Jump to content
Dogomania

Szczeniaczki w dobre ręce - PILNE!!! Już wszystkie w swoich domach.


magda0777

Recommended Posts

[SIZE=4]Do oddania za symboliczną opłatę ( koszt odrobaczania i szczepienia) trzy szczeniaczki. Jeden chłopiec - Rufusek oraz dwie dziewczynki Mania i Fanta. Są to dzieciaki znalezionej przeze mnie suni mieszanka husky i ojca nieznanego.[/SIZE]

[SIZE=4]Niestety nie umiem wkleić zdjęć, ale zainteresowanym wyślę na maila.[/SIZE]
[SIZE=4]magda.j(małpa)autograf.pl[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Oczywiście, że dałam je na allegro, na słupach i lokalnym forum. Cały problem polega na tym, że ludzie nie chcą suczek, tylko pieski.
Druga sprawa, że ludzie chcą je za darmo, a ja uważam, że jeśli nie zapłacą to nie uszanują. Zadzwoniła dziewczynka, że za darmo to ona może wziąć, bo na 50 pln to jej nie stać. I tu pojawia się pytanie, czy osoba, która nie ma 50 zł na "zakup" , będzie miała codziennie pieniądze na wyżywienie, co kwartał na odrobaczenie i co roku na szczepienia.
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Magda, jakiś czas temu dzwonili do mnie ludzie i pytali o szczeniaka, który będzie duży. Przesłałam do nich twoje psiaki. Może się zdecydują.

Aha... jeszcze jedna sprawa, oddając psy, pamiętaj o podpisaniu umowy adopcyjnej. Przykładową umowę znajdziesz w wątkach przyklejonych. Uważam, że umowa adopcyjna jest lepsza niż pieniądze za psa, choć to oczywiście też popieram, szczególnie jeśli chodzi o zwrot kosztów. Umowa zobowiązuje do dbania o psa, a ponad to, jeśli ktoś ma złe zamiary, to nie weźmie takiego psiaka, bo będzie się bał podpisania umowy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...