Jump to content
Dogomania

Jesienne Zawody Agility w Olsztynie Nieoficjalne


saJo

Recommended Posts

  • Replies 230
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Saba']nie no ale mi chodzi dokładnie o to zbanowanie, wpakowanie i przygniecenie :evil_lol:[/quote]
widomo,że go nie zwinę w rulonik tylko jakby miał jakieś ale do Jinx to w łepetel lunę i przywołam do porządku, przecia go nie pobiję żartowałam:lol::eviltong::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Saba']Uwaga ! ;)
Zmiana sędziego, zamiast Roberta, openy będzie sędziowała Wanda Ratajczyk[/quote]Niestety musiałem dokonać zmiany planów, ale zrobiłem to z dużym wyprzedzeniem i cieszę się, że Wanda się zgodziła posędziować :)

Przy okazji powiem, że po informacji, że jednak nie będę sędziował sporo osób pytało mnie, dlaczego? bo oni tak sie ucieszyli, że będą biegać po moich torkach, a tu takie rozczarowanie... To było dla mnie bardzo miłe i dziękuję wszystkim za dobre słowo :D Jesteście kochani i obiecuję, że jeszcze nie raz ustawie Wam coś fajnego:diabloti:

Z Wandą, która tęż zawsze ma rewelacyjne torki, mieliśmy sędziować Piknik Agility w Białymstoku, ale niestety wtedy kontuzja jej na to nie pozwoliła, to teraz będzie mogła się zrehabilitować :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Robull']Z Wandą, która tęż zawsze ma rewelacyjne torki, mieliśmy sędziować Piknik Agility w Białymstoku, ale niestety wtedy kontuzja jej na to nie pozwoliła, to teraz będzie mogła się zrehabilitować :)[/quote]

No, to samo sobie pomyslalam.:) Do Pikniku cos nie mam szczescia (za rok juz na pewno nie odpuszcze.. ;)). Tymczasem zobacze jak sie agility rozwija w Olsztynie i ciesze sie, ze mamy kolejne miasto w naszym kalendarzu zawodow.:)

Link to comment
Share on other sites

Zglaszac sie, zglaszac! Ja po nocach hebluje deski na nowiutka palisade ;)

[SIZE=3][COLOR=Red][B]Sluchajcie, jesli ktos ma ochote wystartowac w minidistance prosze o zglaszanie sie na maila podanego w pierwszym poscie. Nie gwarantuje, ze ta konkurencja sie odbedzie, ale jesli beda chetni Z WLASNYMI TALERZAMI (ewentualnie moge mojego jawzza pozyczyc) to postaram sie, abyscie w przerwie mogli oderwac sie troche od parcouru.

[/B][SIZE=2][COLOR=Black]PS. nadal beznetowa saJo z konta saby.[/COLOR][/SIZE]
[/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mudik']To MY się piszemy !!!!!!! Nawet jak młody by miał jakieś wąty:diabloti::angryy: to go zbanuję, pod nogi wpakuję,przygnietę i będzie spokojny jak aniolecek:eviltong:.[/quote]
Wanda odezwij się nie wiem czy mam się szykowac na zawody czy pisać ,że mnie nie będzie????? Nie wiem czy szukać innej osoby no w ogóle nie wiem na czym stoję?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mudik']Wanda odezwij się nie wiem czy mam się szykowac na zawody czy pisać ,że mnie nie będzie????? Nie wiem czy szukać innej osoby no w ogóle nie wiem na czym stoję?[/quote]
Wanda jest za granicą, może nie ma czasu na chodzenie po forach, napisz jej maila ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Saba']Wanda jest za granicą, może nie ma czasu na chodzenie po forach, napisz jej maila ;)[/quote]
A mogę prosić o jej maila na PW bo nie mam takowego dla mnie to pilna sprawa.
No i Wendka odpisała niestety ktoś był szbszy więc BARDZO PILNIE SZUKAM DOBREJ DUSZY która mnie zabierze z mudikami do Olsztyna jak nikogo nie znajdę nie pojadę :-( :-( :-( Poooomocy!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...