Jump to content
Dogomania

Nasz ukochany Faust odszedl. Zawsze bedziemy go kochac!


Faustyna

Recommended Posts

  • 5 months later...

Dzis mija rok od Twojego odejscia Pieseczku i nie ma dnia, zebysmy o Tobie nie mysleli i Cie nie wspominali. Jestes wciaz z nami i wciaz nam Ciebie brak!
Opowiadam o Tobie Gatsbiemu - jaki byles cudowny, a kiedy GAtsby nie slyszy mowie po cichutku, ze jednak nie jest Toba!
Bo nie jest! Jest wspanialym,wesolym przyjacielem, ale nie jest moim synkiem kochanym laciatym...

Wczoraj porzadkowalam garderobe i wsrod swoich ubran znalazlam Twoj tshircik, ktory Ci przywiozlam z NY na HAlloween, z duszkiem opalizujacym w ciemnosci:) JEst na nim pelno Twoich bialych klaczkow. Plakalam wtulona w ten glupi kawalek bawelny, ktory juz nawet nie pachnie Toba...

Gdziekolwiek jestemy zawsze Cie wspominamy, w domu, na dzialce, na Polach Mokotowskich, w Wiedniu gdzie byles z nami tyle razy...

Jedyne "nasze" miejsce do którego nie jestem w stanie wrocic bez Ciebie to Kepa Zawadowska.... Umarlabym chyba z bolu... Tyle wspolnych spacerow, tyle smiechu i zabawy, tyle dzikich buldozych galopow po plazy i sciezkach wsrod traw. Nie wyobrazam sobie znalezc sie tam bez Ciebie...

Kocham Cie Pieseczku bardzo i bardzo bardzo za Toba tesknie.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Kochanie Moje Buldoze,
w zeszlym tygodniu minely 2 lata od kiedy nas zostawiles.
Wsrod wrzosow posadzonych w miejscu, w ktorym teraz spisz, cala noc palila sie mala latarenka.Twoj Pan siedzial tam dlugo i chyba plakal, ale przeciez wiesz, ze sie nie przyzna do lez. Ja to co innego, solidnie sobie poryczalam.
Ostatnio dolaczyl do Ciebie Bandos, mam nadzieje, ze jestescie grzeczni i sie nie klocicie!
Kocham Cie bardzo i tesknie! Mysle o Tobie codziennie.

Pod koniec pazdziernika planujemy z Twoim panem slub, na torcie bedzie stal maly czarno-bialy buldozek.....

Spij spokojnie Moje Malenstwo!

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
  • 1 year later...

Kochany Maly Piesku,
minely 4 lata od Twojego odejscia a wciaz o Tobie pamietamy, rozmawiamy i jestes obecny w domku. Duzo sie zmienilo w ostatnim roku, Twoj nastepca zostal starszym bratem ludzkiego szczeniaka:) Kiedy mysle o moich dzieciach mysle o calej Waszej trojce psio/ludzkiej - o Tobie, Gatsbym i Stefie, malej dziewczynce, ktora juz smieje sie do zwierzatek. Bardzo zaluje, ze sie nie poznaliscie, ze Wasz czas sie rozminal:( Bylismy w ostatni weekend na dzialce i pokazywalam jej wrzosy w sercu w kamieni i opowiadalam o bialo czarnym buldozku, ktorego bardzo bardzo kochalismy i zawsze bedzie z nami. Kocham Cie piesku!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...