Jump to content
Dogomania

pielęgnacja sierści - podsumowanie


leganka

Recommended Posts

  • Replies 164
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='tigrunia']Aniu Eti cały czas chodzi w papilotach ? Ja dziś podejmuje próbe nr 2 bo rano było już po papilotach :mad: Gumki popękały :angryy: Musze gdzieś kupić nowe ..[/quote]

A ja do papilotów uzywam recepturek o małej obietości, :eviltong:bardzo dobrze się sprawuje, a można je kupić na paczki.
Ja też kupuje ubranka od pani Czechowicz.

Link to comment
Share on other sites

Mam jedno pytanie w sumie nie chciałam zakładac osobnego wątku dlatego tutaj zapytam,jak sprawdzić po szczeniaczku 8-10 tygodni jaki w przyszłosci piesek będzie miał włos? nie ukrywam że wiadomo, że ma być jedwabisty prosty włos...
czy po takim szczeniaczku można już wiedzieć czy włos będzie idealny?
kuna nie pamiętam już jak Pipi była mała....

Link to comment
Share on other sites

ja to mialam obawy oby tylko wlos nie bylby rzadki, to hodowczyni powiedziala, ze w zadnym wypadku, ze wlos będzie nawet gęsty, no i tak jest :multi: nawet czasami bylo trudno zadbac, bo byl za gęsty, nawet poswystrzyglam brzuch i boczki, zeby bylo lzej :oops:

Link to comment
Share on other sites

Moja Aura zawsze miała dużo włosa i ma go nadal A teraz przedstawiam wam nasz nowy nabytek nowe ubranko na papiloty od P.Czechowicz:

[IMG]http://img258.imageshack.us/img258/9931/aura4luty001lx1.jpg[/IMG]

[IMG]http://img169.imageshack.us/img169/7696/aura4luty002ao6.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iberia']wstawiam link do ubranek które poleca Arunia
nie jestesmy pewne czy mozna :)
Najwyżej oberwie mi się od Madzi :)[URL]http://www.dla-psa.pl/[/URL][/quote]

[quote name='tigrunia']Łii tam , Władki sie boisz ? Najwyzej usunie linka :evil_lol:[/quote]

Aż taka zła to chyba nie jestem:diabloti:

Fiu fiu jakie stylowe ubranko:cool3:

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

a propo pielegnacji siersci, błagam niech ktoras z Was mi powie jakie sa sposoby na wpadajace w oczka wlosy z kufy czy jak kto woli z pyszczka:lol:
Przylizuje, czesze, zaczesuje, ale i tak siedzą mu w oczach lub zasłaniają-czy dłuższe czy krótkie zawsze mu sie podnoszą do góry..
eh czy je sie jakos wzdluz noska czy na nosku goli lekko czy co:eviltong: moze sa jakies psie srodki do ukladania:eviltong:
Juz nie wiem co z tym zrobic :evil_lol:
Proszę o rady!

Link to comment
Share on other sites

Niektórzy fryzjerzy przycinają te włoski, jednak osobiście tego nie polecam, gdyż odrastające kłują w oczka jeszcze bardziej...

Ja się z tym pogodziłam, taka zmora psów krótko obciętych. Dusiowi już tak bardzo w oczka nie wchodzą, bo ułożyły je łzy. Zawsze się martwiłam, że Aidi ma jakieś choróbsko w oczkach, ale weci mówili, że po prostu jest taki "płaczliwy".

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...
  • 14 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...