpage? :evil_lol: Z czasow licealnych pamietam ze zawartosc smakowala i tania byla:lol: Aaaaa, no i jeszcze wtedy nie bylo takich wynalazkow jak somelier, my spokojnie zaspokajalismy potrzeby rynku i utrzymywalismy na poziomie podaz i popyt. Z gorszych wspomnien to dorzuce, ze mamunia od jakis tam hippisow i pacyfistow mnie wyzywala:lol::evil_lol:choc tlumaczylam grzecznie ze to zupelnie nie fair laczyc ich ze soba:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...