Jump to content
Dogomania

Waga boksera !!!


a-38

Recommended Posts

  • Replies 232
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='evaxon']eee tam :)
nikt was nie wysmial
leemonca co to za głupie usmieszki:mad: :evil_lol: ;)[/quote]

to nie głupie!!! :shake: to miał być uśmieszek sympatyczny!!! nic nie napisałam, to wstawiłam uśmiechniętą buzię!!!

Przepraszam jeśli się ktoś obraził, ale nie takie były moje intencje!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dinho']36-37 to dobrze ? :D[/quote]
tak dobrze
moja Tygra w tym wieku miała 38cm i ważyła 9kg, teraz ma 5 miesięcy i ma 52cm i waży 20kg
a ile waży Rani?
A dodam że Tygra jest raczej średniej kości, nie jest ani chuda ani gruba. Ogólnie na podstawie moich obserwacji i porównań z rówieśnikami jest średniaczkiem takim - ale to czas pokaże - każdy piesio rozwija się swoim rytmem i jedne rosną dłużej inne wczesnie kończą wzrastanie;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aga-Wawa']witam
Moj facecik 14 sierpnia skonczy 4 miesiace i wazy 18 kilo ,ale wcale po nim tego nie widac,tak sie zastanawiam czy to dobra waga???
pozdrawiam[/quote]
jesli czujesz pod ręką żeberka to jest ok - po prostu duuuży facet Ci rośnie. Zmierz go w kłębie. A i podejrzewam że chłopak jest mocnej kości a takie mi się osobiście bardzo podobają:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dinho']Dopiero teraz ja zwaze. miałem małe obawy, po obejrzeniu na zywo wielu bokserów w wieku mojej suni - były od niej o wiele mniejsze.. ;)[/quote]
ciekawe ile wyjdzie- zważ koniecznie umieram z ciekawości
tygra w tym wieku faktycznie wzrostem byla spora, ale waga raczej średnia. Tak jak pamiętam z kilkoma osobami rozmawiałam to ich suczki miały w wieku 3 miesięcy wzrost Tygry gdy ona miała 11tyg czyli prawie 2 i pół miesiąca, ale teraz zwolniła może należy do tych szybciej dojrzewających - zobaczymy. Mój wet twierdzi że może dojsc do 60cm w dorosłości i 30 kg ale ja nie sądzę zeby urosła jeszcze 8cm (ma już 5 miesięcy więc teraz powinna wolniej rosnąć), myślę że jednak średniaczek będzie tak z 55-56cm nie więcej.
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][img]http://www.album.com.pl/zKyZm68ZzB/220385.jpg[/img][/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]ulubiony kumpel (dzień przed naszym wyjazdem) – zabawa kagańcem Brendy[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][img]http://www.album.com.pl/zKyZm68ZzB/220384.jpg[/img][/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][img]http://www.album.com.pl/zKyZm68ZzB/220383.jpg[/img][/SIZE][/FONT]
to kilka fotek Tygry w wieku 15tyg

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Wykaz wagi u rodowodowych bokserów :

8 tygodni - 5,5 kg
12 tygodni - 8,5 kg
14 tygodni - 11 kg
16 tygodni - 13,5 kg
18 tygodni - 15,5 kg
20 tygodni - 18 kg
6 miesięcy 20,5 kg

Coz.. jestem szczesliwy, moja Ranona ma dokładnie dzisiaj 3 miesiace i wazy dokładnie 8.5 kilo, uff :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dinho']Wykaz wagi u rodowodowych bokserów :

8 tygodni - 5,5 kg
12 tygodni - 8,5 kg
14 tygodni - 11 kg
16 tygodni - 13,5 kg
18 tygodni - 15,5 kg
20 tygodni - 18 kg
6 miesięcy 20,5 kg

Coz.. jestem szczesliwy, moja Ranona ma dokładnie dzisiaj 3 miesiace i wazy dokładnie 8.5 kilo, uff :D[/quote]
znam tą rozpiskę z forum boksera - to jest dla bardzo szczuplutkiej suni (właścicielka pisze że wystaje jej kręgosłup i kości miednicy ale to przecież nie ma znaczenia - każdy pies rozwija się swoim tempem tak jak i dzieci zresztą. Jedne dłużej rosną i później łapią masę - moja Tygra jest średniej budowy i średniej kości.
Mam koleżankę której piesio jest mniej więcej w wieku mojej suni i cały czas był od niej lżejszy o jakieś 1,5 kg i niższy a teraz ją prawie dogonił - podejrzewam że ją przerośnie:evil_lol: bo on nabrał rozpędu a moja już zwolniła.
a tak dla porządku dokonałąm pomiarów więc napiszę a co:cool3:
Tygra 24 i pół tygodnia (5 i pół miesiąca i parę dni HIHI)
waga 22kg, wzrost 54cm

Link to comment
Share on other sites

niestety boksie bez rodowodu jak i te z rodowodem rozwijaja sie roznie wiec nie ma co porownywac;)
niektorzy moze pamietaja jaka moja byla malutka jak ja wziela wiele ludkow bylo zaskoczonych waga Tigry (3,40 kg - w wieku 7 tygodni)
a teraz:cool3: a teraz moja panna ma wzrost i wage doroslej suki (z rodowodem ) majac prawie 10 miesiecy :) jest proporcionalna ( i zawsze taka byla)
wiec prawdemowiac niema co patrzec na wage innych boksiow :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='evaxon']niestety boksie bez rodowodu jak i te z rodowodem rozwijaja sie roznie wiec nie ma co porownywac;)
niektorzy moze pamietaja jaka moja byla malutka jak ja wziela wiele ludkow bylo zaskoczonych waga Tigry (3,40 kg - w wieku 7 tygodni)
a teraz:cool3: a teraz moja panna ma wzrost i wage doroslej suki (z rodowodem ) majac prawie 10 miesiecy :) jest proporcionalna ( i zawsze taka byla)
wiec prawdemowiac niema co patrzec na wage innych boksiow :)[/quote]
właśnie :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dinho']No to mojej też wystaja, ale konce żeber :P Je 4/5 razy dziennie.. :/[/quote]
hehe
i bardzo dobrze ze tyle je :)
potem zmmniejsz porcje na 4-3 posilki dziennie (moja w wieku 10 miesiecy-dzis konczy 10 :D ) je 3 posilki i jest wiecznie glodnym psem :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...