Jump to content
Dogomania

Migdał i Spajki...już w swoich nowych domach !!!!!


Ziutka

Recommended Posts

[quote name='ziuta-23'][B][COLOR=red]Luka....Migdał jest na łańcuchu przy budzie :crazyeye:[/COLOR][/B]
[B][COLOR=red]Czemu go tam uwiązali :shake:[/COLOR][/B]
[/quote]

[B]A czy to jakieś złe miejsce???[/B]

U nas w Łodzi budy stoja na widoku zaraz na wejściu na plac więc uwiązane psy są w sumie najlepiej widoczne. Z tym,że uwiązuje się najczęsciej te większe i starsze jednostki.

Ja wystawiam Migdała na allegro i proszę i świeże wiadomości.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 114
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Reno2001'][B]A czy to jakieś złe miejsce???[/B]

U nas w Łodzi budy stoja na widoku zaraz na wejściu na plac więc uwiązane psy są w sumie najlepiej widoczne. Z tym,że uwiązuje się najczęsciej te większe i starsze jednostki.

Ja wystawiam Migdała na allegro i proszę i świeże wiadomości.[/quote]


Nie, to nie jest złe miejsce ale ostatnio parę psiaków zostało już przeniesionych do boksów ponieważ mamy likwidować budy wolno stojące.
U nas te budy są na samym końcu schroniska i raczej schowane za boksami.

Nasz Migdałek nie jest starszą jednostką....psinka ma 1,5 roczku.
Nowych wieści nie mam :shake:
Wiem, że Migdałek lubi dzieci....nie ma z nim żadnych problemów, jedzonko lubi zarówno suche jak i z puszki.
Jest grzecznym psiakiem.

Link to comment
Share on other sites

Mam przyjemność znać Migdała z czsów gdy był "wolny" Przychodził na moje podwóko koło bloku. Raz nawet wdarł się do mieszkania, ale został wyproszony w mało grzeczyn sposób przez moje psy i koty.
Psina pochodzi z domu gdzie jest suka która rodzi chyba trzy razy w roku. Póżniej chodzi jak Rumunka z dzieciakami i prosi o jedzenie.
Migdał jest strasznie miłym psiakiem i bardzo chciał i chce mieć domek. Zero agresji, szybko się uczy nowych poleceń. Ktoś kto go przygarnie zyska wdzięcznść jakiej nie okaże żaden człowiek.

Link to comment
Share on other sites

Luka. Spajki na allegro:

[B]Dane przedmiotu zostały zmienione.[/B][B]Oto adres strony z Twoim przedmiotem:
[URL="http://www.allegro.pl/show_item.php?item=246275538"][COLOR=#0000ff]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=246275538[/COLOR][/URL][/B]


Na razie na cztery dni, bo zszedł mi z tego ogłoszenia jeden pies.
Potem oczywiście będę odnawiała choć marzę by to nie było kinieczne :lol:.

Link to comment
Share on other sites

Właściwie to jest nie do ustalenia który z nich jest ładniejszy, milszy, oba aż proszą się aby je przytulić. Migdał to bardzo otwarty pies, okazuje swą radość w sposób bardzo żywiołowy, nie kamufluje uczuć. Spajki trochę wystraszony, chyba ktoś go kiedyś bił, ale gdy przekona się, że nic mu nie grozi ochoczo się przytula. Kochane psiaki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='luka1'] Migdał to bardzo otwarty pies, okazuje swą radość w sposób bardzo żywiołowy, nie kamufluje uczuć. Spajki trochę wystraszony, chyba ktoś go kiedyś bił, ale gdy przekona się, że nic mu nie grozi ochoczo się przytula. Kochane psiaki.[/quote]

Racja.
Migdał jest psiakiem bardzo otwartym na kontakty z ludźmi, bardzo garnie się do człowieka.
Ze Spajkim jest troszkę gorzej :shake:....jest zamknięty w sobie ale nie potrzeba mu wiele czasu do zaufania człowiekowi.....po paru minutach lgnie jak magnes do metalu....w końcu siedzenie w tych boksach pod wiatami nie jest przyjemne :-( i lepiej czuć bliskość człowieka chociaż przez chwilę.

Link to comment
Share on other sites

Reno2001 - czy Spajki nadal ma allegro? jeśli nie to go wystawię zwolniły mi się dwa miejsca po Fuksie i Zuzi.

Widziałam dziś mamę Migdała - wkrótce przybędzie mam kilka nowych szczeniaków. Sunia jak w każdej ciąży chodzi po śmietnikach i szuka jedzonka. Jest wychudzona i tylko brzuszek ma okrąglutki :mad:. Wkrótce będzie przychodziła prosić o jedzonko z maluchami - jak za każdym razem:mad::mad::mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ziuta-23']To ta sunia jest bezdomna :roll: :roll: :roll:[/quote]

Sunia ma właścicieli ale oni nie interesują się zbytnio psiakiem. Sunia wyłazi pod siatką -kiedyś miała mocno obtarty bok od drutu- przychodzi między bloki i zawsze coś tam dostanie do jedzonka. Potem gdy szczeniaki podrosną przychodzi z dzieciakami (jak rumunka).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...