Jump to content
Dogomania

Mieszaniec husky-Znalazł DOM!


truskawa144

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 995
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dopiero dziś wpadłam na ten wątek.W kwestii douczenia czarnych "miłosiernych" nierobów pomyślałam,ze może faktycznie zaangażować pomoc prasy i to najlepiej tej,która ich bardzo "lubi".Moze podać temat dla "NIE"?Wprawdzie jednako nienawidzę czarnej i czerwonej zarazy,ale ta gadzinówka jednak ma duży zasięg. A ja umieszczę temat na Forum Katolik,bo tam bywają czarni i lubię sobie z nimi podyskutować na tematy moralno teologiczne.W Piśmie Świętym jest wszak jasno i dobitnie powiedziane,że człowiek w niczym nie przewyższa zwierząt.....tak,tak!
Powsadzam psiurka też na inne ,znane mi dobrze fora-może to coś dobrego mu przyniesie?

Link to comment
Share on other sites

Dostałam za to maila od kogos innego:

[COLOR=#000000][FONT='Courier New']Witam serdecznie![/FONT][/COLOR]

[COLOR=#000000][FONT='Courier New']Bardzo chetnie zabrala bym Miska do siebie - mieszkam w Krakowie w domu z ogrodem, wiec o kazdej porze mial by miejsce aby sie wybiegac. Mam juz kota, wiec mam nadzieje, ze nie bedzie w stosunku do niego agresywny. [/FONT][/COLOR]

[COLOR=#000000][FONT='Courier New']Chwilowo przebywam za granica i wroce za okolo miesiac czasu, wiec wtedy zadzwonie. [/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT='Courier New']Jezeli do tego czasu znajdzie sie ktos o dobrym sercu to tylko sie cieszyc.[/FONT][/COLOR]

[COLOR=#000000][FONT='Courier New']Pozdrawiam,[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT='Courier New']Sylwia[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...