Jump to content
Dogomania

Galeria Dogomaniakow


mrowka

Recommended Posts

  • Replies 10.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[CENTER][I][FONT=Century Gothic][SIZE=3]Postanowiłam [B]NIC[/B] z nimi nie robić tylko tam troche sobie takim magicznym czymś wymodelować rano (jakaś szczotka okrągła z wypustkami xD nie wiem jak to się nazywa :roll:) i tyle ;) fotki? Zaraz chyba dodam.. :hmmmm: Justyna, śliczne masz włosy :loveu:[/SIZE][/FONT][/I][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='betty_labrador']po co Ci prostowac wlosy? bardzo ladne masz naturalne ;)[/quote]

Największy mam problem jak się czasem rano obudze, każdy włos na inną stronę świata, jakieś dziwne fale i odstające kosmyki :evil_lol: Mozna powiedzieć artystyczny nieład :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Kincia przepraszam ale te Twoje zdjęcia stają się nudne już :roll:Fakt faktem to galeria dogomaniacka ale trochę dużo tych fot dajesz,a jak widzisz coś mało osób je komentuje:roll:. Albo te filmiki co jak pare osób powiedziało,że są bez sensu. Wydaje mi się,że nie pokazujesz siebie na tych fotkach tylko jakie Ty życie prowadzisz:roll:

Mysia bardzo ładne zdjęcie i też sądze żebyś nic z włosami nie robiła bo masz bardzo ładne i widać,że fajnie się układają;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='KaRa_']Kincia przepraszam ale te Twoje zdjęcia stają się nudne już :roll:Fakt faktem to galeria dogomaniacka ale trochę dużo tych fot dajesz,a jak widzisz coś mało osób je komentuje:roll:. Albo te filmiki co jak pare osób powiedziało,że są bez sensu. Wydaje mi się,że nie pokazujesz siebie na tych fotkach tylko jakie Ty życie prowadzisz:roll:
[/quote]

ojj Kara Kara - a jak wstawiali tu swoje foty tylko Orzech i Paulinka to Ci nie przeszkadzało, zresztą Rose też sporo wstawia :eviltong::eviltong::eviltong:

mnie tam nie przeszkadza, że te same osoby wstawiają - jak lubią ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']ojj Kara Kara - a jak wstawiali tu swoje foty tylko Orzech i Paulinka to Ci nie przeszkadzało, zresztą Rose też sporo wstawia :eviltong::eviltong::eviltong:

mnie tam nie przeszkadza, że te same osoby wstawiają - jak lubią ;)[/quote]
Ale nie tak czesto i takich ilościach;)bo ja lubię jak ktoś da raz na jakiś czas i widać zmianę o!:eviltong:Jak to się ludzie zmieniają to miło się ogląda, a tak widze tylko ubrania zmieniające się:evil_lol:chyba,że chodzi o pokazanie stroju toć też można na ten temat komentarze dawać co się nam podoba a co nie:lol:

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Beznadziejne foty....[/QUOTE]

[QUOTE]te same osoby wstawiają - jak lubią ;-) [/QUOTE]


No jak lubia to niech wstawiaja ale jaki jest sens wstawiania fot, ktore uwazaja za beznadziejne? To jest dla mnie dziwne. Skoro juz chce sie ktos pokazac to niech juz nie pisze, ze brzydko wyszedl itp skoro i tak wiadomo, ze wybiera te na ktorych najlepiej wyszedl :lol::lol::diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='KaRa_']Kincia przepraszam ale te Twoje zdjęcia stają się nudne już :roll:Fakt faktem to galeria dogomaniacka ale trochę dużo tych fot dajesz,a jak widzisz coś mało osób je komentuje:roll:. Albo te filmiki co jak pare osób powiedziało,że są bez sensu. Wydaje mi się,że nie pokazujesz siebie na tych fotkach tylko jakie Ty życie prowadzisz:roll:
[/quote]


Zazdrościsz?:roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...