Jump to content
Dogomania

Galeria Dogomaniakow


mrowka

Recommended Posts

[quote name='olekg89']Solar jest wielce okej:cool3: kurna już tydzień nie byłem:-(
Mam kolesia w klasie na którego mówimy spocona popielniczka:lol: Nie myje sie śmierdzi potem na 2km i w dodatku pali więc smród jest nie do zniesienia.:roll:[/quote]

jak facet przesadzi z solarium, to już nic mu nie pomoze :shake:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 10.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='rufusowa']już żadna normalna kobieta go nie zechce :shake:
[/quote]

Nie wspominając już o geyowskim wyglądzie( w oczach większości facetów ) :evil_lol: W wakacje to jeszcze ujdzie ale zimą to "Król geyów" jak się patrzy :evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE][B]wiecej nie wstawie swoich zdjec obiecuje:diabloti::evil_lol:[/B][/QUOTE]

wstawiaj :diabloti:

[QUOTE]
już żadna normalna kobieta go nie zechce :shake:[/QUOTE]

a niby dlaczego? mój każdy były Tz latał do solarium czy to oznacza że jestem nienormalna?

[QUOTE]Nie wspominając już o geyowskim wyglądzie( w oczach większości facetów ) :evil_lol: W wakacje to jeszcze ujdzie ale zimą to "Król geyów" jak się patrzy :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE]

:mdleje::mdleje:
a ja myślałam że żyje w XXI wieku

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paulina87']Ewelina żadnego solarium. Bladość też może być piękna wystarczy spojrzeć np na modelki :cool3: Szkoda sobie skórę niszczyć w młodym wieku.

Ja jestem tak blada, że świece w ultrafiolecie i się tym nie przejmuję.[/QUOTE]

Dokładnie ;) też jestem blada, żyję :cool3: staram się nie niszczyć sobie skóry, żeby za 20 lat nie wyglądać na 60 ;)
[quote name='ewelinabuck'][B]wiecej nie wstawie swoich zdjec obiecuje:diabloti::evil_lol:[/B]

[B]a co do prostowania to ja je owszem prostuje codziennie i mam bardzo zniszczone juz wlosy od prostownicy [/B]

[B]a na zdjeciu akurat mialam od razu po myciu i wysuszeniu;)[/B][/QUOTE]

czemu? wstawiaj, na złość :diabloti:

widzisz, mówię, nie prostuj : P ja prostowałam też przez jakiś czas codziennie, da się bez tego żyć ;) teraz prostuję tylko grzywkę bo mi się idiotycznie zawija : P

To i ja się wstawię, ale zdjęcie jest beznadziejne :evil_lol:
[url]http://i303.photobucket.com/albums/nn144/martyna2196/KopiajP1080442kopia.png[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olekg89']Jeszcze w cholere dużo wody w wiśle upłynie nim polskie społeczeństwo nauczy się tolerancji...:cool3:[/quote]
Wisła to prędzej wyschnie :evil_lol:

Jak mnie dobija jak ktoś czegoś nie robi bo nie zdrowe,
prostowanie/suszenie nie bo się niszczą włosy, solarium nie bo skóra się niszczy, tipsy nie bo paznokcie się niszczą... ciekawe czy też nie pijecie alkoholu, nie palicie papierosów, nie jecie słodyczy, nie jecie wielu produktów bo tam są niezdrowe konserwanty , nie słuchacie MP3 bo słuchawki nie zdrowe dla ucha, w ogóle nie słuchacie głośno muzyki, nie opalacie się w lecie bo tez nie zdrowe, nie siedzicie na długo internecie bo oczy się psują itd. ... Nie przesadzajcie, bo nie umrzecie od jednej wizyty w solarium czy od prostowania włosów, oczywiście nie chcecie nie róbcie ale gadanina że nie zdrowe mnie rozwala

Link to comment
Share on other sites

[quote name='smallpati']wstawiaj :diabloti:



a niby dlaczego? mój każdy były Tz latał do solarium czy to oznacza że jestem nienormalna?



:mdleje::mdleje:
a ja myślałam że żyje w XXI wieku[/quote]

Przeczytaj dokładnie posta przed moim ;) Ja pisałem o facecie , który "przesadzi" z solarką a nie o takim , który chodzi na solarium :eviltong:

Wszystko jest dla wszystkich .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='smallpati']Wisła to prędzej wyschnie :evil_lol:

Jak mnie dobija jak ktoś czegoś nie robi bo nie zdrowe,
prostowanie/suszenie nie bo się niszczą włosy, solarium nie bo skóra się niszczy, tipsy nie bo paznokcie się niszczą... ciekawe czy też nie pijecie alkoholu, nie palicie papierosów, nie jecie słodyczy, [B]nie jecie wielu produktów bo tam są niezdrowe konserwanty , nie słuchacie MP3 bo słuchawki nie zdrowe dla ucha, w ogóle nie słuchacie głośno muzyki[/B], nie opalacie się w lecie bo tez nie zdrowe, nie siedzicie na długo internecie bo oczy się psują itd. ... Nie przesadzajcie, bo nie umrzecie od jednej wizyty w solarium czy od prostowania włosów, oczywiście nie chcecie nie róbcie ale gadanina że nie zdrowe mnie rozwala[/quote]

Ja tego nie robię:evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olekg89']Świder-a co masz do gejów ,lesbijek ,BI??Sory 90% facetów nie akceptuje pedałów ,ale 2 lesby ze soba w łóżku to oczami wyobraźni widzi bardzo chętnie.[/quote]

Przepraszam ale czy ja napisałem że mam coś do gejów , lesbijek ???
Mój post był napisany w formie żartu z użyciem "geyów" .

Myslę że bez sensu jest kontynuowanie tego tematu i zaśmiecanie tematu ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='świder']Wszystko jest dla wszystkich .[/quote]

Wszystko jest dla ludzi, tylko, że w umiarkowny sposób :eviltong:

A co do tego co napisała small :cool3:
tipsów nigdy sobie nie zrobię, bo to okropne przyczepiać sobie coś obcego, a do tego utrudniającego życie, zresztą mi się tipsy w ogóle nie podobają :eviltong:
Prostują włosy czasem, ale mało kiedy, bo za dużo czasu mi to zajmuje :evil_lol: Zresztą niechce mieć włosów spalonych :shake:
Chodze na solarium jak czuję taką potrzebe, chyba od wiosny nie byłam :eviltong: Wolę naturalną opaleniznę :loveu:
Piję dość często, ale nie codziennie :lol:
Przed kompem siedze godzinami, bo chyba już bardziej wzroku popsuć sobie nie mogę :evil_lol:
Słucham muzyki bardzo głośno, może już trochę przygłucha jestem - taka praca :lol:
Uwielbiam słodycze i zżeram je tonami :loveu:
Papierosów nie palę! Chyba, że jestem mocno wypita :diabloti:
A pomimo to jak widze kogoś maksymalnie zjaranego od solarium z przypalonymi włosami od prostownicy to nie mam o nim zbyt dobrego zdania, ale w sumie to problem tej osoby, a nie mój :loveu:

... i jeszcze dodam, że jest tolerancyjna, nawet bardzo :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rose']To może teraz ja tak naturalnie bez przeróbek i make-up'u:diabloti:
nawet nie przycinam niczego, bo mi się nie chce:evil_lol:
Z Kara i jej TZ'em:evil_lol:[/IMG][/QUOTE]
ooo wczorajsze zdjęcia :lol::lol::lol:
:loveu::loveu::loveu:
[IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/IMG_5236.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='smallpati']

Jak mnie dobija jak ktoś czegoś nie robi bo nie zdrowe,
prostowanie/suszenie nie bo się niszczą włosy, solarium nie bo skóra się niszczy, tipsy nie bo paznokcie się niszczą... ciekawe czy też nie pijecie alkoholu, nie palicie papierosów, nie jecie słodyczy, nie jecie wielu produktów bo tam są niezdrowe konserwanty , nie słuchacie MP3 bo słuchawki nie zdrowe dla ucha, w ogóle nie słuchacie głośno muzyki, nie opalacie się w lecie bo tez nie zdrowe, nie siedzicie na długo internecie bo oczy się psują itd. ... Nie przesadzajcie, bo nie umrzecie od jednej wizyty w solarium czy od prostowania włosów, oczywiście nie chcecie nie róbcie ale gadanina że nie zdrowe mnie rozwala[/quote]
[I][B]haha kto to pisze :evil_lol: ta co kilka postów wcześniej pisze, że solka jest neizdrowa dla skóry :evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Ejj geje są super :evil_lol: Bi też :loveu: ja akurat mam bujne fantazje więc mi Bi nie przeszkadzają :eviltong::eviltong::eviltong: Ale trzeba przyznac, że Polska nie jest tolerancyjnym krajem i zacofanym w tych sprawach...[/B][/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olekg89']A pedał jutro idzie na solarium:evil_lol:Wysępiłem kase od matki to moge iść;)[/quote]

Olek, ale Ty nie jesteście jakoś koszmarnie zjarany, tutaj raczej była mowa o tych, którzy z solarka przeginają :roll:
Idź, idź... Musisz do Sylwka się przygotować :diabloti::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...