Jump to content
Dogomania

Pudelek-DAFFI-tak bardzo mi Ciebie brakuje


Duffi

Recommended Posts

[IMG]http://img361.imageshack.us/img361/9387/347wieczka1xa.gif[/IMG] [B]:bluepaw:[/B][FONT=Book Antiqua][SIZE=4][I][COLOR=navy][B]Duffi,[/B] [/COLOR][/I][/SIZE][/FONT]
[I][FONT=Book Antiqua][SIZE=4][COLOR=dimgray][B]Udo, Chip[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/I]
[FONT=Book Antiqua][SIZE=4][COLOR=dimgray][I]- urodził się 7 maja 1990 roku. Był cudownym i niezwykle pięknym błękitno-srebrnym pudelkiem miniaturowym. Był moim najlepszym przyjacielem i najdrozszym skarbem na śwecie! W Swoim Życiu uwiebiał się bawić, chodzić na długie spacery. Uwielbiał się przytulać i dawać wszystkim buzi, a kiedy słyszał jak do niego mówimy, jaki on jest śliczny i cudowny odrazu podnośił swój malutki nosek do góry i był z siebie bardzo dumny. [/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Book Antiqua][SIZE=4][COLOR=dimgray][I]Ale najbardziej kochał Swoją rodzinę. Był z nami zawsze i wszędzie. Uwielbiał podróże, zwiedzanie nowych zakątków świata, lubiał biegać po łąkac, poprostu kochał Życie. Był do końca Swych dni ciekaw świata. Zawsze na widok czegoś ciekawego merdał swym malutkim ogonkiem. [/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[I][FONT=Book Antiqua][SIZE=4][COLOR=#696969]24.11.2004 roku, podczas wieczornego spacerku, Dafficzek wpadł pod samochód.... Była to sobotni pózny wieczór. Znalezliśmy weterynarza, który podał zastrzyk przeciwbólowy, a w niedziele pojechaliśmy z samego rana do lekarza. Mówili mi, że nie ma już szans na ratunek: - " Pies ma już 14 lat, a złamamie przedniej łapki jest paskudne" Ale i tym razem się nie poddałam. W poniedziałek pojechaliśmy do lubina na rentgen. Pan doktór też powiedział, że to już koniec, ale udało się mi go przekonać o podjęciu leczenia. Były to codzienne wizyty u weterynarza w lubinie. Po trzech tygodniach lekarz był zdziwiony, że się udało Dafficzka uratować. Co prawda złamana łapka (kostki) się już nie zrosła, ale żył i razem z nami cieszył się każdym przeżytym wspólnie dniem.[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I]
[FONT=Book Antiqua][SIZE=4][COLOR=dimgray][I]W ostatnim roku Swego Życia dzielnie znosił każdą wizytę u weterynarza. Nigdy nie skomlał, gdy robili mu zastszyk czy też podawali kroplówkę. [/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Book Antiqua][SIZE=4][COLOR=dimgray][I]Tydzień przed ........ zauważyłam,że Dafficzek jest jakiś smutny i dziwnie się zachowuje (nie chciał przez cały dzień nic zjeść) Wieczorem pojechałam do Pani Kaśi Kołomyjec, która zrobiła mu wyniki, ale niestety........ mocznik jest bardzo wysoki..................[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Book Antiqua][SIZE=4][COLOR=dimgray][I] Walczyliśmy o Daficzka do ostatniej chwili i bezgranicznie wierzyliśmy, że się uda pokonać chorobę.......[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Book Antiqua][SIZE=4][COLOR=dimgray][I]Chcę podziękować w imieniu Dafika Panią Kasię Kołomyjec -Wererynarza z głogowa, za to że podarowała mu cały rok Życia i tak bardzo się poświęciła dla niego okazując Daficzkowi nie tylko doskonałą i fachową opiekę medyczną,ale też okazała mu wiele ciepła i troski. [/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Book Antiqua][SIZE=4][COLOR=dimgray][I]Dziękuję Pani Kasiu za Wiarę w naszego Dafficzka[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Book Antiqua][SIZE=4][COLOR=dimgray][I]Dziękuję za to, że podarowała nam Pani jeszcze cały rok szczęścia bycia z Dafikiem razem! [/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]

[FONT=Book Antiqua][SIZE=4][COLOR=dimgray][I]Ale szcęście nie trwa wiecznie.........................[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]

[FONT=Book Antiqua][SIZE=4][COLOR=black][B][I]24 grudnia 2004 roku o godzinie 21.23 Daffi odszedł...............[/I][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
:candle: :candle: :candle: :candle: :candle: :candle: :candle: :candle: :candle: :candle: :candle: :candle: :candle: :candle:
[IMG]http://www.gifolandia.net/miniatury/110658rose01.gif[/IMG][I][B]Dafficzku...........[/B][/I]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 217
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[FONT=Book Antiqua][SIZE=3][I][B]Byłeś........[/B][/I][/SIZE][/FONT]
[FONT=Book Antiqua][SIZE=3][I][B]Jesteś.............[/B][/I][/SIZE][/FONT]
[FONT=Book Antiqua][SIZE=3][I][B]Będziesz zawsze............[/B][/I][/SIZE][/FONT]
[FONT=Book Antiqua][I][B]NAJLEPSZYM I NAJCUDOWNIEJSZYM SKARBEM W MOIM ŻYCIU[/B][/I][/FONT]
[B][I][FONT=Book Antiqua][/FONT][/I][/B]
[B][I][FONT=Book Antiqua] :candle: :candle: :candle: :candle: :candle: :candle: :candle: :candle: [/FONT][/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

[B][I][FONT=Book Antiqua][SIZE=3]Dziękuję za każdą chwilę, którą przeżyliśmy razem........[/SIZE][/FONT][/I][/B]
[B][I][FONT=Book Antiqua][SIZE=3]Zawsze jesteś w moich myślach i sercu........[/SIZE][/FONT][/I][/B]
[B][I][FONT=Book Antiqua][SIZE=3][/SIZE][/FONT][/I][/B]
[B][I][FONT=Book Antiqua][SIZE=3]Dziękuję, że BYŁEŚ ........... ze mną[/SIZE][/FONT][/I][/B]
[B][I][FONT=Book Antiqua][SIZE=3][/SIZE][/FONT][/I][/B]
[B][I][FONT=Book Antiqua][SIZE=3][/SIZE][/FONT][/I][/B]
:candle: :candle: :candle: :candle:
[B][I][FONT=Book Antiqua][SIZE=3][/SIZE][/FONT][/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

[B][I]Tyle czasu minęło odkąd odeszłeś ......., a zdaję się, że to było wczoraj ........[/I][/B]
[B][I]Nikt nie jest w stanie Ciebie zastąpić....... W moim sercu zostaniesz na zawsze tym pierwszym......jedynym ........ i najdrozszym .............[/I][/B]

:candle: :candle: :candle: :candle: :candle: :candle: :candle: :candle: :candle: :candle:

Link to comment
Share on other sites

Tak to Daffi na zdjęciu poniżej :-(
Daficzek wiele przeżył w swoim życiu, ale do ostatniej chwili zachowywał się jak szczeniaczek, który cieszy się na widok słońca..........

[B]rebellia [/B]bardzo się cieszę,że tu zaglądasz. Dziękuję Tobie z całego serca za wsparcie....

[B][I][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Daficzku - dziękuję,że byłeś przez te wszystkie lata ze mną, że podarowałeś mi wiele cudownych wspomnień, które teraz wspierają mnie w trudnych chwilach......[/SIZE][/FONT][/I][/B]

:candle: :candle: :candle: :candle: :candle: :candle:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Natussiaa']
[*].....
:candle::candle::candle::candle::candle:[/quote]

[I][FONT=Comic Sans MS][COLOR=darkslategray]Dziękuję Natussia,że zapaliłaś tu świece. Dzięki takim ludzią jak Ty robi się u Daficzka ciepło i jasno .......[/COLOR][/FONT][/I]
[I][FONT=Comic Sans MS][SIZE=1][COLOR=#2f4f4f]_________________________________________[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I]


[B][I][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Daficzku, jesteś zawsze w mich myślach i sercu..............[/SIZE][/FONT][/I][/B]:candle: :candle: :candle: :candle:

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Comic Sans MS][B][I]Czasami trudno znaleść słowa aby wyrazić Tobie jak bardzo Ciebie kocham mój jedyny i najdroszy skarbeczku............[/I][/B][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][B][I]Wczoraj widziałam na ulicy srebrnego pudelka......... Wspomnienia......[/I][/B][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][B][I]Daficzku tak bardzo za Tobą tęsknie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!................[/I][/B][/SIZE][/FONT]

:candle: :candle: :candle: :candle:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='szajbus']Światelko dla ciebie słoneczko
[IMG]http://4lapy.pl/galeria/ogien021.gif[/IMG][/quote]


[FONT=Comic Sans MS][I]Dziękuję [/I][B]szajbus [/B]za światełko. Czasami mi się wydaję, że za Tęczowym Mostem słońce świeci dzęki naszej miłości i pamięci o naszych pieskach. Dzięki takim świecą jak Twoja, za Tęczowym Mostem robi się jeszcze jaśniej........[/FONT]
[FONT=Comic Sans MS]__________________________________________[/FONT]


[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][B][I]Naich w Twoim serduszku zawsze świeci śwatełko mojej miłości do Ciebie....... Tęsknie za Tobą skarbeczku........[/I][/B][/SIZE][/FONT]
[B][I][FONT=Comic Sans MS][/FONT][/I][/B]
:candle: :candle: :candle: :candle: :candle: :candle: :candle: :candle: :candle: :candle:

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Comic Sans MS][B][I]Daficzku,17 lat temu byłeś malutkim czteromiesięcznym szczeniaczkiem, bawiłeś się i cieszyłeś się na widok wszystkiego co nowe. Byłeś najszczęśliwszym maluszkiem pod słopńcem. Mam nadzieję, że teraz, za Tęczowym Mostem jesteś równie szczęśliwy jak w tamte dni............[/I][/B][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][B][I]:candle: :candle: :candle: :candle:[/I][/B][/FONT]
[B][I][/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...