Jump to content
Dogomania

Pudelek-DAFFI-tak bardzo mi Ciebie brakuje


Duffi

Recommended Posts

[quote name='Czekunia']Duffi... Piękne słowa...

[B][I][FONT=Comic Sans MS][COLOR=#2f4f4f].....Wszystko co jest dla nas najcenniejsze - nosimy zawsze w swoich sercach.....[/COLOR][/FONT][/I][/B]


Trzymaj się mocno Kochana... Jestem z Tobą... A Twój Dafulek na pewno już zakumplował się z moim Ogonkiem... Daficzku, zaopiekuj się Axelkiem, On jest tam nowy... Biegajcie razem szczęśliwe
[*][/quote]


[I][FONT=Comic Sans MS][COLOR=dimgray]Czekuniu, nasze najdrozsze skarby na pewno już się poznali i bawią się razem. Tak bym chciała chociaż by zerknąć na to co oni teraz tam robią........ Bardzo tęsknię za Daficzkiem............[/COLOR][/FONT][/I]
[I][FONT=Comic Sans MS][COLOR=#696969]_______________________[/COLOR][/FONT][/I]
[I][FONT=Comic Sans MS][/FONT][/I]
[B][I][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=black]Daficzku, gdy odeszłeś pozostawiłeś mi [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B]
[B][I][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=black][U]Wiarę[/U] - że kiedyś znów będziemy razem, [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B]
[B][I][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=black][U]Nadzieję[/U] - że jesteś szczęsliwy w Tęczowym Świecie i [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B]
[B][I][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][U]Miłość[/U] - na wieki[/SIZE][/FONT][/I][/B]
[B][I][FONT=Comic Sans MS][/FONT][/I][/B]
[B][I][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Dziękuję Tobie, za wszystko......[/SIZE][/FONT][/I][/B]
[B][I][FONT=Comic Sans MS][/FONT][/I][/B]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][B][I]:candle:[/I][/B][SIZE=2][FONT=Verdana][COLOR=#000000] :candle: :candle: :candle: :candle: [/COLOR][/FONT]:candle:[/SIZE][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 217
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[B][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Słowa czasami są zbędne ............[/SIZE][/FONT][/B]
[B][/B]
[FONT=Comic Sans MS][B]:candle:[/B][SIZE=2][FONT=Verdana][COLOR=#000000] :candle: :candle: :candle: :candle: [/COLOR][/FONT]:candle:[/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Był z tobą tak długo, przeżyliście z pewnością tyle wspaniałych chwil...
Moja jamniczka była ze mną tylko 8 miesięcy. Zmarła 28.08.2007 r o godzinie 22.15...
Miała na imię Hapiczka...
Jej wątek: [url]http://pies.onet.pl/139,blabla,4,269,103,4137341,0,0,teczowy_most_detal.html[/url]
Na dogo jeszcze nie odważyłam się założyć...

Link to comment
Share on other sites

[B][I][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Tęsknie za Tobą z każdym dniem coraz bardziej.....[/SIZE][/FONT][/I][/B]
[B][I][FONT=Comic Sans MS][/FONT][/I][/B]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][B][I]:candle: [/I][/B][SIZE=2][FONT=Verdana][COLOR=#000000] :candle: :candle: :candle: :candle: [/COLOR][/FONT][B][I]:candle:[/I][/B][/SIZE][/SIZE][/FONT]
[B][I][FONT=Comic Sans MS][/FONT][/I][/B]
[B][I][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Jesteś moim światełkiem w życiu....[/SIZE][/FONT][/I][/B]
[B][I][FONT=Comic Sans MS][/FONT][/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Wszystko bym oddała abyś znów był ze mną. Tak bardzo tęsknię za Tobą misiaczku.... Tak bardzo Ciebie kocham.....[/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]:candle:[SIZE=2][FONT=Verdana][COLOR=#000000][B][I]:candle:[/I][/B] :candle: :candle: :candle: [/COLOR][/FONT][B][I]:candle:[/I][/B][/SIZE][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Monia70']Miłości zawsze towarzyszy ból :-(:-(
Ale dla chwil z naszymi psami spędzonymi na ziemi oddamy wszystko.
[*]
[*]
[*][/quote]

[I][FONT=Comic Sans MS][COLOR=dimgray]Tak Moniu, jesteśmy gotowi oddać wszystko aby tylko wrócili do nas nasze pieski, które odeszły za Tęczowy Most. Tak bardzo bym chciała spędzić jeszcze, chociażby, kilka chwil z Daffim. Tą pustkę nikt nie jest w stanie wypełnić.......[/COLOR][/FONT][/I]
[I][FONT=Comic Sans MS][COLOR=#696969]______________________[/COLOR][/FONT][/I]

[I][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=black][B]Tyle jeszcze nie wypowiedzianych słów nam zostało, tyle chwil nie spełnionych......[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/I]
[I][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=black][B]Tyle jeszcze rzeczy nie zdążyliśmy razem zrobić......[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/I]
[I][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=black][B]Dafficzku, oddałam by wszystko abyś wrócił...... Jesteś moim najcenniejszym skarbem pod słońcem[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/I]
[FONT=Comic Sans MS][COLOR=#696969]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][B][I]:candle:[/I][/B][SIZE=2][FONT=Verdana][COLOR=#000000] :candle: :candle: :candle: :candle: [/COLOR][/FONT]:candle:[/SIZE][/SIZE][/FONT][FONT=Verdana][/FONT]

[/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[B][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][I]Słoneczko moje najjaśniejsze, przez kilka dni ja tu nie zaglądałam i nic nie pisałam, ale nie było nawet chwili abym o Tobie nie myślała. [/I][/SIZE][/FONT][/B]
[B][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][I]Gdy patrzę na Maffika to widzę w nim Twoją duszę.... to samo spojżenie... ta sama mordka.... nawet ten sam charakterek co u Ciebie.... Tak bardzo jesteście do siebie podobi.... [/I][/SIZE][/FONT][/B]
[B][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][I]Ale i tak nikt nie jest w stanie mi Ciebie zastąpić... Jeteś jedynym i najdroższym skarbem na świecie....[/I][/SIZE][/FONT][/B]
[B][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][I]Kocham Ciebie i strasznie za Tobą tęsknię...[/I][/SIZE][/FONT][/B]
:candle: :candle: :candle: :candle:

Link to comment
Share on other sites

Duffy - buziaki od cioteczki. Odnajdź proszę Benia, wiesz, on nie widzi. To mu chociaż opowiedz, jak tam jest. On sie boi, nie zna tamtych miejsc, jest niepewny. Nie ma nikogo, ktoby nim pokierował. Zawiódł człowiek, to wy z Maxi razem - pokażcie mu to lepsze zycie. Na pewno go zobaczycie, starego, ślepego nieśmiałego psa.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='supergoga']Duffy - buziaki od cioteczki. Odnajdź proszę Benia, wiesz, on nie widzi. To mu chociaż opowiedz, jak tam jest. On sie boi, nie zna tamtych miejsc, jest niepewny. Nie ma nikogo, ktoby nim pokierował. Zawiódł człowiek, to wy z Maxi razem - pokażcie mu to lepsze zycie. Na pewno go zobaczycie, starego, ślepego nieśmiałego psa.[/quote]


:-([FONT=Comic Sans MS][COLOR=dimgray][I]Supergoga Daffi i Maxi pewnie już są razem z Beniem i wspólnie spędzają czas. Nic się nie martw kochana Gosiu, na nasze maleństwa my zawsze możemy liczyć nawet teraz, gde są w Tęczowym Świecie.........[/I][/COLOR][/FONT]
[I][FONT=Comic Sans MS][COLOR=#696969]________________________________________[/COLOR][/FONT][/I]


[B][I][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Dafficzku, tyle wspaniałych chwil przeżyliśmy razem..... Dlaczego odeszłeś i zostawiłeś mnie? Tak ciężko chodzić do Ciebie na grób..... Dafficzku, słoneczko moje najdrozsze tęsknię za Tobą do szaleństwa..... Tak bardzo mi Ciebie brakuję. Świat jest okrutny- odebrał mi Ciebie i mamę.........[/SIZE] [/FONT][/I][/B]
[B][I][/I][/B]
:candle: :candle: :candle: :candle:

Link to comment
Share on other sites

[B][I][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3] W tej ciszy wiem, że mnie też bardzo kochasz, bo nasza miłość i przyjazń pokonała nawet... śmierć[/SIZE][/FONT][/I][/B]
[B][I][FONT=Comic Sans MS][/FONT][/I][/B]
[B][I][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Niech światełko naszej miłości zawsze oświeca Twoją drogę w Tęczowym Świecie......[/SIZE][/FONT][/I][/B]
[B][I][FONT=Comic Sans MS][/FONT][/I][/B]
:candle:[SIZE=2][FONT=Verdana][COLOR=#000000][B][I]:candle:[/I][/B] :candle: :candle: :candle: [/COLOR][/FONT][B][I]:candle:[/I][/B][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[IMG]http://img361.imageshack.us/img361/9387/347wieczka1xa.gif[/IMG] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][B][I]Dafficzku, wczoraj wieczorem byłam u Ciebie. Zaniosłam Tobie śliczny wianuszek i znicz koloru tęczy.... Mam nadzieję, że Tobie się spodobał. [/I][/B][/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][B][I]Już kilka miesięcy nie byłam u Ciebie, ale Ty przecierz wiesz dla czego i się nie gniewasz na mnie? Misiaczku mój najdrozszy, tak bardzo mi Ciebie brakuje....... Wzoraj przed oczami miałam dzień w którym odeszłeś...... Dafficzku dla czego tak szybko odeszłeś??????? Dlaczego kochanie????[/I][/B][/SIZE][/FONT]
[IMG]http://www.gifolandia.net/miniatury/110658rose01.gif[/IMG][I]Dafficzku...........[/I] :candle:[SIZE=2][FONT=Verdana][COLOR=#000000][B][I]:candle:[/I][/B] :candle: :candle: :candle: [/COLOR][/FONT][B][I]:candle:[/I][/B][/SIZE]

[URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img176.imageshack.us/img176/2212/4candles9hdxz3.gif[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Daffinku, pamiętam skarbie o Tobie.
Czekaj na swa panią tam za TM, ona Cię tak bardzo kocha.Ale przyjdzie czas , że sie spotkacie, wpadniesz w ramiona Natalki i tak juz bedzie na wieczność.Wtedy juz nic was nie rozdzieli.
[IMG]http://static.flickr.com/51/114559058_14d8db19b9_o.gif[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...