Jump to content
Dogomania

Anioły i Demony


lolka75

Recommended Posts

Ja niczego nie wykopywałam, to i zakopywać nie będę :evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Wiesz taka już ta "przeklęta" polska natura ... czyli wataszka ... krew się zagotuje , więc na koń i jadziem ;);) ... no tak a potem mięknie rura ...

Ale nie martw się ... ona mięknie po obu stronach :cool3::cool3::cool3:.


tym razem miło pozdrawiam i o nowe zdjęcia Borysa pytam ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Karolina jak dostane od kolezanki wywiad ktory robila to ci moge wyslac :lol:
Czesio podpisal mi sie tez na torebce takze mam oryginalne gadzet :) zdjecia sa na [url=http://www.flickr.com/ivoo]Flickr: Iv0o's Photostream[/url] wystepowal na KULu zabrali mu piwo ze sceny :) wogole koncert czadowy :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kadziumia']Ja niczego nie wykopywałam, to i zakopywać nie będę :evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Wiesz taka już ta "przeklęta" polska natura ... czyli wataszka ... krew się zagotuje , więc na koń i jadziem ;);) ... no tak a potem mięknie rura ...

Ale nie martw się ... ona mięknie po obu stronach :cool3::cool3::cool3:.


tym razem miło pozdrawiam i o nowe zdjęcia Borysa pytam ;)[/quote]
cos mi sie porobilo z kompem i na razie jestem ograniczona:roll::diabloti:
a zdjecia beda juz niedlugo
pozdrawiam;)

Link to comment
Share on other sites

:multi:[FONT=Arial][COLOR=Red][B]:multi::multi:jestem ...wróciłam ....a obśmiałam się jak norka wracając z cmentarza :roflt: ....no dobra napiszę co byśta nie pomyśleli że ja taka bezduszna pośmiewna istota :roll:.....na cmentarz idzie się przez las... i wracając z cmentarza ujrzałam przed sobą panią ..w bucikach na szpileczkach ...aliganckich z klamerkami :razz::razz:...ale mi w oczy rzuciło się coś niezidentyfikowanego :razz::razz: myślałam ze pani ma na owych szpileczkach ....kokardki :p....a to były nabite na te cienkie szpileczki ....listeczki :roflt: jak to fajowsko wygladało :evil_lol::evil_lol::evil_lol:...
a wogóle fajnie było bo poszliśmy na cmentarz .....wchodzimy ....zapalamy lampkę a tu ksiądz woła ...bo akurat na cmentarzu była msza ....idźcie ofiara spełniona ...no to poszlim :roll: pan każe sługa musi ;)
[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agbar']Czesc Lolcia:multi:
ale sie tu porobilo:roll:
A ja nie bylam na cmentarzu,ale kusi mnie zeby isc porobic foty:roll:czy to juz zboczenie jest?:hmmmm::evil_lol:[/quote]

[FONT=Arial][COLOR=Red][B]ja bym poszła... ale nie tutaj w Boguszowicach :shake:...musiałabym pojechać na cmentarz do Rybnika do Centrum ....tam są starsze pomniki poza tym jest aleja pod górkę .... kiedyś często chodziłam tam na spacery jak jeszcze mieszkałam w Centrum ... a tu na wsi by mnie chyba wyzbijali wzrokiem że foty na cmentarzu cykam :roll:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]ja bym poszła... ale nie tutaj w Boguszowicach :shake:...musiałabym pojechać na cmentarz do Rybnika do Centrum ....tam są starsze pomniki poza tym jest aleja pod górkę .... kiedyś często chodziłam tam na spacery jak jeszcze mieszkałam w Centrum ... a tu na wsi by mnie chyba wyzbijali wzrokiem że foty na cmentarzu cykam :roll:[/B][/COLOR][/FONT][/quote]
ja Wam powiem moje dziewuszki ze zapomnialam co dzis za dzien:roll:
Tutaj nie ma kompletnie tradycji tego swieta... nawet nie ma szczegolnie zamerykanizowanego haloween:shake:
jutro pojdziemy na cmentarz, na ktorym jest jakies 20 grobow zapalic swieczke... pewnie jako jedyni:evil_lol:
a swoja droga.... gdzie holendery trzymaja swoich zmarlych? na kominku? czy dodaja do zupy:niewiem:
wypilam butelke wina:evil_lol:... bylam z siebie bardzo dumna i sie menrzowi pochwalilam. Okazalo sie ze wino ma 9%:evil_lol:
a i tak jestem nadzgana:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kadziumia']
ciekawe tylko jakbyście się poczuli, gdyby na innym forum "objechano" i mało sympatycznie sklasyfikowano Was, Uzytkowników/Uczestników tematu "[URL="http://www.dogomania.pl/forum/f711/maxina-borys-czekajac-na-wyro-78335/index217.html#post11159836"][COLOR=#000000]Maxina I Borys (czekajac na wyro)[/COLOR][/URL] " ? .[/quote]

ja bym to miała głęboko w d**** :diabloti: :lol:


aleście nagadały :mdleje:

Lolka dawaj fotki białasków

ja w zeszłym roku robiłam fotki na cmantarzu - rozstawiłam sobie o zmroku statywik i pstrykałam - w nosie miałam co se myślą świetoszki bo to przecież nic złego :p

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Arial][COLOR=Red][B]a ja se wlazłam na fo dla Nikonowców .... i mam doła :shake: w życiu nie wykrzesam z aparatu tego co Ci ludzie robią :placz::placz::placz:
co do fot cmentarnych .... u mnie to by nie przeszło :angryy:.... na tym zadupiu to nawet na cmentarzu ubiór ci zlustrują :evil_lol::evil_lol::evil_lol: ...ja se poszłam wczoraj w glanach i kurtce kamuflaż :roll: no a TZ na czorno :roll:... byliśmy gwiazdami :p ... jedna pani tak mocno patrzyła że zapytałam w eter czy dać autograf ...odwróciła się :roll: nie wiem dlaczemu :crazyeye:
[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]u mnie to by nie przeszło :angryy:.... na tym zadupiu to nawet na cmentarzu ubiór ci zlustrują :evil_lol::evil_lol::evil_lol: ...ja se poszłam wczoraj w glanach i kurtce kamuflaż :roll: no a TZ na czorno :roll:... byliśmy gwiazdami :p ... jedna pani tak mocno patrzyła że zapytałam w eter czy dać autograf ...odwróciła się :roll: nie wiem dlaczemu :crazyeye:
[/B][/COLOR][/FONT][/quote]

ja na wsi to robiłam :eviltong: byłam tak przejęta, że nawet nie wiem czy się gapili :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

No bo przeciez 1 listopad to wspaniala okazja do pokazania rodzinie i reszcie swiata ze mamy
-nowe futro
-nowy samochod
-nowy plaszcz
-nowa fryzure
-jestesmy opaleni bo bylismy na Dominikanie
-nasze znicze sa wieksze niz wasze znicze
-nasze kwiaty sa piekniejsze i wieksze niz wasze


Niepotrzebne skreslic:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agbar']No bo przeciez 1 listopad to wspaniala okazja do pokazania rodzinie i reszcie swiata ze mamy
-nowe futro
-nowy samochod
-nowy plaszcz
-nowa fryzure
-jestesmy opaleni bo bylismy na Dominikanie
-nasze znicze sa wieksze niz wasze znicze
-nasze kwiaty sa piekniejsze i wieksze niz wasze


Niepotrzebne skreslic:diabloti:[/quote]

buuahahha nie ma co skreślać :evil_lol: dodałabym jeszcze:
- MY modlimy się dłużej i bardziej sie zadumamy niż WY :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agbar']No bo przeciez 1 listopad to wspaniala okazja do pokazania rodzinie i reszcie swiata ze mamy
-nowe futro
-nowy samochod
-nowy plaszcz
-nowa fryzure
-jestesmy opaleni bo bylismy na Dominikanie
-nasze znicze sa wieksze niz wasze znicze
-nasze kwiaty sa piekniejsze i wieksze niz wasze


Niepotrzebne skreslic:diabloti:[/quote]

[IMG]http://www.pic4ever.com/images/29dz8zk.gif[/IMG][IMG]http://www.pic4ever.com/images/47b20s0.gif[/IMG][IMG]http://www.pic4ever.com/images/47b20s0.gif[/IMG][IMG]http://www.pic4ever.com/images/47b20s0.gif[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agbar']No bo przeciez 1 listopad to wspaniala okazja do pokazania rodzinie i reszcie swiata ze mamy
-nowe futro
-nowy samochod
-nowy plaszcz
-nowa fryzure
-jestesmy opaleni bo bylismy na Dominikanie
-nasze znicze sa wieksze niz wasze znicze
-nasze kwiaty sa piekniejsze i wieksze niz wasze


Niepotrzebne skreslic:diabloti:[/quote]

I dlatego jest to święto za którym kompletnie nie tęsknie:lol:!

Lola, u nas też nie ma 1 listopada, ale za to mamy fajerwerki codziennie wieczorem...:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

co do rewi na cmentarzach to najgorsza jest ta wewnatrzrodzinna...
nie wiem jak to jest w Waszych rodzinach ale u nas bylo zeby postawic wiekszy kffiatek niz siostra, zeby zapalic wiekszy znicz niz brat, zeby byc kilka razy na cmentarzu i byc widzianym... a jeszcze zeby postawic wymyslniejsza i bogatsza ozdobe, wieniec
ja tak strasznie niecierpie takich akcjii
jak juz bylam mezatka to chodzilismy z A. bardzo pozno wieczorem i stawialismy zniczyki takie jak kieliszki. A moja rodzina krecila glowa ze nam to sie w doopach juz poprzewracalo... im wiecej kasy maja (a wcale nie mielismy tylko maz byl za granica a to znaczy dla takich wiele) tym bardziej skneruja. Acha... jeszcze potem byly zloty (naloty) rodzinne. Spotykali sie wszyscy u jednej z siostr i zas pokazowa...ze ta przywiozla wymyslniejsze ciasto, a tamta zrobila klopsiki z drozszego miecha a ten przywiozl drozsza wodke

szkoda gadac

a ja dzisiaj zamiast na cmentarzu byulam na szkolonku i musze sie poskarzyc ze mojemu Borysowi odpiernicza:mad:
poprzednio wszystko cacy a dzisiaj mu sie nie chcialo
moze to wina tego ze wymienia zeby ale trenerka powiedziala ze wchodzi w wiek nastolatka i bedzie teraz coraz czesciej przeginal palke:shake:
ja mu poprzeginam:angryy:
ale moze to tez wina tego ze jest najspokojniejszy na placu. Drugim psem jest amstafik Tyson a trzecim buldog amerykanski Xandar (12sto tygodniowy:loveu:) i te dwa pozostale to prawdziwe ADHD, czysty zywiol. Przy nich nie ma mowy o cwiczeniu bez smyczy. Wlascicielka TYsona ganiala go dzisiaj spora chwile po placu zeby Tysonik zrobil siad:evil_lol:. Tyson ma 8 miesiecy i spore braki w wychowaniu. Nie pisze tego ze jestem maniaczka wychowywania psiaka na maszyne ale ten biedak nie zna innego wladcy swiata niz on sam. Doslownie mocno gryzie wlascicielke, trenerke tez juz capnal (ale ta sobie z nim poradzila siadajac na nim i lapiac za jezyk:roll:), zeby cwiczyc ma zalozone dwie smycze, zwykla i dlawik bo jest chlopak nie do opanowania. Troche sie wkurzam bo cala lekcja jest glownie poswiecona Tysonowi a mu czekamy az obie panie zlapia wariata:evil_lol:. No i wlasnie dzisiaj moj Borysek pokazal pogon a'la Tyson. Wszyscy sie ze mnie smiali ze mlody niedlugo bedzie jak bulowaty:evil_lol:.
Ale ogolnie jest super. To szkolenie to najlepsza sprawa jaka wymyslilam ostatnio... I to glownie dla mnie bo wkoncu wyszlam z domy, strzasnelam kurze piorka i rozmawiam z innymi (doroslymi) ludzmi:multi:

ale sie naprodukowalam:shake:

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Arial][COLOR=Red][B]:evil_lol::evil_lol::evil_lol: Loluś ale bullowate to są takie goopki ...one tak mają :razz::razz: wszystko robią po swojemu ... i powiem Ci już z doświadczenia że ja nie widzę sensu szkolenia bullowatego z inną rasą ... tutaj potrzebny jest sposób ...a na bullowatego niewielu ma ...a wogóle to masz fajnie że są tylko 3 psiaki :p

co do cmentarnych zlotów ... ja do moich dziadków np jeżdżę w wigilię zaświecić ...jedynie do teścia na mus iść 1listopada bo teściowa by mnie chyba całkiem znienawidziła :roll:
[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:evil_lol::evil_lol::evil_lol: Loluś ale bullowate to są takie goopki ...one tak mają :razz::razz: wszystko robią po swojemu ... i powiem Ci już z doświadczenia że ja nie widzę sensu szkolenia bullowatego z inną rasą ... tutaj potrzebny jest sposób ...a na bullowatego niewielu ma ...a wogóle to masz fajnie że są tylko 3 psiaki :p[/B][/COLOR][/FONT]

[B][FONT=Arial][COLOR=red]co do cmentarnych zlotów ... ja do moich dziadków np jeżdżę w wigilię zaświecić ...jedynie do teścia na mus iść 1listopada bo teściowa by mnie chyba całkiem znienawidziła :roll: [/COLOR][/FONT][/B]
[/quote]
tylko ze w przypadku tego szkolenia na stronce gdzies bylo napisane ze szkola glownie bulowatki:oops:... a ja durna nie znalazlam i dopiero pozniej jedna z kursantek ze starszym pieskiem zapytala mnie czemu zapisalam sie na ten kurs z takim spokojnym pieskiem:roll:. Ale trenerka nie miala nic przeciwko temu zeby Borysa przyjac na kurs
ale podoba mi sie tam... moze sie czegos nauczymy:roll: no i juz powoli myslimy z trenerka o szkoleniu wystawowym. Ale i dla Borysa to tez troche taka zaprawa bo Maxina zrobi z niego maminsynka. Niech chlopak sie nauczy ze sa tez pieski silniejsze i energiczniejsze niz jego sunia:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jbk']A daj spokój, jak dewoty mnie na osiedlu zaczepiają, to nieważne, że o psach chcą, skoro głupoty pierdzielą :angryy:[/quote]
ale tu akurat rozmowy sa swietne i na temat. Ludzie fajni, wyluzowani. Naprawde lubie tam jezdzic. Posmiejemy sie, pijemy kaffke z termosa, psy bawia sie w `gonimy Borysa a potem zedrzemy z niego to bialuskie futerko`:evil_lol:.... zartuje oczywiscie. Borys zawsze na poczatku jest lekko przestraszony tymi wariatami i ich gonitwami ale pozniej sam ich zaczepia:loveu:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lolka75']tylko ze w przypadku tego szkolenia na stronce gdzies bylo napisane ze szkola glownie bulowatki:oops:... a ja durna nie znalazlam i dopiero pozniej jedna z kursantek ze starszym pieskiem zapytala mnie czemu zapisalam sie na ten kurs z takim spokojnym pieskiem:roll:. Ale trenerka nie miala nic przeciwko temu zeby Borysa przyjac na kurs
ale podoba mi sie tam... moze sie czegos nauczymy:roll: no i juz powoli myslimy z trenerka o szkoleniu wystawowym. Ale i dla Borysa to tez troche taka zaprawa bo Maxina zrobi z niego maminsynka. Niech chlopak sie nauczy ze sa tez pieski silniejsze i energiczniejsze niz jego sunia:evil_lol:[/quote]

[FONT=Arial][COLOR=Red][B]a to takie butki :p , no to musisz być cierpliwa :evil_lol::evil_lol::evil_lol: bo u bullowatych wszystko idzie dłuższą drogą do mózgu :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lolka75']ale tu akurat rozmowy sa swietne i na temat. Ludzie fajni, wyluzowani. Naprawde lubie tam jezdzic. Posmiejemy sie, pijemy kaffke z termosa, psy bawia sie w `gonimy Borysa a potem zedrzemy z niego to bialuskie futerko`:evil_lol:.... zartuje oczywiscie. Borys zawsze na poczatku jest lekko przestraszony tymi wariatami i ich gonitwami ale pozniej sam ich zaczepia:loveu:.[/quote]
[FONT=Arial][COLOR=Red][B]
to mu akurat na dobre wyjdzie , bo się przekona do innych zabaw ;)[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...