Jump to content
Dogomania

Pręgusy spod kościoła już w domach. Alleluja!


Agnie Koty

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kaja, dzięki za dobre i zarazem prorocze słowa! Godzinę temu Marzanka pojechała do nowego domu. Pańciostwo wypatrzyli ja na Allegro. Ma się teraz nazywać Puma. Jestem pewna, że będzie jej dobrze.
A ja ....mam 4 tyg. rudzielca. Ja się zabiję. Wetka mówiła dziewczynie ze Straży o mojej kociej depresji ale sytuacja jest podbramkowa. Trzeba łobuza karmić.
Jeżynka wróciła ze sterylki i ma się dobrze.:lol:

Link to comment
Share on other sites

A jakże, powinien, powinien! Dlatego Pańcia szukała mu zastępczej matki. Znalazła go opuszczonego. A nie dała się rady nim zajmować bo ma dyżury w szpitalu i nie mogła go często karmić... Na szczęście u mnie sam już je. U mnie nie ma lekko, :evil_lol:. Jeżynka się nim zajmuje, wylizuje go.
Aaaa, dla Jeżyny kroi się dom, dobry dom. Kuzynka mojej przyjaciółki pewnie weźmie Jeżynę do siebie, ma duże gospodarstwo. Chyba sadownictwem się zajmuje.

Link to comment
Share on other sites

Bo biały jest, Lemuś. Ludzie wolą praktyczniejsze kolory futer, :evil_lol:.
Spokojnie, nie znasz dnia ani godziny. W każdej chwili może zgłosić się super dom. Uszy do góry.:lol: Nie zasiedzi się, jest młodziutki, szybko się przystosuje.
Pani Helena mówi, że w Polfie nie ma żadnych kociaków. Jeżeli już o tym pisałam to przepraszam,:oops:

Link to comment
Share on other sites

Koty są ale generalnie obsada się zmieniła od zeszłego roku. Nie wiadomo np. co stało się z tą młodziutka kotką, którą nazywałyśmy kociakiem spod choinki. Przy tej dużej bramie natomiast są te dwa czarne diabełki. Tricolorki tez są, jedna ciachnięta.
Doszły nowe koty ale p.Helena mówi że przychodzą z innej strony niż Polfa. Po prostu zwietrzyły darmowe żarcie.
Na pewno są gdzieś kociaki ale matki ich nie przyprowadzają. To niemożliwe żeby ich nie było. Jak gmina dostanie kasę to trzeba będzie się tam przejść i poobserwować.

Link to comment
Share on other sites

Jeżyna za tydzień jedzie do nowego domu, do Basi. Imperator Merlin będzie musiał radzić sobie sam... We wtorek odwiedza go jego Pańcia, podobno bardzo za nim tęskni. Oczka juz mu sie przebarwiają, niedługo i on pojedzie na swoje...
A ja mam na przechowaniu kotkę ze stacji benzynowej. Miała być w ciąży a okazało się, ze ma straszne ropomacicze. Dokończy antybiotyk, podgoi sie i wraca do siebie...
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img383.imageshack.us/img383/2574/dscn1510cm6.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Jeżyna w nowym domu będzie miała towarzystwo kociaka , takiego ok.4 miesięcznego. Strzeżcie się myszy! Jedzie za tydzień, już jesteśmy umówione! Nawet nie wiecie jak się cieszę! Ta kociczka wiele dobrego od ludzi nie zaznała a jest to typ kocicy Polki, gotowej na wszystko. A nawet więcej,:evil_lol:.

Link to comment
Share on other sites

Kaja, ona człowieka, mnie znaczy, lubi tylko wtedy kiedy jest głodna i czuje michę. Mizia się wtedy, ociera o nogi, jest przeurocza w takich momentach.:evil_lol:.
Basia mówiła mojej przyjaciółce, że ten młodziak mychy już łapie. Jak przyjedzie Jeżyna to tez da czadu! Czuję, że jest łowna.
Cholera, ta kotka ze stacji się rozpruła. Flaczek jej wyszedł :oops:. Pierwszy raz to się zdarzyło w moim domu. Została zszyta w ramach reklamacji. :evil_lol:.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...